Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 19418
26.09.2012

JuvenilsInscripcions Provisionals al Rànquing i Interclubs Juvenil

Inscripcions provisionals a la 5ena prova del Rànquing i Interclubs Juvenil a Castelló Empuriabrava (zona única). Inscripcions fins dimecres 26 de setembre

S'ha habilitat una nova sortida el diumenge a les 13:30h. Els jugadors que vulguin canviar d'horari poden fer-ho mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana web o trucant a la secretaria de la FCPP

 

Horari de sortida dissabte 29.09.12 a les 10:00h
Llicència Data sortida Hora sortida Handicap Equip
ACPP024397 29/09/2012 10:00:00 LLAGUNO CASADEVALL, MIREIA 21 INDIVIDUAL (INICIACIO)
ACPP024929 29/09/2012 10:00:00 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP025314 29/09/2012 10:00:00 PEREZ BALDERAS, HUGO 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP025029 29/09/2012 10:00:00 ROJAS QUILEZ, NICOLAS 21 VENDRELL C (INICIACIO)
ACPP024015 29/09/2012 10:00:00 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 19,9 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP024468 29/09/2012 10:00:00 RODRIGO CURET SINY, IÑAKI 21 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP024996 29/09/2012 10:00:00 VYSOKOVSKIY *, GLEB 21 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP024999 29/09/2012 10:00:00 STAVISSKIY *, STANISLAV 21 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP025377 29/09/2012 10:00:00 TRUSHINSKAJA *, VANESSA 21 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP025376 29/09/2012 10:00:00 TRUSHINSKAJA *, POLINA 21 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP024070 29/09/2012 10:00:00 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 11,4 PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
ACPP024042 29/09/2012 10:00:00 HERNANDEZ CLEDIC, DIEGO 21 PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
ACPP024071 29/09/2012 10:00:00 PEIRO BOZA, CARMEN 21 PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
ACPP025043 29/09/2012 10:00:00 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 21 PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
ACPP024000 29/09/2012 10:00:00 FITO PUNTI, MARC 15 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP022939 29/09/2012 10:00:00 SLYVA *, VADIM 18 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
ACPP024111 29/09/2012 10:00:00 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
ACPP024113 29/09/2012 10:00:00 NAVARRO OLLER, LUIS 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
ACPP025088 29/09/2012 10:00:00 GOMEZ JORNET, JORDI 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
ACPP024112 29/09/2012 10:00:00 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
ACPP025018 29/09/2012 10:00:00 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
ACPP025324 29/09/2012 10:00:00 GODALL GARRIDO, POL 21 GOLFESTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
ACPP025437 29/09/2012 10:00:00 VALLS VERHEYEN, RICARD 21 GOLFESTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
ACPP024164 29/09/2012 10:00:00 VARA ANGLES, ALFREDO 21 BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
ACPP023973 29/09/2012 10:00:00 TRECCAGNOLI ROMERO, DANIEL 21 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
ACPP021618 29/09/2012 10:00:00 BAETA VIDAL, GRISELDA 12,5 SANT JOAN B (COMPETICIO)
ACPP024991 29/09/2012 10:00:00 BURILLO NAVARRO, ARNAU 16,1 VENDRELL B (COMPETICIO)
ACPP024118 29/09/2012 10:00:00 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 17,6 PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
ACPP023675 29/09/2012 10:00:00 TIMOSHENKO *, PAVEL 8,2 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP023673 29/09/2012 10:00:00 SHUKHART CUETO, ERIK 10,7 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP023674 29/09/2012 10:00:00 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 13,5 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP023676 29/09/2012 10:00:00 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 13,8 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024662 29/09/2012 10:00:00 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 17,8 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024065 29/09/2012 10:00:00 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 18,8 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024661 29/09/2012 10:00:00 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 20,8 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024998 29/09/2012 10:00:00 OMELCHENKO *, ANNA 21 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024043 29/09/2012 10:00:00 GASULLA LATORRE, MARC 10,4 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
ACPP024032 29/09/2012 10:00:00 PUERTA DIAZ, MARC 8,4 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP024031 29/09/2012 10:00:00 RIO *, MATHEO 15 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP023066 29/09/2012 10:00:00 MELER SANCHEZ, SILVIA 18,2 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP024051 29/09/2012 10:00:00 VALLS VERHEYEN, JOAN 19,2 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP024536 29/09/2012 10:00:00 MITJA PALLAS, JOAN 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP024938 29/09/2012 10:00:00 QUIDET *, ALBIN 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP024937 29/09/2012 10:00:00 QUIDET *, XANTHIN 21 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
ACPP020098 29/09/2012 10:00:00 PUIG JOU, CARLA 2,9 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP023669 29/09/2012 10:00:00 ORESCHENKO *, DANIEL 6 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP022912 29/09/2012 10:00:00 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,3 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP022913 29/09/2012 10:00:00 MARTIN BELLIDO, ORIOL 16,6 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP022736 29/09/2012 10:00:00 CUENCA MARTINEZ, DAVID 21 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP019974 29/09/2012 10:00:00 TIBAU MAS, JOEL 13,4 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
ACPP019973 29/09/2012 10:00:00 NAVARRO OLIVER, POL 20,2 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
ACPP015452 29/09/2012 10:00:00 MOREIRA FONTOVA, AITOR 7,6 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP014929 29/09/2012 10:00:00 BAETA VIDAL, ARNAU 2,1 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP011665 29/09/2012 10:00:00 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 0,3 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP011516 29/09/2012 10:00:00 GIRALT GARCIA, ORIOL 1,9 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024552 29/09/2012 10:00:00 GIL LIANES, JAVIER 7,3 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP015668 29/09/2012 10:00:00 GIRALT GARCIA, GUILLEM 9,2 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP012791 29/09/2012 10:00:00 MARIN BARRAGAN, SERGI (+)1,6 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017779 29/09/2012 10:00:00 CABARROCAS CARIM, KIKE 1 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP011069 29/09/2012 10:00:00 GIL ABUIN, DAVID 3,4 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017243 29/09/2012 10:00:00 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 4,9 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017639 29/09/2012 10:00:00 GARCIA TORT, ARNAU 5,6 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024094 29/09/2012 10:00:00 VELEZ MUGA, ARIADNA 21 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
ACPP022804 29/09/2012 10:00:00 DESOI ROCA, LAURA 0,9 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017619 29/09/2012 10:00:00 MAS GUERRERO, ORIOL 1,4 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
ACPP015989 29/09/2012 10:00:00 CARRASQUER VALLS, SERGI 2,6 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
ACPP020996 29/09/2012 10:00:00 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 8 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
ACPP023670 29/09/2012 10:00:00 ORESCHENKO *, ALEXANDER 12,7 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
ACPP019690 29/09/2012 10:00:00 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,6 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
ACPP018604 29/09/2012 10:00:00 IBANYEZ TORRES, MARC 1,4 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
ACPP019077 29/09/2012 10:00:00 FARRES BALLESTE, MARTA 1,5 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
ACPP019482 29/09/2012 10:00:00 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,1 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
Horari de sortida dissabte 29.09.12 a les 13:30h
Llicència Data sortida Hora sortida Handicap Equip
ACPP023578 29/09/2012 13:30:00 GALIMANY FORT, ERIC 16,1 INDIVIDUAL (INICIACIO)
ACPP023900 29/09/2012 13:30:00 MARQUEZ RITZ, JORDI 11,1 INDIVIDUAL (INICIACIO)
ACPP024168 29/09/2012 13:30:00 FORT BORRAS, JAN 21 SANT JOAN D (INICIACIO)
ACPP021833 29/09/2012 13:30:00 VIDE FANDOS, XAVIER 21 SANT JOAN D (INICIACIO)
ACPP025023 29/09/2012 13:30:00 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 21 SANT JOAN D (INICIACIO)
ACPP024238 29/09/2012 13:30:00 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 21 SANT JOAN D (INICIACIO)
ACPP024474 29/09/2012 13:30:00 ROCA TANYA, JAN 21 MAS PAGES JUVENIL (INICIACIO)
ACPP024965 29/09/2012 13:30:00 COLL SOLANS, OT 21 GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
ACPP024792 29/09/2012 13:30:00 MANZANEDA BERNAL, RAUL 21 GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
ACPP024793 29/09/2012 13:30:00 TORRES TORRES, HUGO 21 GUALTA TEAM PEQUES (INICIACIO)
ACPP019209 29/09/2012 13:30:00 BLASCO MAURICI, MARIA 8,4 MONTJUIC (COMPETICIO)
ACPP024894 29/09/2012 13:30:00 FARSSAC GILABERT, ROGER 15,8 VENDRELL B (COMPETICIO)
ACPP024974 29/09/2012 13:30:00 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 VENDRELL B (COMPETICIO)
ACPP018869 29/09/2012 13:30:00 VARGAS PATIÑO, CARLOS 2 SANT JOAN B (COMPETICIO)
ACPP014938 29/09/2012 13:30:00 PEIRO NAVARRO, NIL 4,4 SANT JOAN B (COMPETICIO)
ACPP021322 29/09/2012 13:30:00 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 5,6 SANT JOAN B (COMPETICIO)
ACPP020101 29/09/2012 13:30:00 MORTON VIZCAY, DAVID 10 SANT JOAN B (COMPETICIO)
ACPP021314 29/09/2012 13:30:00 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 11 SANT JOAN B (COMPETICIO)
ACPP022820 29/09/2012 13:30:00 ROVIRA GUMA, NURIA 0 SANT JOAN C (COMPETICIO)
ACPP021169 29/09/2012 13:30:00 VENDRELL ALDOMA, ELIA 17,4 SANT JOAN C (COMPETICIO)
ACPP024473 29/09/2012 13:30:00 ROCA TANYA, OT 19,4 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024179 29/09/2012 13:30:00 PAGES REBULL, JOSEP 20 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP021402 29/09/2012 13:30:00 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 3,2 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP024299 29/09/2012 13:30:00 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN 21 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
ACPP022956 29/09/2012 13:30:00 MASSOT PEREZ, XAVIER 18,4 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP021172 29/09/2012 13:30:00 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP017287 29/09/2012 13:30:00 ALCALA BADIA, IVAN 2,2 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024600 29/09/2012 13:30:00 LEON RODRIGUEZ, POL 5 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP022800 29/09/2012 13:30:00 JULIA NAVARRO, JORDI 7,7 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017979 29/09/2012 13:30:00 GUILLEN SARAVIA, ALEX 14,3 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024972 29/09/2012 13:30:00 HERNANDEZ SILVA, MARIO JOEL 21 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP016304 29/09/2012 13:30:00 RUIZ GARCIA, PABLO 0,3 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP020900 29/09/2012 13:30:00 MEZQUITA DEALBERT, MAX 5,6 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP018303 29/09/2012 13:30:00 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 0,6 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP014953 29/09/2012 13:30:00 GUIU SOLER, DAVID 3,8 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP023357 29/09/2012 13:30:00 LAX BLANCO, JULIA 5,3 P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP022745 29/09/2012 13:30:00 MARCOS OTERO, DANIEL 4,3 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
Horari de sortida diumenge 30.09.12 a les 10:00h
Llicència Data sortida Hora sortida Handicap Equip
ACPP024758 30/09/2012 10:00:00 BOFILL COLOMES, JAN 12,6 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP025030 30/09/2012 10:00:00 CAMPOS TALERO, PAULA 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP025066 30/09/2012 10:00:00 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP025065 30/09/2012 10:00:00 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP025020 30/09/2012 10:00:00 AMAT SANCHEZ, ARIADNA 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP024969 30/09/2012 10:00:00 MARQUEZ JAIME, PEDRO 21 ROC 3 (INICIACIO)
ACPP024422 30/09/2012 10:00:00 ALBINYANA TORNE, ALEX 10,9 EL VALLES G. (INICIACIO)
ACPP025044 30/09/2012 10:00:00 MUR SUÑER, AISHA 21 CAN CUYAS (INICIACIO)
ACPP025045 30/09/2012 10:00:00 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 21 CAN CUYAS (INICIACIO)
ACPP024400 30/09/2012 10:00:00 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
ACPP023540 30/09/2012 10:00:00 CASTELLS PELLICER, MARTI 21 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
ACPP024997 30/09/2012 10:00:00 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 21 PAPALUS JUVENIL (INICIACIO)
ACPP021173 30/09/2012 10:00:00 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP024027 30/09/2012 10:00:00 FRANCES RABANAL, EMMA 21 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP024061 30/09/2012 10:00:00 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP024116 30/09/2012 10:00:00 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP025014 30/09/2012 10:00:00 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP024981 30/09/2012 10:00:00 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
ACPP024587 30/09/2012 10:00:00 PERALTA PONS, BRUNO 21 BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
ACPP025007 30/09/2012 10:00:00 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
ACPP022714 30/09/2012 10:00:00 PANES COROMINA, LLUIS 21 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
ACPP017881 30/09/2012 10:00:00 VIGO VIDAL, IÑAKI 12 ROC 3 (COMPETICIO)
ACPP020611 30/09/2012 10:00:00 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 12,6 ROC 3 (COMPETICIO)
ACPP024973 30/09/2012 10:00:00 MATA MIGUEL, EVA 17,4 VENDRELL B (COMPETICIO)
ACPP024892 30/09/2012 10:00:00 QUESADA GARCIA, DANIEL 20 VENDRELL B (COMPETICIO)
ACPP019945 30/09/2012 10:00:00 MUR SUÑER, DAVID 7,7 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP021621 30/09/2012 10:00:00 PARRA GONZALEZ, NADIA 16,8 CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
ACPP016345 30/09/2012 10:00:00 FARRE ARIÑO, PAU 11,6 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
ACPP021683 30/09/2012 10:00:00 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 11,8 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
ACPP020493 30/09/2012 10:00:00 MARTI ROSICH, BERNAT 21 PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
ACPP014684 30/09/2012 10:00:00 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 5,4 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
ACPP021301 30/09/2012 10:00:00 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 12,2 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
ACPP022490 30/09/2012 10:00:00 MOYA MARTINO, JULIA 20,5 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
ACPP022941 30/09/2012 10:00:00 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 20,9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
ACPP022772 30/09/2012 10:00:00 VERNET ARMAS, ERIC 5,3 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP015711 30/09/2012 10:00:00 BRONCHUD MOLINA, MARIA 10,2 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP019912 30/09/2012 10:00:00 GIL MONTECELO, ADRIA 12,7 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP023747 30/09/2012 10:00:00 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 19,2 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP022963 30/09/2012 10:00:00 RIQUELME VAÑO, JORGE 20,1 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP022964 30/09/2012 10:00:00 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 21 BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
ACPP025040 30/09/2012 10:00:00 SANCHEZ OLLER, PAU 20,4 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
ACPP025107 30/09/2012 10:00:00 BOIX ARXE, PAU 21 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
ACPP025039 30/09/2012 10:00:00 FRIGOLA MATO, ENRIC 21 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
ACPP022805 30/09/2012 10:00:00 DESOI ROCA, MARIA 2,8 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP022802 30/09/2012 10:00:00 DESOI ARTUS, JOSEP 5,2 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
ACPP019971 30/09/2012 10:00:00 RIBAS VILLEGAS, ROGER 16,8 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
ACPP023528 30/09/2012 10:00:00 COLOME MASFERRER, PAU 21 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
ACPP016845 30/09/2012 10:00:00 CERVERA ROCA, GERARD 1,9 INDIVIDUAL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP023316 30/09/2012 10:00:00 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 7,2 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024055 30/09/2012 10:00:00 PLAZA *, BAUTISTA 18,4 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017441 30/09/2012 10:00:00 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 21 ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024956 30/09/2012 10:00:00 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 21 VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP021047 30/09/2012 10:00:00 BOHIGAS ARANDA, MONICA 4,9 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP009362 30/09/2012 10:00:00 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 1 SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017194 30/09/2012 10:00:00 COLOMER FINA, SARA 17 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP019030 30/09/2012 10:00:00 POU CASADEMONT, ADRIANA 11,8 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP021602 30/09/2012 10:00:00 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 14,5 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017192 30/09/2012 10:00:00 SERRA FERRE, ERIC 5,2 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP017164 30/09/2012 10:00:00 TEMPORAL DIAZ, FERRAN 9,6 OLLER DEL MAS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
ACPP010121 30/09/2012 10:00:00 CUCURULL SOLE, LLUIS (+)2,3 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
ACPP016611 30/09/2012 10:00:00 CUCURULL SOLE, MARTA 0,9 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
ACPP011606 30/09/2012 10:00:00 SALA COLLADO, FRANCESC 1,6 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
ACPP018259 30/09/2012 10:00:00 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 4,2 PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
ACPP019533 30/09/2012 10:00:00 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,8 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
ACPP018119 30/09/2012 10:00:00 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 7,9 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
ACPP022192 30/09/2012 10:00:00 MATAS HUGAS, ADRIA 3,1 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
ACPP024596 30/09/2012 10:00:00 PLANES FAVER, ANDREW 11,6 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
ACPP022803 30/09/2012 10:00:00 DESOI ARTUS, ANNA 4,8 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
ACPP013006 30/09/2012 10:00:00 GIMENO MARES, ALEJANDRO (+)0,5 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
ACPP015553 30/09/2012 10:00:00 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 1,5 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
ACPP015782 30/09/2012 10:00:00 ARIZA MONTERO, MARIO 4,1 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
ACPP021625 30/09/2012 10:00:00 HERNANTES GARCIA, MARC 14,2 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC