Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27719
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

17.08.2020

Llista dels 837 handicaps positius.

RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,7
MANUEL AMOR ROYO (+)7,4
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,7
BARRY COOMBER (+)6,7
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,5
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
10º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,3
10º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,3
10º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,3
14º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
14º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
14º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,2
17º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
17º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)6,1
17º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)6,1
17º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,1
21º CONRAD LLADO PLA (+)6
21º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6
23º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
23º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,9
23º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,9
23º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,9
27º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,8
27º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
27º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,8
30º DAVID SOLE MARZO (+)5,7
30º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
30º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
30º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,7
34º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
34º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
34º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,6
34º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
34º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
34º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,6
34º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
34º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
42º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
42º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
42º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
42º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
46º BERENGUER ORTI MARES (+)5,4
46º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)5,4
46º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,4
49º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
49º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)5,3
49º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
49º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
49º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,3
49º JAVIER CACERES SORIANO (+)5,3
49º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
56º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,2
56º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
56º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,2
56º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,2
60º ENRIC SERRANO GIL (+)5,1
60º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
60º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,1
60º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
60º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)5,1
65º FIDEL SOLER BENET (+)5
65º JOSEP RIBAS ALONSO (+)5
67º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,9
67º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
67º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
70º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
71º DAVID DIAZ CORTES (+)4,7
71º CARLES PEREZ GELMA (+)4,7
71º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
71º ROSENDO MENTA SALA (+)4,7
71º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
71º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,7
71º JORDI CANTO GARCIA (+)4,7
78º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,6
78º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
78º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
78º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,6
78º DANI TOMAS SOAZ (+)4,6
78º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
78º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,6
85º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
85º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,5
85º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
85º MARC LLORET DALMAU (+)4,5
85º ENRIC SANZ RAMON (+)4,5
85º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
85º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,5
85º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
93º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
93º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,4
93º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
93º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,4
93º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
93º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)4,4
93º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,4
100º MARC FORT LOPEZ (+)4,3
100º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
100º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,3
100º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
100º SERGI ARISA SAEZ (+)4,3
100º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
100º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,3
100º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
108º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,2
108º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
108º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,2
108º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
108º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4,2
108º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
108º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
115º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,1
115º ALBERT GABARRO VALLS (+)4,1
115º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
115º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4,1
115º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)4,1
115º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,1
121º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
121º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4
121º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4
121º RICARD DIAZ CARRERAS (+)4
121º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)4
121º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)4
121º MANUEL ALFONSO AMO (+)4
121º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
121º DAVID VILASECA CASALS (+)4
121º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
131º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,9
131º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,9
131º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
131º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,9
131º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,9
131º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,9
131º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
131º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
131º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
140º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,8
140º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
140º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
140º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
140º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)3,8
140º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,8
140º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,8
140º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,8
140º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,8
140º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,8
140º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)3,8
151º JUAN MARTI ILLAS (+)3,7
151º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
151º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
151º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
151º PERE CURTO ESCARDO (+)3,7
151º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,7
151º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,7
151º PEP ANGLES ROS (+)3,7
151º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,7
151º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
151º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
162º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,6
162º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,6
162º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,6
162º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
162º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,6
162º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
162º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
162º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
162º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,6
171º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,5
171º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,5
171º ERIC PUIG JOU (+)3,5
171º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
171º POL SAURA TURON (+)3,5
171º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
177º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
177º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,4
177º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,4
177º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
177º IVAN CERRATO CLAR (+)3,4
177º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,4
177º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
177º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
177º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,4
177º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
177º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,4
177º RAMON VILA CORRAL (+)3,4
189º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,3
189º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,3
189º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,3
189º CARLES MARQUES PLA (+)3,3
189º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
189º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,3
189º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,3
189º ARTUR VERA GALLEGO (+)3,3
189º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,3
189º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,3
189º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)3,3
200º JORDI SALVA JULIA (+)3,2
200º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,2
200º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,2
200º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,2
200º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
200º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
206º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,1
206º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
206º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
206º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,1
206º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
206º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,1
206º JORDI PONS SEGALA (+)3,1
206º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
206º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,1
206º VALENTI PUIG CERETO (+)3,1
206º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,1
206º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)3,1
206º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,1
206º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
206º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
206º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,1
206º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)3,1
206º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
206º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,1
206º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3,1
226º CARLES VIEJO MORO (+)3
226º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3
226º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)3
226º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3
226º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)3
226º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)3
226º PERE PORTELL COLOMER (+)3
226º EDUARD PAGES VILA (+)3
226º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)3
226º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3
236º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,9
236º RICARD RIPOLL PI (+)2,9
236º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
236º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
236º PABLO FOSALBA VELA (+)2,9
236º ROGER GARCIA RIBO (+)2,9
236º JOSEP BOADA AURICH (+)2,9
236º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,9
236º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,9
236º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,9
246º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,8
246º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,8
246º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,8
246º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,8
246º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,8
246º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
246º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,8
246º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
246º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
246º NICULAE BALTES (+)2,8
246º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,8
246º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
246º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
246º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,8
260º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,7
260º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
260º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,7
260º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
260º JOAN PERICH ROMERO (+)2,7
260º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,7
260º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,7
260º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,7
260º MARC ISLA MATEU (+)2,7
260º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,7
260º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
260º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,7
260º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
260º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
260º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
275º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
275º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,6
275º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,6
275º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,6
275º CARLES TORRUS ROIG (+)2,6
275º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,6
275º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
275º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,6
275º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,6
275º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,6
275º RICARDO MATEO PEREZ (+)2,6
286º MARTI MORENO COLL (+)2,5
286º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,5
286º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,5
286º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
286º DIEGO CANO MARTOS (+)2,5
286º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,5
286º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
286º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
286º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,5
286º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
286º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
286º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)2,5
286º SANTI CANADELL BOIX (+)2,5
286º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,5
286º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,5
286º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,5
286º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
286º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,5
286º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
305º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
305º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,4
305º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,4
305º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)2,4
305º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,4
305º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,4
305º CARLES BARRERA BASSO (+)2,4
305º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
305º DAVID MUR SUÑER (+)2,4
305º GREGO LOPEZ LEON (+)2,4
305º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
305º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,4
305º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,4
305º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
305º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
320º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
320º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,3
320º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
320º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
320º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
320º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
320º ALAN WEIR (+)2,3
320º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,3
320º XAVIER SUÑE ROMEU (+)2,3
320º RAMON BONVILA BONET (+)2,3
320º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
320º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
320º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,3
320º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
320º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,3
320º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,3
320º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,3
320º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)2,3
320º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
320º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
320º FRANCESC FUSTER CARBO (+)2,3
320º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,3
320º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,3
320º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,3
320º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2,3
320º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,3
346º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,2
346º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
346º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,2
346º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
346º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
346º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2,2
346º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
346º RICARD REY INFANTE (+)2,2
346º RICHARD CORDEN (+)2,2
346º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
346º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,2
346º PAU PEREZ SIERRA (+)2,2
346º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,2
359º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
359º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
359º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
359º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,1
359º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
359º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,1
359º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)2,1
359º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
359º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
359º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
359º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
359º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
359º IGNASI FARRES FALCO (+)2,1
359º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
359º ANDRES LUQUE MESA (+)2,1
359º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,1
359º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,1
359º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,1
359º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
359º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
359º FRANCISCO VELA LEON (+)2,1
359º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
359º CARLA PUIG JOU (+)2,1
359º ALEX LUQUE MORAL (+)2,1
359º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
384º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
384º ENRIC ROVIROSA REDO (+)2
384º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)2
384º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
384º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2
384º ALAN TORNER PIÑERO (+)2
384º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2
384º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2
384º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2
384º JORDI VILADOMAT VERS (+)2
384º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
384º LLUIS MOLINS SALA (+)2
384º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2
384º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
384º JAN BOFILL COLOMES (+)2
384º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
384º JOSE VIÑAS TORRES (+)2
401º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,9
401º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
401º DIEGO MIER CAMPO (+)1,9
401º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
401º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
401º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
401º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,9
401º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,9
401º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
401º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
401º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
401º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,9
401º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
401º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
401º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
401º DAVID TENES GARCIA (+)1,9
401º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,9
418º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
418º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
418º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,8
418º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
418º JORDI CLOTET RIFE (+)1,8
418º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
418º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,8
418º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,8
418º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)1,8
418º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
418º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
418º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,8
418º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,8
418º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,8
418º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
418º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
434º ABBY NACHSHON (+)1,7
434º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,7
434º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,7
434º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,7
434º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
434º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,7
434º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,7
434º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,7
434º ALBERT BOIX LLOPIS (+)1,7
434º PERE COLOMER LLACH (+)1,7
434º OSCAR MARTIN BAO (+)1,7
434º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
434º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,7
434º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
434º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
434º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
434º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
434º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,7
434º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
434º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,7
434º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
434º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
456º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
456º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,6
456º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
456º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,6
456º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,6
456º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
456º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
456º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
456º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
456º CARLOS OLIVER VERA (+)1,6
456º CARLES BERNET BERNADO (+)1,6
456º CASTO VILA SOLVES (+)1,6
456º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,6
456º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,6
456º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,6
456º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
456º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
456º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
456º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,6
456º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
456º DAVID RION DIAZ (+)1,6
477º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
477º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,5
477º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
477º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,5
477º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,5
477º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
477º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
477º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,5
477º HUSEIN ALKASAB (+)1,5
477º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
477º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,5
477º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)1,5
477º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
477º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,5
477º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)1,5
477º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
477º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
494º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
494º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
494º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,4
494º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
494º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,4
494º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
494º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,4
494º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
494º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,4
494º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,4
494º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
494º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,4
494º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
494º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,4
494º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
494º ANTONIO LUNA GARCIA (+)1,4
494º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,4
494º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)1,4
494º JOAN URPI RIBAS (+)1,4
494º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
494º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,4
494º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,4
494º JORDI COSTA NOSAS (+)1,4
494º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,4
494º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
494º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
520º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,3
520º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
520º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,3
520º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
520º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,3
520º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
520º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
520º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,3
520º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
520º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,3
520º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,3
520º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
520º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
520º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
520º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,3
520º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
520º FREDERIC ARMISEN MIGUEL (+)1,3
520º BORJA PONT PURTI (+)1,3
520º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
520º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,3
520º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
520º ALBERT SANCHEZ GARCIA (+)1,3
542º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,2
542º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
542º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,2
542º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,2
542º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,2
542º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,2
542º PEDRO SIN CIRES (+)1,2
542º ISIDRE MASNOU ESTRAGUES (+)1,2
542º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,2
542º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
542º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
542º LLUIS GARCIA RIBERA (+)1,2
542º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
542º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)1,2
542º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,2
557º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
557º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,1
557º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
557º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,1
557º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
557º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,1
557º XAVIER LLUIS TORRES ROSELL (+)1,1
557º MIGUEL ANGEL GUERRERO GARCIA (+)1,1
557º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,1
557º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
557º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,1
557º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
557º JOSE ANTONIO CHECA CASTAÑO (+)1,1
557º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,1
557º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,1
557º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
557º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,1
557º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
557º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
576º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)1
576º ALBERT PLATERO SANCHEZ (+)1
576º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1
576º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1
576º TONY VIAGA CARDENAS (+)1
576º PERE PUIG CASANOVAS (+)1
576º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1
576º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1
576º PAU SANCHEZ MARIN (+)1
576º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1
576º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1
576º CARLOS VARGAS PATIÑO (+)1
576º DAVID VALERA TROYA (+)1
576º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
576º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
576º PHILIP MICHAEL BRAMALL (+)1
576º CHRISTOPHER HYSO
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC