Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de sortides de la 6ª prova del Campionat de Catalunya per Equips - Interclubs ACPP 2014

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23640
05.05.2014

Camp. Catalunya per EquipsHorari de sortides de la 6ª prova del Campionat de Catalunya per Equips - Interclubs ACPP 2014

Horari de sortides dels equips participants a totes les divisions de la 6ª prova del Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2014 que es juga el 24 i 25 de maig
Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2014
Horaris de sortida 6ª prova
 
1ª Divisió - Camp: Can Rafel
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
P&P BADALONA ODYSSEY
VALLROMANES A
FRANCIAC
GUALTA ADIDAS
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
JUGADORS DEL VALLES
TEAM HCP1
CAN RAFEL
SERRALLONGA TEAM
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
GUALTA WESTFALIA
P&P SANT CEBRIA
PORTAL DEL ROC
SANT JAUME
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
P&P LLEIDA LA TRATTORIA
EL VENDRELL A
FRANCIAC PITCH
Diumenge 25/05/14 a les 12:30h
P&P TEIA
BADALONA PANTAIBERIC
FORA LIMITS
2ª Divisió Est - Camp: Badalona
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
BACKSWING BLANES - MURALLA OPTICA
XERINOLA TENNIS MORA
P&P PERALADA
PLATJA D'ARO CRISTINENC
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
VALLROMANES B
GUALTA QUINCES
PLATJA D'ARO RIDAURA
MAS GURUMBAU REST. 4 CARRETERES
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
SANT CEBRIA BLAU
LA GARRIGA A
PAPALUS
PAR 2008 J+J
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
AMICS DE FRANCIAC
TEMPO TEAM BLUE & SORIANO
CANTERA BADALONA
Diumenge 25/05/14 a les 12:30h
ELECTRIC PABLOS EMPURIABRAVA
HCP1 EL NOU RESTAURANT
FORRAIRES
2ª Divisió Oest - Camp: El Vallès
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
P&P CAMBRILS
ROC 3
MONTGROS G.
LLEIDA CARGOLS
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
SANT CUGAT P&P
CAN RAFEL WORLDFER
MANRESA - OLLER DEL MAS
GOLFUS 2.1
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
VALL D'ORDINO
ORFEO CATALONIA G. C.E.
URGELL
VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
P&P VOY PA PAR
LOS GALLITOS
EL VENDRELL B
Diumenge 25/05/14 a les 12:30h
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
WEDGE G. CLUB
3ª Divisió Est - Camp: Can Pascual
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
MAS GURUMBAU
CAN DRAGO - LA GARRIGA
PANTIQUET
CLUB GOLF PALAMOS
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
DRACS DE FRANCIAC
QUIMRIERA.COM
GUALTA EMPORDA
GELIDA P&P
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
ST ANDREWS P&P
PARES I FILLS HCP1
CASTELLO
CLUB DE G. MARE NOSTRUM
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
PiP.CAT
FORAT EN 1 - TOT MOTOR
FORAT NEGRE
Diumenge 25/05/14 a les 12:30h
SANT CEBRIA VERMELL
TEMPO TEAM BLACK
MAS PAGES
3ª Divisió Oest - Camp: Bonmont
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
bonArea A
CAN CUYAS I
CANAL OLIMPIC
HANDICAP 21
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
BLADE SHOOT
LA FIGUEROLA RESORT
P&P BONMONT
@KIPILLU.CAT
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
OLEASTRUM
LOS IRREDUCTIBLES
PITCH AND PUTT SABADELL
MANRESA - ARNAU OLLER
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
bonArea B
GOPRO MULLIGAN A
TOT GREENS LLEIDA
Diumenge 25/05/14 a les 12:30h
FREAKANDRAW
FEMENI EL VALLES
JUGADORS DEL VALLES B
4ª Divisió Nord - Camp: Fornells
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION
ALBATROS
SANT CEBRIA GRIS
PAPALUS FORAT 19 - L'ARC TAPES MALGRAT
ELS MATINERS DE FRANCIAC
FRANCIAC PUTT
FRANCIAC SWING FACTORY
PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
GRAN CAPITAN
HAG PASCUAL
VOLCANICS DE PERALADA
SANT CEBRIA INVICTUS
CAFE TORRES P&P ARBUCIES
MAS NOU
SANT CEBRIA NEGRE
4ª Divisió Centre G-1 - Camp: Canal Olímpic
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
CALLEJEROS
CAN CUYAS II
SEMAR
SANT CUGAT P&P B
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
CAN RAFEL B
BOWLING NEW STRIKES
GOLDEN 3.0
CANAL OLIMPIC B
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
FORA LIMITS OULETS
TROBADORS CLUB
PARES I FILLS DE VALLROMANES
CLUB P&P 64
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
CANNONBALL
SANT CEBRIA VERD
GOPRO MULLIGAN B
FEVER TEE VALLROMANES
4ª Divisió Centre G-2 - Camp: Tennis Mora
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
SANT CUGAT P&P C
CEM NOVA ICARIA ESPORTS CLUB
TEIA RUSKY TEAM
C. E. LA COLMENA
Dissabte 24/05/14 a les 12:30h
BARCELONA URBAN G. CLUB
MANRESA BERNAT OLLER
VILASSAR PITCH & PUTT
P&P TEIA B
Dissabte 24/05/14 a les 16:00h
LOS OTROS GALLITOS
DREAM PIM BADALONA
P&P LA GARRIGA B
CLUB ESPORTIU LOPI
Diumenge 25/05/14 a les 09:00h
CASPER TENNIS MORA
XERINOLA HCP1
CHICAGO G. CLUB
NOVA ICARIA Impacto 33
4ª Divisió Sud - Camp: l'Ampolla
Dissabte 24/05/14 a les 09:00h
LA FUSTA
GOLFOS VENDRELL
P&P PENEDES CLUB PASTES LA GRANJA
PAR 54
SANT JAUME B
P&P LLEIDA B

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC