Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27709
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

03.08.2020

Llista dels 828 handicaps positius.

RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,7
MANUEL AMOR ROYO (+)7,6
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
BARRY COOMBER (+)6,7
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,7
JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
10º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,4
11º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
11º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,3
11º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,3
11º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,3
15º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
15º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
17º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
17º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)6,1
17º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,1
17º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,1
21º CONRAD LLADO PLA (+)6
22º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
22º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,9
22º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,9
22º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,9
26º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
26º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,8
28º DAVID SOLE MARZO (+)5,7
28º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
28º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
28º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,7
32º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
32º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
32º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,6
32º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
32º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,6
32º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
32º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
39º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,5
39º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,5
39º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
39º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)5,5
39º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
39º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
45º BERENGUER ORTI MARES (+)5,4
45º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,4
45º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,4
48º LUIS GRIFE GUIU (+)5,3
48º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
48º ENRIC SERRANO GIL (+)5,3
48º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
48º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
48º JAVIER CACERES SORIANO (+)5,3
48º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
48º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,3
56º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,2
56º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)5,2
56º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,2
56º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,2
60º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
60º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,1
62º FIDEL SOLER BENET (+)5
62º JOSEP RIBAS ALONSO (+)5
62º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5
62º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)5
66º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,9
66º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
66º CARLES PEREZ GELMA (+)4,9
66º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
70º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
70º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
72º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
72º ROSENDO MENTA SALA (+)4,7
72º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
72º JORDI CANTO GARCIA (+)4,7
76º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,6
76º DAVID DIAZ CORTES (+)4,6
76º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
76º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
76º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,6
76º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,6
76º DANI TOMAS SOAZ (+)4,6
76º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)4,6
76º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,6
76º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
76º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,6
87º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
87º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,5
87º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
87º MARC LLORET DALMAU (+)4,5
87º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,5
87º ENRIC SANZ RAMON (+)4,5
87º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
87º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
95º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
95º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,4
95º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
95º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
99º MARC FORT LOPEZ (+)4,3
99º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
99º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
99º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
99º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,3
99º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
99º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,3
99º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,3
107º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,2
107º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
107º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,2
107º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,2
107º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4,2
107º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
107º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
114º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,1
114º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,1
114º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
114º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,1
118º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4
118º RICARD DIAZ CARRERAS (+)4
118º ALBERT GABARRO VALLS (+)4
118º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4
118º SERGI ARISA SAEZ (+)4
118º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
118º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)4
118º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
118º DAVID VILASECA CASALS (+)4
118º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
128º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,9
128º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,9
128º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
128º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,9
128º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,9
128º MANUEL ALFONSO AMO (+)3,9
128º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
128º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
128º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
137º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,8
137º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
137º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,8
137º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
137º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,8
137º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
137º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,8
137º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,8
137º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,8
137º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,8
137º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,8
148º JUAN MARTI ILLAS (+)3,7
148º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
148º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
148º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
148º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,7
148º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,7
148º PEP ANGLES ROS (+)3,7
148º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
148º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
157º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,6
157º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,6
157º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
157º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,6
157º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
157º PERE CURTO ESCARDO (+)3,6
157º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
157º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,6
157º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,6
157º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,6
157º RAMON VILA CORRAL (+)3,6
168º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,5
168º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,5
168º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,5
168º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,5
168º ERIC PUIG JOU (+)3,5
168º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
168º ARTUR VERA GALLEGO (+)3,5
168º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,5
168º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
177º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
177º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
177º IVAN CERRATO CLAR (+)3,4
177º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,4
177º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
177º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
177º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,4
177º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
177º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,4
186º JORDI PONS SEGALA (+)3,3
186º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,3
186º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,3
186º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,3
186º CARLES MARQUES PLA (+)3,3
186º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
186º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,3
186º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,3
186º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,3
186º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)3,3
196º JORDI SALVA JULIA (+)3,2
196º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,2
196º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,2
196º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,2
196º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,2
196º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
196º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,2
196º POL SAURA TURON (+)3,2
196º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
205º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,1
205º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
205º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
205º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,1
205º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
205º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,1
205º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
205º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,1
205º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,1
205º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,1
205º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
205º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
205º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,1
205º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
205º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,1
205º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)3,1
205º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3,1
222º CARLES VIEJO MORO (+)3
222º VALENTI PUIG CERETO (+)3
222º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3
222º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3
222º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)3
222º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3
222º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)3
222º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)3
222º PERE PORTELL COLOMER (+)3
222º EDUARD PAGES VILA (+)3
222º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)3
222º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3
234º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,9
234º RICARD RIPOLL PI (+)2,9
234º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,9
234º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
234º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
234º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,9
234º JOSEP BOADA AURICH (+)2,9
234º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,9
234º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,9
243º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,8
243º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,8
243º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,8
243º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,8
243º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,8
243º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
243º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
243º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
243º NICULAE BALTES (+)2,8
243º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,8
243º RICARDO MATEO PEREZ (+)2,8
243º ROGER GARCIA RIBO (+)2,8
243º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
243º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
243º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,8
243º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,8
259º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,7
259º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
259º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
259º JOAN PERICH ROMERO (+)2,7
259º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,7
259º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,7
259º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,7
259º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,7
259º MARC ISLA MATEU (+)2,7
259º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
259º PABLO FOSALBA VELA (+)2,7
259º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
259º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
259º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
273º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
273º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,6
273º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,6
273º CARLES TORRUS ROIG (+)2,6
273º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
273º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,6
273º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,6
273º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,6
273º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,6
282º MARTI MORENO COLL (+)2,5
282º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,5
282º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,5
282º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,5
282º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
282º DIEGO CANO MARTOS (+)2,5
282º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
282º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
282º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,5
282º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
282º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
282º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,5
282º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,5
282º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
282º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,5
282º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
298º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
298º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,4
298º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,4
298º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,4
298º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,4
298º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)2,4
298º SANTI CANADELL BOIX (+)2,4
298º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,4
298º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
298º DAVID MUR SUÑER (+)2,4
298º GREGO LOPEZ LEON (+)2,4
298º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
298º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
298º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
312º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
312º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,3
312º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
312º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
312º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
312º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
312º ALAN WEIR (+)2,3
312º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,3
312º XAVIER SUÑE ROMEU (+)2,3
312º RAMON BONVILA BONET (+)2,3
312º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
312º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
312º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,3
312º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
312º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,3
312º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,3
312º CARLES BARRERA BASSO (+)2,3
312º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
312º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
312º FRANCESC FUSTER CARBO (+)2,3
312º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,3
312º ALEX LUQUE MORAL (+)2,3
312º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,3
312º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,3
312º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,3
312º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2,3
338º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,2
338º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
338º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,2
338º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
338º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
338º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,2
338º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,2
338º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2,2
338º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
338º RICARD REY INFANTE (+)2,2
338º RICHARD CORDEN (+)2,2
338º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,2
338º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
338º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
338º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,2
338º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,2
338º PAU PEREZ SIERRA (+)2,2
338º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,2
356º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
356º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
356º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
356º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
356º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,1
356º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)2,1
356º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
356º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
356º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
356º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
356º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
356º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,1
356º IGNASI FARRES FALCO (+)2,1
356º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
356º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)2,1
356º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,1
356º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,1
356º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,1
356º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,1
356º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
356º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
356º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
356º CARLA PUIG JOU (+)2,1
356º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,1
356º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
356º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
382º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
382º ENRIC ROVIROSA REDO (+)2
382º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)2
382º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2
382º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
382º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2
382º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2
382º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2
382º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2
382º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
382º LLUIS MOLINS SALA (+)2
382º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2
382º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
382º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
382º JOSE VIÑAS TORRES (+)2
397º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,9
397º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
397º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,9
397º DIEGO MIER CAMPO (+)1,9
397º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
397º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
397º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
397º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,9
397º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,9
397º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
397º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
397º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
397º FRANCISCO VELA LEON (+)1,9
397º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,9
397º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
397º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
397º DAVID TENES GARCIA (+)1,9
397º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,9
415º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
415º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
415º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
415º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,8
415º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,8
415º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
415º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,8
415º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,8
415º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,8
415º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)1,8
415º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
415º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
415º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,8
415º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,8
415º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,8
415º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
415º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
432º ABBY NACHSHON (+)1,7
432º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,7
432º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
432º JORDI CLOTET RIFE (+)1,7
432º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,7
432º OSCAR MARTIN BAO (+)1,7
432º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
432º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,7
432º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
432º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
432º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
432º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
432º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,7
432º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
432º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,7
432º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
432º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
449º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
449º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
449º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
449º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,6
449º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,6
449º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,6
449º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
449º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
449º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
449º PERE COLOMER LLACH (+)1,6
449º CARLOS OLIVER VERA (+)1,6
449º CARLES BERNET BERNADO (+)1,6
449º CASTO VILA SOLVES (+)1,6
449º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,6
449º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,6
449º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
449º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
449º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
449º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,6
449º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
449º DAVID RION DIAZ (+)1,6
470º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
470º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,5
470º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
470º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,5
470º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
470º ALBERT BOIX LLOPIS (+)1,5
470º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
470º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,5
470º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
470º HUSEIN ALKASAB (+)1,5
470º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,5
470º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
470º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,5
470º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)1,5
470º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
470º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,5
470º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,5
470º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)1,5
470º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
470º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
490º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
490º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
490º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,4
490º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
490º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,4
490º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
490º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,4
490º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
490º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,4
490º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,4
490º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
490º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,4
490º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
490º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
490º ANTONIO LUNA GARCIA (+)1,4
490º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,4
490º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)1,4
490º JOAN URPI RIBAS (+)1,4
490º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
490º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,4
490º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,4
490º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,4
490º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
490º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
514º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,3
514º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
514º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,3
514º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
514º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,3
514º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,3
514º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
514º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
514º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,3
514º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,3
514º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
514º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,3
514º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,3
514º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
514º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
514º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
514º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,3
514º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
514º FREDERIC ARMISEN MIGUEL (+)1,3
514º JORDI COSTA NOSAS (+)1,3
514º BORJA PONT PURTI (+)1,3
514º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
514º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,3
514º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
514º ALBERT SANCHEZ GARCIA (+)1,3
539º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,2
539º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
539º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,2
539º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,2
539º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,2
539º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,2
539º MIGUEL ANGEL GUERRERO GARCIA (+)1,2
539º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,2
539º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
539º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
539º LLUIS GARCIA RIBERA (+)1,2
539º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
539º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,2
539º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)1,2
539º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,2
554º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
554º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,1
554º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
554º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,1
554º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
554º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,1
554º ANDRES LUQUE MESA (+)1,1
554º XAVIER LLUIS TORRES ROSELL (+)1,1
554º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,1
554º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
554º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,1
554º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
554º JOSE ANTONIO CHECA CASTAÑO (+)1,1
554º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,1
554º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
554º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,1
554º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
554º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
572º JUAN JOSE VAQUERO CHUECA (+)1
572º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)1
572º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1
572º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1
572º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1
572º PEDRO SIN CIRES (+)1
572º TONY VIAGA CARDENAS (+)1
572º PERE PUIG CASANOVAS (+)1
572º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1
572º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1
572º PAU SANCHEZ MARIN (+)1
572º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1
572º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1
572º CARLOS VARGAS PATIÑO (+)1
572º DAVID VALERA TROYA (+)1
572º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
572º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
572º PHILIP MICHAEL BRAMALL (+)1
572º CHRISTOPHER HYSO (+)1
591º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,9
591º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC