Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27679
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

30.06.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2
ABBY NACHSHON (+)1,7
AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,7
10º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
11º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,1
12º JULIE MAISONGROSSE (+)1
13º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,8
13º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,8
13º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
16º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
16º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
16º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,7
19º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,6
20º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
20º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,4
22º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
23º LAURA SANCHEZ JIMENEZ (+)0,2
23º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,2
25º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,1
25º SORAYA LASSAL DAIA (+)0,1
27º BERTA FOLCH SOLA 0
27º ISABEL LUQUE CANO 0
29º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
30º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,2
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
32º MARILYN HOLMES 0,5
32º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
32º ANNA SELVA VILARDELL 0,5
35º PILAR MONTERO SANCHEZ 0,7
36º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
36º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
38º ESTER CASTANY BOU 1
38º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
38º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
41º LAURA DESOI ROCA 1,1
42º DOLORS COLL ROMANS 1,2
42º CRISTINA SOLER ALEGRE 1,2
42º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
45º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
45º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
45º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
48º PATRICIA MAUREY 1,4
48º ENCARNA GARCIA MONCLUS 1,4
50º M.MERCE GRAU FARRE 1,6
50º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 1,6

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,9
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
10º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
10º KEVIN KEMENY 1,2
12º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
13º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
14º EDUARD PACHECO CANO 2,8
15º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
16º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
17º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
17º JON JULIA COMAS 3,2
19º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
20º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
20º ENRIQUE SILVA SILVA 3,8
22º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
22º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
24º MARTI LUJA PASCUAL 4
24º ERIC DIAZ MIÑON 4
24º MAX RICART CENDRA 4
27º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
27º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
27º MARINA MITJANS BARDALET 4,2
30º JAN FARRE ARIÑO 4,3
31º POL RIU MILAN 4,4
32º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
32º MARINA JOYCE MORENO 4,5
34º YAGO CASTRO SCHMID 4,6
35º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
36º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
36º CLAUDIO CASTRO SCHMID 5,4
38º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
39º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
40º ERIK JURRI 6,5
41º BIEL CABANES CISNEROS 6,7
42º MARC LLORENS SOLA 7,2
43º MARC GIL MONTECELO 7,3
44º AISHA MUR SUÑER 7,4
44º BERTA NADAL ROYO 7,4
46º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
47º POL TERUEL ROCA 8,1
48º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2
49º MARTINA NADAL ROYO 8,5
50º JAN FORT BORRAS 8,6
50º RICARDO FUENTES MORAL 8,6

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,2
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,5
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,2
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
CONRAD LLADO PLA (+)6
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6
11º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,8
11º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
13º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,7
14º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,6
14º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
14º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,6
17º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
17º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,5
17º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,5
17º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,5
21º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,4
22º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
23º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,2
23º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
25º FIDEL SOLER BENET (+)5
25º SALVADOR VIHE REYNER (+)5
27º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
27º JORDI CANTO GARCIA (+)4,9
29º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,8
29º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
29º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
29º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,8
33º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
33º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
33º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
36º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,6
36º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,6
36º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,6
36º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
40º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
40º JOSE ATERO LORCA (+)4,5
40º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,5
40º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
44º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
44º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,4
44º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
47º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
48º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
48º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
50º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,1
50º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC