Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 270
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

11.02.2008

Llista dels 285 handicaps positius.

MARC LLORET DALMAU (+)6,5
SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)6,1
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6
MANUEL PEREZ PEÑA (+)5,5
BARTO JIMENEZ FELIU (+)5,1
JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)5,1
JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,8
JORDI SABORIT FLORETA (+)4,7
DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4,7
10º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,6
10º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)4,6
12º JAUME PALLARES CALVO (+)4,5
12º JORDI SALVA JULIA (+)4,5
12º ENRIC ROVIROSA REDO (+)4,5
15º ENRIC SANZ RAMON (+)4,4
15º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)4,4
15º JORDI SERRA BLANCH (+)4,4
18º JUAN JOSE BERRIO GAYO (+)4,3
18º CARLES PEREZ GELMA (+)4,3
18º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4,3
18º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)4,3
22º DANIEL STUART COLEMAN (+)4,2
23º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4
23º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4
23º LUIS GRIFE GUIU (+)4
23º MANUEL MELLADO CABALLERO (+)4
23º ALBERT MOREU GARCIA (+)4
28º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)3,8
28º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)3,8
28º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,8
31º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)3,7
31º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,7
31º JOAN PERICH ROMERO (+)3,7
31º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)3,7
35º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,6
35º JORDI PONS SEGALA (+)3,6
35º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,6
35º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,6
35º DAVID SOLE MARZO (+)3,6
35º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,6
41º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,5
41º CARLES TORRUS ROIG (+)3,5
41º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,5
41º JORDI POLO GONZALEZ (+)3,5
45º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
45º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)3,4
45º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,4
45º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)3,4
49º RAMON JARDI MARTI (+)3,3
50º JUAN MARTI ILLAS (+)3,2
50º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,2
50º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
53º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)3
53º JOAN PALOMER MASGRAU (+)3
53º JORDI GARCIA PINTO (+)3
56º RAMON CORRAL PRIETO (+)2,9
57º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)2,8
57º ALBERT GIRONES STIERLE (+)2,8
57º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)2,8
57º EDUARDO Mª GARCIA MALDONADO (+)2,8
57º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
57º JACINT CORRALES GARCES (+)2,8
63º MIGUEL MONDARAY PEREZ (+)2,7
63º JORDI CLOTET RIFE (+)2,7
63º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)2,7
66º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)2,6
66º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,6
66º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,6
66º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,6
70º ANTONIO GILA RODRIGUEZ (+)2,5
70º SALVADOR PAREJA LAREDO (+)2,5
70º OSCAR GARCIA VALERA (+)2,5
70º JESUS SEGUI FUENTES (+)2,5
74º JOAN MOLINA ORENCH (+)2,4
74º ROGER STILLWELL (+)2,4
74º JOSE LUIS ARCOS CABALLERO (+)2,4
74º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)2,4
74º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,4
74º ALBERT GABARRO VALLS (+)2,4
74º JOSEP GURILLO HUETA (+)2,4
74º TONI ARMENGOL NAUDI (+)2,4
74º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,4
74º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,4
74º MARC GARCIA PINTO (+)2,4
85º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)2,3
85º CLAUDIO LUENGO VILLAZAN (+)2,3
85º FRANK GELABERT CARANDELL (+)2,3
85º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
89º GINES FERNANDEZ CORBALAN (+)2,2
89º CARLES MILLAN BOSCH (+)2,2
89º ALAN WEIR (+)2,2
92º KEVIN JOE MOK CHACON (+)2,1
92º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,1
92º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,1
92º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,1
96º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2
96º JORDI BARGALLO VERNET (+)2
96º JOSEP GASULL BONAFONT (+)2,0
99º JOSE ANDRES BERGES DOMENE (+)1,9
99º IÑAKI IRUSKIETA ARROJO (+)1,9
99º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,9
99º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,9
99º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)1,9
99º JAUME COLL RIGAU (+)1,9
99º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,9
99º ANTONIO GARCIA AVILA (+)1,9
99º JOSEP GARCIA FERRAS (+)1,9
108º JAUME BERTRAN ALBET (+)1,8
108º ANTONIO NAVARRO LUNA (+)1,8
108º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,8
108º POL SERRATOSA FANDOS (+)1,8
108º FRANCESC PEREZ GELMA (+)1,8
108º OSCAR VALVERDE GARCIA (+)1,8
114º PEP ANGLES ROS (+)1,7
114º ANTONIO MONGE RODRIGUEZ (+)1,7
114º RAFAEL RAMOS MERINO (+)1,7
114º DAVID PERONA MEDINA (+)1,7
114º CARLOS CASTELL SALVANES (+)1,7
119º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)1,6
119º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,6
119º JOSE CASTRO ESPEJO (+)1,6
119º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,6
119º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)1,6
119º CARLOS CAMACHO CERRO (+)1,6
119º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
119º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)1,6
119º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)1,6
128º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,5
128º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)1,5
128º RAMON JIMENEZ MAESO (+)1,5
128º JUAN GIL FONTANALS (+)1,5
128º FRANCISCO ARGEMI CARBONELL (+)1,5
128º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,5
128º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,5
135º EMILIO SANCHEZ ESTARLI (+)1,4
135º ANGEL LLOPIS BARCELO (+)1,4
135º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)1,4
135º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)1,4
135º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,4
135º JAUME GUARDIOLA GALCERAN (+)1,4
135º ADAN LOPEZ CALONGE (+)1,4
142º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)1,3
142º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,3
142º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)1,3
142º DAVID RIERA VALLCORBA (+)1,3
142º LLUIS ESPINALT VILA (+)1,3
147º FRANCISCO RAFAEL GARRIGA POMAR (+)1,2
147º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)1,2
147º EMILIO BORREGO PRADOS (+)1,2
147º XAVIER ROCA DESCAMPS (+)1,2
147º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
147º JORDI PLANAS GRANDE (+)1,2
147º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)1,2
154º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)1,1
154º TOMAS ALBERTO TOMAS RUIZ (+)1,1
154º JOAN SALA PIELLA (+)1,1
154º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,1
154º JAUME TORRENTS TOMOS (+)1,1
154º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,1
154º FRANCISCO MONLEON SANCHEZ (+)1,1
154º - PERALVAREZ FERNANDEZ (+)1,1
154º EDUARD SANCHEZ BOU (+)1,1
154º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)1,1
154º JOAN FRANCESC ALONSO SANS (+)1,1
165º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1
165º ALBERT CARNE BABIA (+)1
165º JORDI MARTINEZ NOYA (+)1
165º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1
165º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1
165º ISIDRO CISTARE VIÑALS (+)1
171º SERGI ARISA SAEZ (+)0,9
171º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)0,9
171º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)0,9
171º JOSEP SUAREZ ALSINA (+)0,9
171º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)0,9
171º PEDRO VALDENEBRO FERNANDEZ (+)0,9
171º JAUME BAGES BADILLO (+)0,9
171º PEDRO JOSE CAVERO RELANCID (+)0,9
171º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)0,9
171º JUAN JOSE POZO ALCANTARA (+)0,9
171º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)0,9
171º NIL LARSERIC CAMACHO RAMONET (+)0,9
183º MANUEL AMOR ROYO (+)0,8
183º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)0,8
183º PERE SALLENT COSTAJUSSA (+)0,8
183º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)0,8
183º RICARD DIAZ CARRERAS (+)0,8
183º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)0,8
183º AMADEU PUIG BOADA (+)0,8
183º JOSEP SEGURA PONCE (+)0,8
183º MIQUEL DE MARCOS HERNANDEZ (+)0,8
183º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)0,8
183º GUILLERMO GABAS CANELA (+)0,8
194º POL SAURA TURON (+)0,7
194º MIQUEL MARIN RAMOS (+)0,7
194º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)0,7
194º RAUL BICARDI TRESERRAS (+)0,7
194º JUAN PAZ ESCOBAR (+)0,7
194º ENRIC PUJOL BLANCH (+)0,7
194º EDUARD ROMAN DELGADO (+)0,7
194º XAVIER BARNILS GARCIA (+)0,7
194º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)0,7
203º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)0,6
203º MARC RULL FERRIZ (+)0,6
203º LLUIS VEGA RODRIGUEZ (+)0,6
203º MANUEL IBAÑEZ BORRAS (+)0,6
203º JESUS BUJEDA LOPEZ (+)0,6
203º GERARD ROSELLO MOYA (+)0,6
203º ANTON JOUNOU TOMAS (+)0,6
203º ANGEL GRANADOS MAYNOU (+)0,6
203º MIQUEL PAGES PRAT (+)0,6
203º JOSE MANUEL NAVARRO GONZALEZ (+)0,6
203º HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA (+)0,6
203º OSCAR DAVID BUENDIA PEREGRINA (+)0,6
215º JORDI CANO VICENTE (+)0,5
215º JAVIER VERGES BUENO (+)0,5
215º DANI MAÑER VILA (+)0,5
215º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)0,5
215º ANGEL LAGUNAS MORA (+)0,5
215º EDUARD PERA DOMINGO (+)0,5
215º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)0,5
215º ORIOL YMBERT JUBANY (+)0,5
215º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)0,5
215º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,5
215º MARC SOLER BLASCO (+)0,5
215º JOSE MARIA MOYANO CEDO (+)0,5
215º JOAN BALDILLOU VALLS (+)0,5
215º DAVID SANCHEZ ROCA (+)0,5
229º ANTONIO MARTINEZ RIOS (+)0,4
229º CARLOS NIETO ARAGONES (+)0,4
229º FCO.JAVIER FORNELLS CAMPANINS (+)0,4
229º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,4
229º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)0,4
229º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)0,4
229º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)0,4
229º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)0,4
229º JOSE LIANES CORTES (+)0,4
229º DIEGO CANO MARTOS (+)0,4
229º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)0,4
229º MIQUEL ROGER PUJOL (+)0,4
229º MARILYN HOLMES (+)0,4
229º RAMON RUIZ GALISTEO (+)0,4
229º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)0,4
244º ROGER MONTAÑOLA BUSQUETS (+)0,3
244º FRANCISCO LOPEZ RODRIGUEZ (+)0,3
244º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)0,3
244º JOSEP MARIA DALMAU DUCH (+)0,3
244º MANUEL OJEDA ROMERO (+)0,3
244º ALBERTO PETEIRO FERRO (+)0,3
244º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)0,3
244º GALO GASCO FERNANDEZ (+)0,3
244º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)0,3
244º ANTONIO LOUREIRO GRANDE (+)0,3
244º ANTONIO PEREZ QUERO (+)0,3
244º JOAQUIM PRAT GRAU (+)0,3
244º EMILI SANMARTIN MULERO (+)0,3
257º MARC BELLA GARCIA (+)0,2
257º JAVIER GARCIA FUERTES (+)0,2
257º VICENS NAVARRO TENA (+)0,2
257º ENRIC PLANAS BERTRAN (+)0,2
257º CAYETANO HERRERO PEREZ (+)0,2
257º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)0,2
257º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)0,2
257º MARC PUIG ESTEVA (+)0,2
257º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)0,2
257º LUIS RODON BERNAL (+)0,2
257º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)0,2
257º MIQUEL BARNES NICOLAU (+)0,2
257º FRANCESC MORE SERRA (+)0,2
257º JOAN CANAL DESCARREGA (+)0,2
257º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)0,2
257º GERALD FERNANDEZ CLOCHEY (+)0,2
273º JOAN VIGAS BONANY (+)0,1
273º JAVIER PEREZ MARTINEZ (+)0,1
273º AGUSTI QUINQUILLA FERNANDEZ (+)0,1
273º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)0,1
273º JOSEP PALAU PROS (+)0,1
273º ANTONIO GOMEZ SANCHEZ (+)0,1
273º JOSEP SERRATOSA MIÑARRO (+)0,1
273º JORDI ECHEVARRIA MAS (+)0,1
273º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)0,1
273º ROBERT BANYERES GASOLS (+)0,1
273º MEDIN GIRALT JORDI (+)0,1
273º BERENGUER ORTI MARES (+)0,1
273º ALBERT ANDRES AZNAR (+)0,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC