Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Interclubs Femení ACPP 2014, grup Femení est, 5ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesFemeníNotícia id 23839
01.06.2014

FemeníInterclubs Femení ACPP 2014, grup Femení est, 5ª jornada

Resultats Interclubs Femení ACPP 2014
Grup: Femení est
5ª jornada , MAS PAGÈS GOLF I PITCH & PUTT

CLASSIFICACIÓ SCRATX PER EQUIPS

1FRANCIAC FEMENI BLAUACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA51104
ACPP020098PUIG JOU, CARLA
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA53
ACPP003973MAUREY, PATRICIA
ACPP022804DESOI ROCA, LAURA53
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA
2OLEWERACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA54110
ACPP019191FERRER FERRER, RUT
ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA56
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL
ACPP005284VERGES SAQUERO, CHRIS60
ACPP003155TORRES EGEA, ANA
3SANT CEBRIA FEMENI TARONJAACPP022354COLL ARANYO, ROSER54110
ACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA
ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS56
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA
ACPP014982LEON GUDIÑO, CONXI100
------
4P&P PERALADA FEMENIACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL56114
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN
ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL58
ACPP018818BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR
ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA61
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR
5PAPALUS FEMENIACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA57115
ACPP023513KAMENEVA, IRINA
ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA58
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME62
ACPP025502PLUMA CONESA, SONIA
6FRANCIAC FEMENI VERDACPP022805DESOI ROCA, MARIA56117
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE
ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA61
ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS
ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER64
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS
7CAN PASCUAL FEMENIACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA56118
ACPP025140BEIJERS, ELISABETH
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT62
ACPP013171MORENO LOPEZ, ANGELA MARIA
ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA62
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA
8FRANCIAC SWING FACTORY FEMENIACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA58118
ACPP024141JORNET BONET, MARTA
ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA60
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA68
ACPP022911PADRES VARGAS, MARIA
9MAS GURUMBAU FEMENIACPP017682CASTANY BOU, ESTER59120
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA61
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA
ACPP023000QUIRANTE SANABRIA, ROSA67
ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA
10FEM GUALTAACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA57120
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA
ACPP026400BALCAZAR TORT, TERESA63
ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL
ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL74
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA
11SANT CEBRIA MADUIXAACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT60125
ACPP026443PADRENY CABEZA, MARTA
ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY65
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA
ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA66
ACPP024868BALLESTER MARTINEZ, TERESA
12MAS PAGESACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA61128
ACPP017194COLOMER FINA, SARA
ACPP001000BADIA ROIG, ANNA67
ACPP001189GARANGOU JUANOLA, Mª ASSUMPCIO
ACPP026511PUIG LUCAS, ANNA81
ACPP025704LOPEZ MOYANO, MARIA

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS SCRATX

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA0,610,55149FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP020098PUIG JOU, CARLA1,521,4
2ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA0,100,15351FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP003973MAUREY, PATRICIA1,821,8
3ACPP022804DESOI ROCA, LAURA0,910,95352FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA1,211,2
4ACPP022354COLL ARANYO, ROSER3,533,45450SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA7,967,8
5ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,510,55452OLEWER
ACPP019191FERRER FERRER, RUT3,733,7
6ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA1,411,35649CAN PASCUAL FEMENI
ACPP025140BEIJERS, ELISABETH17,51417,4
7ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS1,311,35651SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA12,51012,5
8ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL6,156,15651P&P PERALADA FEMENI
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN6,756,7
9ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA5,755,75651OLEWER
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL5,955,9
10ACPP022805DESOI ROCA, MARIA2,322,35653FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE6,956,9
11ACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA12,81012,45744FEM GUALTA
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA19,61519,2
12ACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA4,234,25752PAPALUS FEMENI
ACPP023513KAMENEVA, IRINA6,956,9
13ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA1089,75845PAPALUS FEMENI
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA19,91519,6
14ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA9,889,75850FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP024141JORNET BONET, MARTA11,4811,3
15ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL3,933,95854P&P PERALADA FEMENI
ACPP018818BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR14,21114,2
16ACPP017682CASTANY BOU, ESTER5,145,15955MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU6,556,5
17ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA11,18116049FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA171316,9
18ACPP005284VERGES SAQUERO, CHRIS7,257,26054OLEWER
ACPP003155TORRES EGEA, ANA868
19ACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT3,223,26056SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP026443PADRENY CABEZA, MARTA7,057,0
20ACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA10,9810,96152MAS PAGES
ACPP017194COLOMER FINA, SARA14,31114,3
21ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA10,8810,86153MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA11,5911,5
22ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA5,445,46157P&P PERALADA FEMENI
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR7,257,2
23ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA1,921,96159FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS1,921,9
24ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT7,667,66253CAN PASCUAL FEMENI
ACPP013171MORENO LOPEZ, ANGELA MARIA12,2912,2
25ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA8,468,46253CAN PASCUAL FEMENI
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA13,41013,4
26ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5,855,86254PAPALUS FEMENI
ACPP025502PLUMA CONESA, SONIA14,61114,6
27ACPP026400BALCAZAR TORT, TERESA12,61012,66351FEM GUALTA
ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL18,91418,9
28ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER5,655,66459FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS6,156,1
29ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY10,6810,66557SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA14,41114,4
30ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA11,1811,16655SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP024868BALLESTER MARTINEZ, TERESA21,01621,0
31ACPP023000QUIRANTE SANABRIA, ROSA10,4810,46759MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA12,91012,9
32ACPP001000BADIA ROIG, ANNA9,179,16759MAS PAGES
ACPP001189GARANGOU JUANOLA, Mª ASSUMPCIO211621
33ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA11,1811,16858FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP022911PADRES VARGAS, MARIA13,31013,3
34ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL17,91417,97458FEM GUALTA
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA21,01621,0
35ACPP026511PUIG LUCAS, ANNA21,01621,08165MAS PAGES
ACPP025704LOPEZ MOYANO, MARIA21,01621,0
36ACPP014982LEON GUDIÑO, CONXI20,71620,7100100SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
-----

CLASSIFICACIÓ SCRATX ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1FRANCIAC FEMENI BLAU9010080100100470
2P&P PERALADA FEMENI80901008072422
3OLEWER10080389090398
4FRANCIAC FEMENI VERD6472905656338
5PAPALUS FEMENI5050647264300
6CAN PASCUAL FEMENI5656566450282
7SANT CEBRIA FEMENI TARONJA2844724480268
8FEM GUALTA7264503833257
9FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI4433335044204
10MAS GURUMBAU FEMENI3838443338191
11SANT CEBRIA MADUIXA3328282828145
12MAS PAGES2323232323115

CLASSIFICACIÓ HANDICAP PER EQUIPS

1FEM GUALTAACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA4495
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA
ACPP026400BALCAZAR TORT, TERESA51
ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL
ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL58
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA
2PAPALUS FEMENIACPP025275OMELCHENKO, NATALIA4597
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA
ACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA52
ACPP023513KAMENEVA, IRINA
ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME54
ACPP025502PLUMA CONESA, SONIA
3FRANCIAC SWING FACTORY FEMENIACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA4999
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA
ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA50
ACPP024141JORNET BONET, MARTA
ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA58
ACPP022911PADRES VARGAS, MARIA
4FRANCIAC FEMENI BLAUACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA49100
ACPP020098PUIG JOU, CARLA
ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA51
ACPP003973MAUREY, PATRICIA
ACPP022804DESOI ROCA, LAURA52
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA
5SANT CEBRIA FEMENI TARONJAACPP022354COLL ARANYO, ROSER50101
ACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA
ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS51
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA
ACPP014982LEON GUDIÑO, CONXI100
------
6CAN PASCUAL FEMENIACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA49102
ACPP025140BEIJERS, ELISABETH
ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT53
ACPP013171MORENO LOPEZ, ANGELA MARIA
ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA53
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA
7OLEWERACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA51103
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL
ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA52
ACPP019191FERRER FERRER, RUT
ACPP005284VERGES SAQUERO, CHRIS54
ACPP003155TORRES EGEA, ANA
8P&P PERALADA FEMENIACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL51105
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN
ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL54
ACPP018818BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR
ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA57
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR
9MAS GURUMBAU FEMENIACPP015673RIERA FARGAS, ANNA53108
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA
ACPP017682CASTANY BOU, ESTER55
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU
ACPP023000QUIRANTE SANABRIA, ROSA59
ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA
10SANT CEBRIA MADUIXAACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA55111
ACPP024868BALLESTER MARTINEZ, TERESA
ACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT56
ACPP026443PADRENY CABEZA, MARTA
ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY57
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA
11MAS PAGESACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA52111
ACPP017194COLOMER FINA, SARA
ACPP001000BADIA ROIG, ANNA59
ACPP001189GARANGOU JUANOLA, Mª ASSUMPCIO
ACPP026511PUIG LUCAS, ANNA65
ACPP025704LOPEZ MOYANO, MARIA
12FRANCIAC FEMENI VERDACPP022805DESOI ROCA, MARIA53112
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE
ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS59
ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA
ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER59
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS

CLASSIFICACIÓ FOURBALLS HANDICAP

PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP021602SURROCA VAN ZANTEN, ELSA12,81012,45744FEM GUALTA
ACPP023231GALDOS BULTO, BARBARA19,61519,2
2ACPP025275OMELCHENKO, NATALIA1089,75845PAPALUS FEMENI
ACPP026133TRUSHINSKAJA TRUSHINSKYI, SVETLANA19,91519,6
3ACPP002697DALMAU SALAMAÑA, NURIA0,610,55149FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP020098PUIG JOU, CARLA1,521,4
4ACPP011552MIGUELEZ TOUZA, OROSIA1,411,35649CAN PASCUAL FEMENI
ACPP025140BEIJERS, ELISABETH17,51417,4
5ACPP026126GAYA SANSO, MARGALIDA11,18116049FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP023352ARTUS MARTORELL, MARTA171316,9
6ACPP022354COLL ARANYO, ROSER3,533,45450SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP008555BARRES MARTI, MARGARITA7,967,8
7ACPP022516NOGAREDA BURCH, MARIONA9,889,75850FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP024141JORNET BONET, MARTA11,4811,3
8ACPP006958PUJOL CARRERAS, MARGARITA0,100,15351FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP003973MAUREY, PATRICIA1,821,8
9ACPP000720PALAHI SENLI, DOLORS1,311,35651SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
ACPP019145VILELLA PALAHI, ARIADNA12,51012,5
10ACPP023561VIDAL GARCIA, MARIA ISABEL6,156,15651P&P PERALADA FEMENI
ACPP004405ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN6,756,7
11ACPP021047BOHIGAS ARANDA, MONICA5,755,75651OLEWER
ACPP005285SAQUERO GARCIA, MARIBEL5,955,9
12ACPP026400BALCAZAR TORT, TERESA12,61012,66351FEM GUALTA
ACPP021070LLIGE DE LUNA, ISABEL18,91418,9
13ACPP022804DESOI ROCA, LAURA0,910,95352FRANCIAC FEMENI BLAU
ACPP019077FARRES BALLESTE, MARTA1,211,2
14ACPP007983SANCHEZ JIMENEZ, LAURA0,510,55452OLEWER
ACPP019191FERRER FERRER, RUT3,733,7
15ACPP002444SCHULZ ROBLEDO, LAURA4,234,25752PAPALUS FEMENI
ACPP023513KAMENEVA, IRINA6,956,9
16ACPP019030POU CASADEMONT, ADRIANA10,9810,96152MAS PAGES
ACPP017194COLOMER FINA, SARA14,31114,3
17ACPP022805DESOI ROCA, MARIA2,322,35653FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP018175JOU CIURANA, MONTSE6,956,9
18ACPP015673RIERA FARGAS, ANNA10,8810,86153MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP023138JULIA JARAMILLO, MARIA11,5911,5
19ACPP004257MORENO MIGUEL, MONTSERRAT7,667,66253CAN PASCUAL FEMENI
ACPP013171MORENO LOPEZ, ANGELA MARIA12,2912,2
20ACPP006608MORE RIBAS, PEPITA8,468,46253CAN PASCUAL FEMENI
ACPP006112MIR BONET, ANTOÑITA13,41013,4
21ACPP008069RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL3,933,95854P&P PERALADA FEMENI
ACPP018818BUSQUETS FERNANDEZ, MARIA DEL MAR14,21114,2
22ACPP005284VERGES SAQUERO, CHRIS7,257,26054OLEWER
ACPP003155TORRES EGEA, ANA868
23ACPP003663GIL FONTRODONA, CARME5,855,86254PAPALUS FEMENI
ACPP025502PLUMA CONESA, SONIA14,61114,6
24ACPP017682CASTANY BOU, ESTER5,145,15955MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP020566COLOMER SURINYACH, ANEU6,556,5
25ACPP022480GARCIA-DURAN HUET, MIREYA11,1811,16655SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP024868BALLESTER MARTINEZ, TERESA21,01621,0
26ACPP000395LLINES SOLER, MONTSERRAT3,223,26056SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP026443PADRENY CABEZA, MARTA7,057,0
27ACPP017577CONTRERAS PEREZ, ANTONIA5,445,46157P&P PERALADA FEMENI
ACPP019083SERRA MARTI, PILAR7,257,2
28ACPP000151ROBERTS BABBITT, J.TERRY10,6810,66557SANT CEBRIA MADUIXA
ACPP023581BALLESTER MARTINEZ, ANNA14,41114,4
29ACPP007984OLLER PUJOL, ANNA11,1811,16858FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI
ACPP022911PADRES VARGAS, MARIA13,31013,3
30ACPP018344ALMARCHA MARTINEZ, ISABEL17,91417,97458FEM GUALTA
ACPP021521BOSCH SANCHEZ, ANNA21,01621,0
31ACPP001821COLL ROMANS, DOLORS1,921,96159FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP022803DESOI ARTUS, ANNA1,921,9
32ACPP006120ALVAREZ VELA, ESTHER5,655,66459FRANCIAC FEMENI VERD
ACPP008594OLIVERAS MACH, DOLORS6,156,1
33ACPP023000QUIRANTE SANABRIA, ROSA10,4810,46759MAS GURUMBAU FEMENI
ACPP017059GARCIA-TALAVERA RIERA, MARIA12,91012,9
34ACPP001000BADIA ROIG, ANNA9,179,16759MAS PAGES
ACPP001189GARANGOU JUANOLA, Mª ASSUMPCIO211621
35ACPP026511PUIG LUCAS, ANNA21,01621,08165MAS PAGES
ACPP025704LOPEZ MOYANO, MARIA21,01621,0
36ACPP014982LEON GUDIÑO, CONXI20,71620,7100100SANT CEBRIA FEMENI TARONJA
-----

CLASSIFICACIÓ HANDICAP ACUMULADA

PosEquip12345TOTAL
1FEM GUALTA1001007256100428
2PAPALUS FEMENI9064909090424
3CAN PASCUAL FEMENI727210010056400
4FRANCIAC SWING FACTORY FEMENI6444647280324
5FRANCIAC FEMENI BLAU4490338072319
6OLEWER8056286450278
7P&P PERALADA FEMENI5050805044274
8MAS GURUMBAU FEMENI3880383338227
9SANT CEBRIA FEMENI TARONJA2338503864213
10FRANCIAC FEMENI VERD3333564423189
11MAS PAGES5623442328174
12SANT CEBRIA MADUIXA2828232833140

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC