Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2013, grup Femení oest, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 21231
02.06.2013

FemeníInterclubs Femení ACPP 2013, grup Femení oest, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2013
Grup: Femení oest
5ª jornada , bonÀrea GOLF PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1PORTAL DEL ROCACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL52104
ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA
ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES52
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA
ACPP008524PEREZ MARTIN, TRINIDAD54
ACPP022419SULCOVA, SIMONA
2P&P LLEIDA FEMENIACPP010866LOPEZ LUQUE, ISABEL52104
ACPP023357LAX BLANCO, JULIA
ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY52
ACPP024626BOIRA LOPEZ, ARES
ACPP016423ALONSO QUEVEDO, JOSEFA59
ACPP025441FIGUERES LAPEÑA, MARTA
3NEXT TEE MANRESAACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA54109
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA
ACPP001345SIMON SIMON, EVA55
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA
ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA59
ACPP020985COMAS SARDANS, MARIA
4ROC 3ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA54110
ACPP010785OLIVERAS VALLEJO, MONTSE
ACPP003085RUIZ RODRIGUEZ, DOLORS56
ACPP000924BARBERO PALMA, MARTA
ACPP001435GRAU FARRE, M.MERCE58
ACPP025705ALBERCH REIXACH, NEUS
5EL VENDRELL LADIESACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES55112
ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA
ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA57
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA
ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA57
ACPP014715PODIO PEREZ, NATIVIDAD
6CAN CUYAS VERMELLACPP004259CORTINAS HENSCH, Mª NIEVES56112
ACPP004882BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
ACPP022869VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN56
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT
ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª63
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA
7NOIES bonÀreaACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA56113
ACPP022258SOLA REGADA, CARME
ACPP016796DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI57
ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME
ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO61
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA
8EL VALLESACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR58116
ACPP015038SERRANO HERCE, CONCHITA
ACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA58
ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA
ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA60
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA
9CAN RAFEL FEMENIACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA60120
ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA
ACPP004698LOPEZ SANTOS, MARTA60
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA69
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA
103 VALLS LADIES TEAMACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA60122
ACPP018874MONFORT ARNAL, MARIA PILAR
ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA62
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL
ACPP021062COUZINET, ANNE64
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU
11CAN CUYAS BLANCACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN60124
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA64
ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI
ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA65
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP010866LOPEZ LUQUE, ISABEL2,922,85249P&P LLEIDA FEMENI
ACPP023357LAX BLANCO, JULIA6,556,4
2ACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL(+)0,9(+)1(+)0,95251PORTAL DEL ROC
ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA2,422,4
3ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES0,200,25251PORTAL DEL ROC
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA7,967,9
4ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)1,5(+)1(+)1,55252P&P LLEIDA FEMENI
ACPP024626BOIRA LOPEZ, ARES2,322,3
5ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,710,65449ROC 3
ACPP010785OLIVERAS VALLEJO, MONTSE6,456,3
6ACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA221,95450NEXT TEE MANRESA
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA4,644,5
7ACPP008524PEREZ MARTIN, TRINIDAD2,322,35452PORTAL DEL ROC
ACPP022419SULCOVA, SIMONA7,157,1
8ACPP001345SIMON SIMON, EVA8,778,15540NEXT TEE MANRESA
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA19,91519,3
9ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES(+)0,7(+)1(+)0,75553EL VENDRELL LADIES
ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA2,322,3
10ACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA8,678,55649NOIES bonÀrea
ACPP022258SOLA REGADA, CARME11,8911,7
11ACPP004259CORTINAS HENSCH, Mª NIEVES5,655,55650CAN CUYAS VERMELL
ACPP004882BACARDIT GIRIBETS, PEPITA8,368,2
12ACPP003085RUIZ RODRIGUEZ, DOLORS3,733,75651ROC 3
ACPP000924BARBERO PALMA, MARTA9,279,2
13ACPP022869VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN0,300,35651CAN CUYAS VERMELL
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT11,2811,2
14ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA3,533,55751EL VENDRELL LADIES
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA9,379,3
15ACPP016796DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI3,933,95752NOIES bonÀrea
ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME10,6810,6
16ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA3,833,85754EL VENDRELL LADIES
ACPP014715PODIO PEREZ, NATIVIDAD7,867,8
17ACPP001435GRAU FARRE, M.MERCE2,422,45852ROC 3
ACPP025705ALBERCH REIXACH, NEUS9,079,0
18ACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR4,944,95852EL VALLES
ACPP015038SERRANO HERCE, CONCHITA979
19ACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA4345855EL VALLES
ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA4,434,4
20ACPP016423ALONSO QUEVEDO, JOSEFA4,744,55947P&P LLEIDA FEMENI
ACPP025441FIGUERES LAPEÑA, MARTA19,71519,5
21ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA6,956,95952NEXT TEE MANRESA
ACPP020985COMAS SARDANS, MARIA10,3810,3
22ACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN6566052CAN CUYAS BLANC
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES11,7911,7
23ACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA7,767,760523 VALLS LADIES TEAM
ACPP018874MONFORT ARNAL, MARIA PILAR19,61519,6
24ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA3,633,66053EL VALLES
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA10810
25ACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA5,555,56054CAN RAFEL FEMENI
ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA7,667,6
26ACPP004698LOPEZ SANTOS, MARTA5,555,56054CAN RAFEL FEMENI
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES8,468,4
27ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO7,567,56155NOIES bonÀrea
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA8,678,6
28ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA1181162513 VALLS LADIES TEAM
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL15,11115,1
29ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª6,756,76357CAN CUYAS VERMELL
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA8,678,6
30ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA5,855,86456CAN CUYAS BLANC
ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI9,889,8
31ACPP021062COUZINET, ANNE8,778,764563 VALLS LADIES TEAM
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU11,8911,8
32ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA12,51012,56555CAN CUYAS BLANC
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA12,61012,6
33ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA9,479,46960CAN RAFEL FEMENI
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA12,91012,9

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1PORTAL DEL ROC10010010044100444
2P&P LLEIDA FEMENI8090906490414
3CAN CUYAS VERMELL72728010056380
4EL VENDRELL LADIES9064565664330
5NEXT TEE MANRESA5680723880326
6ROC 36433388072287
7EL VALLES5038649044286
8CAN RAFEL FEMENI3350447238237
9CAN CUYAS BLANC3856503328205
10NOIES bonÀrea2828285050184
113 VALLS LADIES TEAM4444332833182

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1NEXT TEE MANRESAACPP001345SIMON SIMON, EVA4090
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA
ACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA50
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA
ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA52
ACPP020985COMAS SARDANS, MARIA
2P&P LLEIDA FEMENIACPP016423ALONSO QUEVEDO, JOSEFA4796
ACPP025441FIGUERES LAPEÑA, MARTA
ACPP010866LOPEZ LUQUE, ISABEL49
ACPP023357LAX BLANCO, JULIA
ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY52
ACPP024626BOIRA LOPEZ, ARES
3ROC 3ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA49100
ACPP010785OLIVERAS VALLEJO, MONTSE
ACPP003085RUIZ RODRIGUEZ, DOLORS51
ACPP000924BARBERO PALMA, MARTA
ACPP001435GRAU FARRE, M.MERCE52
ACPP025705ALBERCH REIXACH, NEUS
4NOIES bonÀreaACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA49101
ACPP022258SOLA REGADA, CARME
ACPP016796DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI52
ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME
ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO55
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA
5CAN CUYAS VERMELLACPP004259CORTINAS HENSCH, Mª NIEVES50101
ACPP004882BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
ACPP022869VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN51
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT
ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª57
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA
6PORTAL DEL ROCACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL51102
ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA
ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES51
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA
ACPP008524PEREZ MARTIN, TRINIDAD52
ACPP022419SULCOVA, SIMONA
73 VALLS LADIES TEAMACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA51103
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL
ACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA52
ACPP018874MONFORT ARNAL, MARIA PILAR
ACPP021062COUZINET, ANNE56
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU
8EL VENDRELL LADIESACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA51104
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA
ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES53
ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA
ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA54
ACPP014715PODIO PEREZ, NATIVIDAD
9EL VALLESACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR52105
ACPP015038SERRANO HERCE, CONCHITA
ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA53
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA
ACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA55
ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA
10CAN CUYAS BLANCACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN52107
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES
ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA55
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA
ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA56
ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI
11CAN RAFEL FEMENIACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA54108
ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA
ACPP004698LOPEZ SANTOS, MARTA54
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES
ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA60
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP001345SIMON SIMON, EVA8,778,15540NEXT TEE MANRESA
ACPP025485ALVAREZ MARTINEZ, ROSA19,91519,3
2ACPP016423ALONSO QUEVEDO, JOSEFA4,744,55947P&P LLEIDA FEMENI
ACPP025441FIGUERES LAPEÑA, MARTA19,71519,5
3ACPP010866LOPEZ LUQUE, ISABEL2,922,85249P&P LLEIDA FEMENI
ACPP023357LAX BLANCO, JULIA6,556,4
4ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,710,65449ROC 3
ACPP010785OLIVERAS VALLEJO, MONTSE6,456,3
5ACPP024348SABATE GONZALEZ, ROSA MARIA8,678,55649NOIES bonÀrea
ACPP022258SOLA REGADA, CARME11,8911,7
6ACPP000983HUARTE OSINAGA, CELIA221,95450NEXT TEE MANRESA
ACPP019573CALAF OLIVELLA, ROSA MARIA4,644,5
7ACPP004259CORTINAS HENSCH, Mª NIEVES5,655,55650CAN CUYAS VERMELL
ACPP004882BACARDIT GIRIBETS, PEPITA8,368,2
8ACPP005265RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL(+)0,9(+)1(+)0,95251PORTAL DEL ROC
ACPP010539SOLER ALEGRE, CRISTINA2,422,4
9ACPP010195ALCAZAR TURRILLO, DOLORES0,200,25251PORTAL DEL ROC
ACPP013142VAZQUEZ PEREZ, YOLANDA7,967,9
10ACPP003085RUIZ RODRIGUEZ, DOLORS3,733,75651ROC 3
ACPP000924BARBERO PALMA, MARTA9,279,2
11ACPP022869VALLS-TABERNER MONNE, MARIA DEL CARMEN0,300,35651CAN CUYAS VERMELL
ACPP004935LLUMA ESCUER, MONTSERRAT11,2811,2
12ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA3,533,55751EL VENDRELL LADIES
ACPP014945GARCIA ACIEN, INMACULADA9,379,3
13ACPP020490TAMARIT MARTORELL, MARTA1181162513 VALLS LADIES TEAM
ACPP021063FONT FORNAS, ANNABEL15,11115,1
14ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)1,5(+)1(+)1,55252P&P LLEIDA FEMENI
ACPP024626BOIRA LOPEZ, ARES2,322,3
15ACPP008524PEREZ MARTIN, TRINIDAD2,322,35452PORTAL DEL ROC
ACPP022419SULCOVA, SIMONA7,157,1
16ACPP016796DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI3,933,95752NOIES bonÀrea
ACPP016654ARGELAGOS SABARTES, CARME10,6810,6
17ACPP001435GRAU FARRE, M.MERCE2,422,45852ROC 3
ACPP025705ALBERCH REIXACH, NEUS9,079,0
18ACPP014405JAEN GALLARDO, MARIA PILAR4,944,95852EL VALLES
ACPP015038SERRANO HERCE, CONCHITA979
19ACPP002766LOPEZ PEREZ, SANDRA6,956,95952NEXT TEE MANRESA
ACPP020985COMAS SARDANS, MARIA10,3810,3
20ACPP007229LACALLE BUENO, CARMEN6566052CAN CUYAS BLANC
ACPP006128HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES11,7911,7
21ACPP020998ALFONSO GOMEZ, LAURA7,767,760523 VALLS LADIES TEAM
ACPP018874MONFORT ARNAL, MARIA PILAR19,61519,6
22ACPP000507MARCO MARTINEZ, MERCEDES(+)0,7(+)1(+)0,75553EL VENDRELL LADIES
ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA2,322,3
23ACPP017258RUIZ ESTANY, GLORIA3,633,66053EL VALLES
ACPP020113CUADROS CARRETERO, LUISA10810
24ACPP014718CUADROS CARRETERO, MARIA VICTORIA3,833,85754EL VENDRELL LADIES
ACPP014715PODIO PEREZ, NATIVIDAD7,867,8
25ACPP014462FERRER DE LA FIGUERA, SOFIA5,555,56054CAN RAFEL FEMENI
ACPP008202CONSTANS LOPEZ, ANA7,667,6
26ACPP004698LOPEZ SANTOS, MARTA5,555,56054CAN RAFEL FEMENI
ACPP003636BERMUDEZ GARCIA, MERCEDES8,468,4
27ACPP006399FERNANDEZ SERRANO, Mª JOAQUINA4345855EL VALLES
ACPP008106CORRAL GALLARDO, ENCARNA4,434,4
28ACPP016692GOLOBARDES OROBITG, CONCEPCIO7,567,56155NOIES bonÀrea
ACPP019328PONT SARRI, PEPITA8,678,6
29ACPP020739PAGAN LUCAS, MARIA TERESA12,51012,56555CAN CUYAS BLANC
ACPP014604GARCIA RICO, GLORIA12,61012,6
30ACPP000857MARTINEZ QUESADA, MARIA5,855,86456CAN CUYAS BLANC
ACPP009174RIVAS GUERRERO, CONCHI9,889,8
31ACPP021062COUZINET, ANNE8,778,764563 VALLS LADIES TEAM
ACPP021638JETHANI ASWANI, MADHU11,8911,8
32ACPP003201BARTROLI MOLINS, ROSA Mª6,756,76357CAN CUYAS VERMELL
ACPP010099CREUS DE FORTUNY, MARTA8,678,6
33ACPP012983PACHECO JIMENEZ, JOSEFA9,479,46960CAN RAFEL FEMENI
ACPP009142SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA12,91012,9

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1NEXT TEE MANRESA1001007250100422
2CAN CUYAS VERMELL8056909064380
3PORTAL DEL ROC90721003356351
4P&P LLEIDA FEMENI5650804490320
53 VALLS LADIES TEAM6490502850282
6CAN RAFEL FEMENI38644410028274
7ROC 35028288080266
8EL VALLES4438647238256
9EL VENDRELL LADIES7244385644254
10CAN CUYAS BLANC3380563833240
11NOIES bonÀrea2833336472230

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC