Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Oest

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18162
20.04.2012

JuvenilsHorari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Oest

Horari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Oesst que es juga a El Vallès el 21 i 22 d'abril
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 21/04/12 a les 09:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 21 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
2 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 20,3 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
3 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
4 ACPP024042 HERNANDEZ CLEDIC, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
5 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
6 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 21 Categoria Iniciació (9 forats) PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
7 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
8 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
9 ACPP025022 ROUSAUD SABATE, CRISTINA 0 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
10 ACPP024013 TAMURA FERRE, ELENA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
11 ACPP024966 AMILBURU DIEZ, MARIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP025029 ROJAS QUILEZ, NICOLAS 21 Categoria Iniciació (9 forats) VENDRELL C (INICIACIO)
13 ACPP024715 RISSI MIOZZO, NINA 9 Categoria Competició INDIVIDUAL
14 ACPP024250 MONTANER ROVIRA, ERIC 16,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
15 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 10,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
16 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 12,6 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
17 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 13,6 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
18 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 21 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
19 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 21 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
20 ACPP025050 CARBONELL RETAMAL, MARC 21 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
21 ACPP024126 CESPEDES GIRONA, MIREIA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
22 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 7,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
23 ACPP020332 ORTEU IRURRE, ELISENDA 10,1 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
24 ACPP020331 ORTEU IRURRE, ROGER 10,2 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
25 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 12,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
26 ACPP021821 NAVARRO SANCHO, NIL 15,8 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
27 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 19,8 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
28 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 20,4 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
29 ACPP024893 POZO CIBRIAN, MARIA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
30 ACPP017192 SERRA FERRE, ERIC 6 Categoria Supercompetició OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP017164 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 9,6 Categoria Supercompetició OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 2,5 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 5,4 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
34 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS (+)2,8 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
35 ACPP022506 NEBOT MONTULL, SERGI 21 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 21/04/12 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025146 FERSTL CASTELLO, MAXIMILIAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP025064 DIAZ OLMO, DANIEL 0,2 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
3 EN TRAMIT FERRAO BERMEJO, VICTOR 0 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
4 ACPP025160 MONTALVO SIMON, SERGIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
5 ACPP025161 MATEO VILLARONGA, CLOE 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
6 ACPP025162 TATCHE RESTOY, ESTEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
7 ACPP025163 PACHON PEREZ, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
8 ACPP025164 VARGAS PEREZ, ERIC 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
9 ACPP025165 YAGUE CUADROS, BLANCA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
10 ACPP025166 PEREZ SAMPERE, BORJA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
11 ACPP025167 GONZALEZ ANGLES, DAVID 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
12 ACPP025168 SIMON EGEA, AINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
13 ACPP025087 BENEDICTO ARIZA, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) EL VALLES G. (INICIACIO)
14 ACPP025033 HERRERA FAJA, ORIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
15 ACPP021170 VENDRELL ALDOMA, ANIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
16 ACPP022340 CHECA IBAÑEZ, MARIO 7,1 Categoria Competició INDIVIDUAL
17 ACPP022248 VIVES VILLORIA, ALBERT 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
18 ACPP022885 RUEDA DE VICENTE, JACOBO 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
19 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 3,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
20 ACPP025102 PONSA ESPINET, MIREIA 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
21 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 5,6 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
22 ACPP023550 MUNDET LOPEZ, ORIOL 21 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
23 ACPP024804 RESTOY CAMACHO, ALBERT 21 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
24 ACPP024805 RESTOY CAMACHO, EDUARD 21 Categoria Competició EL VALLES G. (COMPETICIO)
25 ACPP024069 GUERRA PEIRO, ADRIA 21 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
26 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 3,4 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
27 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL 4,5 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
28 ACPP020101 MORTON VIZCAY, DAVID 11 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
29 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 17,4 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
30 ACPP020136 CIRIA ESPINOSA, ELENA 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
31 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
32 ACPP022341 CHECA IBAÑEZ, AGUSTIN 2,6 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
33 ACPP014082 ALEGRE ORDUNA, ALEIX 5,3 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
34 ACPP017257 GARRIDO VILCHES, MANUEL 9,6 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
35 ACPP023558 RIOS ALIAGA, MARC 3,8 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
36 ACPP016035 MORTON VIZCAY, IÑAKI 10,6 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 22/04/12 a les 09:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 13,6 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació (9 forats) CAN CUYAS (INICIACIO)
3 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 16,1 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP024021 BACH ADELL, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
5 ACPP024052 PEREZ BALTAR, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
6 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
7 ACPP025020 AMAT SANCHEZ, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
8 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
9 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
10 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ROC 3 (INICIACIO)
11 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
13 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
14 ACPP025109 NOCEDA CIURO, MARTI 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
15 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 9 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
16 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 12,2 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
17 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
18 ACPP024054 TEIXIDO CAPDEVILA, MARC 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
19 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
20 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
21 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 15,7 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
22 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 20,7 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
23 ACPP024891 CORIHUELA ROIG, ANNA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
24 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
25 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
26 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
27 ACPP021129 LOPEZ CALVET, GABRIEL 9,3 Categoria Supercompetició OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 8,8 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
29 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 18,4 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
30 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 21 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 3,1 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 5,1 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 6,6 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
34 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 21 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
35 ACPP024972 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 21 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
EL VALLES PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 22/04/12 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
3 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
4 ACPP025077 RODRIGUEZ SABATES, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
5 ACPP024592 BELTRAN POMEDIO, ERNEST 16 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
6 ACPP021475 CALVO MOLINA, CARLES 18,6 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
7 ACPP021921 FORT BORRAS, ORIOL 20,3 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
8 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
9 ACPP024129 ROMERO CASTILLO, ALVARO 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
10 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
11 ACPP025081 HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP025053 POMBO CANO, ALBERT 21 Categoria Competició INDIVIDUAL
13 ACPP020079 DOMINGUEZ CAMARA, VICTOR 12,4 Categoria Competició CAN RAFEL (COMPETICIO)
14 ACPP022986 GRAU DE LA RICA, ANTONI 15 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
15 ACPP023964 LOPEZ ESTEBAN, SERGI 20,5 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
16 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 21 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO)
17 ACPP020333 CARTAÑA CASELLAS, ALEJANDRO 11 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
18 ACPP023954 ZEKRYA SAVOINI, ORIANA 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
19 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
20 ACPP023860 GONZALEZ LUMBIERRES, OSCAR 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
21 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
22 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 0,6 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
23 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 2,3 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
24 ACPP014953 GUIU SOLER, DAVID 5,4 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
25 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 5,8 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
26 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 9,3 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
27 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL (+)0,1 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP011461 MOSCATEL NACHSHON, JOEL (+)2,7 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
29 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,8 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
30 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 1,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 1,5 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP014628 BELTRAN POMEDIO, MANEL 5,2 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 3,6 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
34 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 11,8 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
35 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 12,5 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
36 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 17 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
Comitè de Competició:
Miquel Àngel Blasi (El Vallès)
Alan Torner (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Alan Torner

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC