Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27761
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

06.10.2020

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,3
MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,9
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
CARLA PUIG JOU (+)2,1
MARTA FARRES BALLESTE (+)1,8
ABBY NACHSHON (+)1,7
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
10º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,6
11º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,5
12º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
13º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,2
14º JULIE MAISONGROSSE (+)1,1
15º MONTSE MURCIA GARRIGO (+)0,8
15º ANNA SELVA VILARDELL (+)0,8
17º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA (+)0,7
17º DOLORES ALCAZAR TURRILLO (+)0,7
17º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
17º CAMILLA HEDBERG BERTRAND (+)0,7
21º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,6
21º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,6
21º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,6
24º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,5
25º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,4
26º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
27º SORAYA LASSAL DAIA (+)0,2
28º BERTA FOLCH SOLA 0
29º MERCEDES PRIO SEGUI 0,1
30º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,3
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,3
32º MARILYN HOLMES 0,4
32º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 0,4
34º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
35º M.MERCE GRAU FARRE 0,6
35º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
37º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 0,7
38º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,8
38º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
40º CARMEN LACALLE BUENO 0,9
40º ESTER CASTANY BOU 0,9
40º ISABEL LUQUE CANO 0,9
43º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
43º DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
45º LAURA DESOI ROCA 1,1
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,3
48º PATRICIA MAUREY 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,8
PAU SANCHEZ MARIN (+)2
DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
LLUIS PALOMO MATEOS (+)0,5
ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 0,8
DANIELA CAMPILLO MARTINEZ 1
10º JOAN PANISELLO FERRAGUT 1,2
10º KEVIN KEMENY 1,2
12º ENRIQUE SILVA SILVA 2
13º MIGUEL ALBERO ALIAGA 2,1
14º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,4
15º EDUARD PACHECO CANO 2,8
16º NURIA BERTRAN HERRAIZ 3
17º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 3,1
18º GENIS ALVAREZ PIZARRO 3,2
18º JON JULIA COMAS 3,2
20º ENZO MARTINEZ BOU 3,5
21º XAVI SAMBOLA PRATS 3,8
22º ALEXANDRA VIDAL RIVERA 3,9
22º ADRIA PRAT LAMAS 3,9
22º MARTI LUJA PASCUAL 3,9
25º ERIC DIAZ MIÑON 4
25º MAX RICART CENDRA 4
27º HUGO PEREZ CASTAÑO 4,2
27º JAN FARRE ARIÑO 4,2
27º YAGO IZQUIERDO RUIZ 4,2
27º MARINA MITJANS BARDALET 4,2
31º POL RIU MILAN 4,4
32º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 4,5
32º MARINA JOYCE MORENO 4,5
34º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
34º YAGO CASTRO SCHMID 4,8
36º CLAUDIO CASTRO SCHMID 4,9
36º ALEJANDRO MANRIQUE ESPINAR 4,9
38º VICENTE MESTRE CARCELLER 5,1
39º ALEJANDRO PACHECO CANO 5,4
40º MARC GIL MONTECELO 5,5
41º MARTA BERTRAN HERRAIZ 5,9
42º ERIK JURRI 6,5
43º ALEX MENDOZA MONTERO 7
44º BERTA NADAL ROYO 7,2
44º MARC LLORENS SOLA 7,2
46º AISHA MUR SUÑER 7,4
47º ARNAU FERRER MARGALL 7,5
48º POL TERUEL ROCA 7,7
49º HARITZ MENDIZABAL CARRILLO 8,2
50º MARTINA NADAL ROYO 8,3
50º ROGER MARCILLAS GOMEZ 8,3

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,3
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7,1
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,9
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
JOHN FREDERICK EVANS (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,3
10º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,2
10º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,2
12º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
14º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
15º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,8
16º LUIS GRIFE GUIU (+)5,7
16º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,7
18º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,6
18º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,6
18º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
18º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,6
18º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,6
23º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
24º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,4
25º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
26º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)5,2
27º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
28º FIDEL SOLER BENET (+)5
29º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,9
29º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,9
29º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
29º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
33º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
33º JOSE ATERO LORCA (+)4,8
33º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,8
36º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,6
36º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
36º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,6
39º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
39º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
39º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
42º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
42º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,4
42º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
42º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
46º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
47º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
47º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,2
47º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
47º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
47º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
47º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC