Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18761
28.06.2012

JuvenilsHorari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est

Horari de Sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil zona Est que es juga a Papalús el 30 de juny i 1 de juliol
LLORET PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 30/06/12 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 21 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació (9 forats) HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
3 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,2 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
4 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
5 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
6 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
7 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
8 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
9 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 21 Categoria Iniciació (9 forats) GOLFESTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
10 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 14 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
11 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 11,6 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
12 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
13 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
14 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
15 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 3,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
16 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 4,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
17 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
18 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 8,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
19 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 9,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
20 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 11,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
21 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 13,4 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
22 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 16,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
23 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 10,8 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
24 ACPP024031 RIO *, MATHEO 14,8 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
25 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 18 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
26 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
27 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
28 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
29 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
30 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
31 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13,2 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
32 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 20 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
33 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
34 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 6,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
35 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 8,9 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
36 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 16,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
37 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 20,8 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
38 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 3,9 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
39 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 8,7 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
40 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 2,5 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
41 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 9,6 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
42 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 1,7 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
43 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 3 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
44 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 4,9 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
45 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 6,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
46 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI (+)1,8 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
47 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 11,4 Categoria Supercompetició MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
48 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
49 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 3,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
50 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 3,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 4,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 8 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 11,4 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
54 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 16,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,6 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
56 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 7,9 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
57 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 2,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
LLORET PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida dissabte 30/06/12 a les 12:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 16,1 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP025173 VINUESA ANGLES, BERTA 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT CEBRIA (INICIACIO)
3 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) MAS PAGES JUVENIL (INICIACIO)
4 ACPP022967 BARRIOS LORENZO, ALBA 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
5 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 18 Categoria Competició SANT CEBRIA (COMPETICIO)
6 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 21 Categoria Competició SANT CEBRIA (COMPETICIO)
7 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 19,2 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
8 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 17,8 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
9 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 18 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
10 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 19 Categoria Competició C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO)
11 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 19,7 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
12 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 20,4 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
13 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
14 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 10 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
15 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 14,6 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
16 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
17 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 12 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
18 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO (+)0,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
19 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 2,2 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
20 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 1,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
21 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 5,4 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
LLORET PAPALÚS PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de Sortida diumenge 01/07/12 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 14,6 Categoria Iniciació (9 forats) INDIVIDUAL
2 ACPP025027 PONS JORI, MAR 21 Categoria Iniciació (9 forats) SANT CEBRIA (INICIACIO)
3 ACPP017649 BATALLER TRIAS, YVETTE 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
4 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
5 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) FORNELLS JUVENIL (INICIACIO)
6 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
7 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
8 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 21 Categoria Iniciació (9 forats) P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 19,7 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
10 ACPP024468 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
11 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 Categoria Iniciació (9 forats) PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
12 ACPP024792 MANZANEDA BERNAL, RAUL 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
13 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
14 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 21 Categoria Iniciació (9 forats) GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
15 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 20,6 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
16 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
17 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
18 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
19 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 20,9 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
20 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
21 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
22 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
23 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
24 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
25 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
26 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
27 ACPP024026 WING BIESA, MARTIN WILLIAM 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
28 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
29 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació (9 forats) ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
30 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
31 ACPP023040 CEES ROJAS, ETHAN 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
32 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 Categoria Iniciació (9 forats) BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
33 ACPP022714 PANES COROMINA, LLUIS 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
34 ACPP024010 SARRATS BOSCH, PAU 21 Categoria Iniciació (9 forats) FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
35 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
36 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 8,3 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)
37 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 15,5 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)
38 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
39 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
40 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 8,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
41 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 11,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
42 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 13,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
43 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 16,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
44 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 20,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
45 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
46 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 21 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
47 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 5,1 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
48 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 11 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
49 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 13,7 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
50 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
51 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
52 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 20,4 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
53 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
54 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
55 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 16,8 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
56 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 13,1 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
57 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 18,2 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
58 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 18,8 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
59 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
60 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)
61 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 1,7 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
62 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 4,7 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
63 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 7,2 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
64 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,9 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
65 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 21 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
66 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 3,3 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
67 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 7 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
68 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 21 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
69 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 9,7 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
70 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 14 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO)
Comitè de Competició:
Xavier Ponsdomènech (Papalús)
Pere Albelda (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Pere Albelda

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC