Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27720
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

18.08.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,9
MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
ABBY NACHSHON (+)1,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,6
AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
11º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,2
12º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,1
12º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
14º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,9
15º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
15º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,8
17º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
17º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
17º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,7
20º SILVIA GARANGOU VERGES (+)0,6
21º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,5
22º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
22º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
22º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,4
25º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
26º SORAYA LASSAL DAIA (+)0,1
26º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,1
28º BERTA FOLCH SOLA 0
29º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
29º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,1
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
32º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,4
33º MARILYN HOLMES 0,5
33º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
35º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
35º ISABEL LUQUE CANO 0,6
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
37º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
39º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1
39º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
39º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
42º LAURA DESOI ROCA 1,1
43º CARMEN LACALLE BUENO 1,2
43º DOLORS COLL ROMANS 1,2
43º ESTER CASTANY BOU 1,2
43º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
47º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
47º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
47º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
47º MARUJA TOLEDO TORRES 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
PAU SANCHEZ MARIN (+)1
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)0,9
ROGER CAROT ORTIZ (+)0,7
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
BIEL CABANES CISNEROS
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
10º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
11º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
11º KEVIN KEMENY 1,2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
15º EDUARD PACHECO CANO 2,8
16º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
17º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
18º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
18º JON JULIA COMAS 3,2
20º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
21º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
21º ENRIQUE SILVA SILVA 3,8
23º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
23º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
25º MARTI LUJA PASCUAL 4
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
28º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
28º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
28º MARINA MITJANS BARDALET 4,2
31º JAN FARRE ARIÑO 4,3
32º POL RIU MILAN 4,4
33º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
33º MARINA JOYCE MORENO 4,5
35º YAGO CASTRO SCHMID 4,6
36º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
37º CLAUDIO CASTRO SCHMID 4,9
38º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
39º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,6
40º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
41º ERIK JURRI 6,5
42º ALEX MENDOZA MONTERO 6,8
43º MARC LLORENS SOLA 7,2
44º MARC GIL MONTECELO 7,3
45º AISHA MUR SUÑER 7,4
45º BERTA NADAL ROYO 7,4
47º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
48º POL TERUEL ROCA 7,7
49º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2
50º MARTINA NADAL ROYO 8,5

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,1
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,3
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,3
JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
JORDI GIRO CODINA (+)6,1
CONRAD LLADO PLA (+)6
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6
11º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
11º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,9
13º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,8
13º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
15º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
15º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
15º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,6
15º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,6
15º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,6
20º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
21º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
21º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
21º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,3
24º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
24º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,2
26º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
27º FIDEL SOLER BENET (+)5
28º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,9
28º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
28º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
31º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
32º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
32º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,7
32º JORDI CANTO GARCIA (+)4,7
35º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,6
35º JOSE ATERO LORCA (+)4,6
35º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,6
35º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
39º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
39º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
39º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
42º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
42º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,4
42º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
45º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,3
45º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
47º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
47º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
47º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
50º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
50º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4
50º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4
50º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)4
50º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
50º MANUEL ALFONSO AMO (+)4
50º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC