Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25397
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

13.08.2019

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,3
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
CARLA PUIG JOU (+)2
ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,3
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
12º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1
13º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,9
13º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,9
15º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,6
16º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,5
17º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
17º MERCEDES PRIO SEGUI (+)0,4
17º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
20º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,3
22º ISABEL LUQUE CANO (+)0,2
22º JULIE MAISONGROSSE (+)0,2
24º MARILYN HOLMES (+)0,1
25º BERTA FOLCH SOLA 0
26º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,2
26º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,2
28º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,4
28º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,4
30º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,5
30º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
30º CONSUELO FLORES GUTARRA 0,5
30º SORAYA LASSAL DAIA 0,5
30º ANNA SELVA VILARDELL 0,5
35º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
35º PATRICIA MAUREY 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º MARTA TRILLO GALINDO 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º CONCHI CARBALLO VALLEJO 0,9
41º EMILIA GONZALEZ DORADO 1
41º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
44º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
44º LAURA DESOI ROCA 1,1
46º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º Mª ANGELS TAULATS ORIOL 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
48º ESTER CASTANY BOU 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
JAN BOFILL COLOMES (+)2,1
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,5
PAU ANDRES CANAL 0
PAU SANCHEZ MARIN 0,2
10º LLUIS PALOMO MATEOS 0,3
11º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
12º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
13º ADRIA GIL MONTECELO 1,7
14º NICOLAU MOLAS BOU 2,2
15º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,3
16º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
17º EDUARD PACHECO CANO 2,8
18º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
19º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
20º HUGO PEREZ CASTAÑO 3,4
20º JON JULIA COMAS 3,4
20º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3,4
23º ALEX VERGES VILA 3,5
24º ANNA SANCHEZ CANAL 3,6
24º ENRIQUE SILVA SILVA 3,6
26º ADRIA PRAT LAMAS 3,7
27º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
28º XAVI SAMBOLA PRATS 4
28º GENIS ALVAREZ PIZARRO 4
28º JAVIER ALBACAR OBESO 4
28º MARINA MITJANS BARDALET 4
28º ERIC DIAZ MIÑON 4
33º MARTI LUJA PASCUAL 4,3
34º POL RIU MILAN 4,4
35º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
35º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
35º ALBERT ANDRES CANAL 4,5
38º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
39º IGNACIO BEREA CELLIER 5
40º JAN VOLTAS MORENO 5,1
40º MARINA JOYCE MORENO 5,1
42º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
43º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
44º VADIM SLYVA 5,8
45º JAN FARRE ARIÑO 6,3
46º ERIK JURRI 6,5
47º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,2
47º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
47º YAGO IZQUIERDO RUIZ 7,2
47º MARC LLORENS SOLA 7,2

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,7
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
JORDI SERRA BLANCH (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,3
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6,1
10º CONRAD LLADO PLA (+)6
11º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,7
11º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
13º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,6
13º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,6
15º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,5
16º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
16º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,2
16º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,2
19º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,1
20º LUIS GRIFE GUIU (+)5
20º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
20º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5
20º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
20º JOSE ATERO LORCA (+)5
25º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,9
25º FIDEL SOLER BENET (+)4,9
25º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
28º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)4,8
28º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
28º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
31º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
31º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,7
31º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
31º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,7
31º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,7
31º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,7
37º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,6
37º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
37º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
37º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
41º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
41º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
43º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
43º TOMAS LLORET BOLDU (+)4,4
43º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
46º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)4,3
46º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
48º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,2
48º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
50º FREDERIC LLORET ESPINET (+)4,1
50º JUAN MARTI ILLAS (+)4,1
50º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC