Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 7ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 36609
04.02.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est 7ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XIV Intercamps Sènior Zona Est a la 7ª prova el 5, 6 i 7 de febrer a El Vallès, Hcp 1, Fornells, La Garriga, Badalona i Vallromanes
XIV TORNEIG INTERCAMPS ZONA UNICA 2018-2019
Dimarts 05/02/2019 a les 10:30
Divisió: HONOR - 7ª Prova - Camp: El Vallès
1 fourball ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO HCP 1 SEMAR
ACPP011843 VILALLONGA SHELLX, DAVID
ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO
2 fourball ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP005458 AREVALO GARCIA, FRANCISCO
3 fourball ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD HCP 1 SEMAR
ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO
ACPP001118 MARIN GARCIA, EUSEBIO VALLROMANES A
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE
4 fourball ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO HCP 1 SEMAR
ACPP019026 PADILLA SERRANO, MIGUEL
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
5 fourball ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO ROC 3
ACPP001116 PALACIOS BLAZQUEZ, PERE
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO VALLROMANES A
ACPP007768 POZO TERUEL, ANTONIO
6 fourball ACPP000384 ROMO RODRIGUEZ, MIGUEL ROC 3
ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
7 fourball ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP
8 fourball ACPP009195 SIN CIRES, PEDRO VALLROMANES A
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
Dimecres 06/02/2019 a les 10:30
1 fourball ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP
ACPP018790 CARABASA FONTANET, AGUSTIN BONAREA A
ACPP022609 SALCEDO FERNANDEZ, JOSEP
2 fourball ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA
ACPP016636 ROS ARGANDOÑA, MARIANO BONAREA A
ACPP016508 RIBERA ROQUE, IGNASI
3 fourball ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL EL VALLES A
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON
4 fourball ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE
ACPP005768 CASTELL SALVANES, CARLOS CAMBRILS
ACPP006268 DE MARCOS HERNANDEZ, MIQUEL
5 fourball ACPP025404 PARRA MORALES, PEDRO BONAREA A
ACPP022808 SERRANO CHAMORRO, DIONISIO
ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
6 fourball ACPP006731 SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC BONAREA A
ACPP026743 SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO
ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO CAMBRILS
ACPP024850 PENELLA SOLANO, AGUSTIN
7 fourball ACPP001281 ORENES NAVARRO, JUAN ANTONIO EL VALLES A
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
ACPP013729 VIZ BLANCO, JESUS CAMBRILS
ACPP024404 GUZMAN NAVARRO, ANTONIO
8 fourball ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO EL VALLES A
ACPP017307 PEÑARROYA MULLOR, SEVERIANO
ACPP025763 GARCIA ROJAS, JOSE MARIA CAMBRILS
ACPP027873 JULIA MOLTO, MIGUEL ANGEL
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 06/02/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª EST - 7ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP003345 ROGER TORDERA, JOAN
2 fourball ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS SANT CEBRIA B
ACPP024577 REQUENA DOMENE, ANTONIO
3 fourball ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP001889 ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA
4 fourball ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP019920 MAGALLON LECINA, JOAQUIN
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS PAPALUS A
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO
5 fourball ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
6 fourball ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP TEIA A
ACPP007114 MONJONELL TUSELL, JORDI
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI SANT CEBRIA B
ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO
7 fourball ACPP000129 IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE TEIA A
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO
8 fourball ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON PAPALUS A
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN
10 fourball ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO SEMAR X
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO
ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES
11 fourball ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI FRANCIAC A
ACPP026766 JULIA BOSCH, DOLORS
12 fourball ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE SEMAR X
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE
ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
13 fourball ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO SEMAR X
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO
ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
14 fourball ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP008759 TORT DOMENECH, ALBERT
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
15 fourball ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP012757 GONZALEZ ALONSO, MONCHO
ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS
16 fourball ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
ACPP001622 COLL RIGAU, JAUME FRANCIAC B
ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE
17 fourball ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 06/02/2019 a les 10:30
Divisió: 2ª EST - 7ª Prova - Camp: Fornells
1 fourball ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO
ACPP016837 CABELLO GALAN, JUAN CARLOS PLATJA D’ARO A
ACPP013686 BUSQUETS NUELL, JOSEP
2 fourball ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP019121 CASTILLO MARTIN, ANTONIA
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO PLATJA D’ARO A
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN
3 fourball ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª VALLROMANES B
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC
ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP008157 COMAS LOPEZ, ANTONI
4 fourball ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE PLATJA D'ARO NOU
ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA
5 fourball ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
ACPP014995 HOSPITAL LLINAS, MIQUEL PLATJA D’ARO A
ACPP008455 BAENA TRIGUERO, VICENTE
6 fourball ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJA D’ARO A
ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
7 fourball ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP017418 FERRER JARQUE, JOSEP MIQUEL
ACPP025345 CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL PLATJA D'ARO NOU
ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND
8 fourball ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO MAS GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA
ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP027155 PARAYRE XIRINACHS, DAVID
9 fourball ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
10 fourball ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
11 fourball ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES BADALONA A
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP027415 ARPA DOMINGUEZ, RICARDO
12 fourball ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP BADALONA A
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID
ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
13 fourball ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP020255 SURROCA CORET, JOSEP
ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, JOSEP
14 fourball ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP024363 IBAR GONZALO, PABLO
15 fourball ACPP004964 FRAILE HORTELANO, PEDRO SEMAR B
ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES
16 fourball ACPP018342 BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN FORNELLS
ACPP003050 SALGAS RICH, JOSEP
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
17 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
18 fourball ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP TEIA B
- -
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 06/02/2019 a les 10:30
Divisió: 3ª EST - 7ª Prova - Camp: La Garriga
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC
ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP000145 PEARSON -, MERVYN
2 fourball ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES GUALTA PAR 3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
3 fourball ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO SANT CEBRIA E
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP
4 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
5 fourball ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN
ACPP002222 ARGEMI CARBONELL, KIKU SANT CEBRIA D
ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP
6 fourball ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
7 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP004889 QUERALT RUIZ, JOSE
8 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX
10 fourball ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. TENNIS MORA A
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP
11 fourball ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU TENNIS MORA A
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
12 fourball ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL TENNIS MORA A
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS G10 SEMAR
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO
13 fourball ACPP008092 LOPEZ VAZQUEZ, JUAN TENNIS MORA A
ACPP012765 ISERN ANGLADA, JAVIER
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA G10 SEMAR
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL
14 fourball ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME TENNIS MORA B
ACPP026283 VINYOLES CAMPS, ESTEVE
ACPP015566 TEBA CANELA, FRANCESC GUALTA
ACPP016915 GONZALEZ SANZ, PERE
15 fourball ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE
ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
16 fourball ACPP019684 MARTINEZ NAVARRO, JUAN TENNIS MORA B
ACPP008087 BURGOS NEILA, ALICIA
ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
17 fourball ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO TENNIS MORA B
ACPP023330 PITART TRILLA, ALBERT
ACPP013341 GUELL PI, RAMON G10 SEMAR
ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 06/02/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª EST - 7ª Prova - Camp: Mas Badalona
1 fourball ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP
2 fourball ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS
3 fourball ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR
ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN JUBICEC MONTSENY
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON
4 fourball ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN PLATJA D'ARO TROBADORS
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON TEIA C
ACPP022621 PEREZ DE PACO, JUAN JOSE
5 fourball ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
6 fourball ACPP018943 MARQUEZ TORRES, PERE PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002940 ARTIGAS IMBERS, JOSEP MARIA
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI JUBICEC MONTSENY
ACPP002180 SERRANO SOLER, EUSEBI
7 fourball ACPP010291 VINYES GES, JOAN PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL
ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
8 fourball ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
ACPP003089 MASSONS PUIG, JOSEP MARIA JUBICEC MONTSENY
ACPP004252 BAYER HERNANDEZ, ALFONS
9 fourball ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP012031 ROBUSTE CARTAÑA, JOSEP MARIA
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI TEIA C
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI
1bis fourball ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS JUBICEC MONTSENY
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO
ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
Dijous 07/02/2019 a les 10:30
1 fourball ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
ACPP007612 CASTELL SEGRE, JOSEP BADALONA B
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER
2 fourball ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
3 fourball ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN SEMAR 1
ACPP021393 SOLERA CHAPARRO, ANTONIO
4 fourball ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
5 fourball ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª SEMAR 1
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT
6 fourball ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP028882 ESCARDO BAS, JOAN LA GARRIGA 22
ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS
7 fourball ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR 1
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME LA GARRIGA 22
ACPP026483 GARCIA CORTES, MARTIN
8 fourball ACPP013359 VALLEJO LOPEZ, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
XIV TORNEIG INTERCAMPS EST 2018-2019
Dimecres 06/02/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª EST - 7ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT VALLROMANES G2
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC MAS TORRELLAS
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM
2 fourball ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI VALLROMANES G2
ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI MAS TORRELLAS
ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE
3 fourball ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
4 fourball ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI VALLROMANES G2
ACPP002662 CHERTA BARBA, FERNANDO
ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO
5 fourball ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL MAS TORRELLAS
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP029113 MASIP GONZALEZ, MIQUEL
6 fourball ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE MAS TORRELLAS
ACPP027934 HERNANDEZ SOLE, JAIME
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES
7 fourball ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO
ACPP021884 ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCO ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO
8 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR MIXTE
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN ST. CEBRIA GESPA VERDA
ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO
10 fourball ACPP003663 GIL FONTRODONA, CARME PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
ACPP015689 TARRES SERRA, JACINT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA
11 fourball ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP019091 DALE *, PETER
ACPP012204 FREIXAS GODAYOL, JAUME MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE
12 fourball ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN FRANCIAC C
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
13 fourball ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP003548 COLOMINAS CORONAS, MATIAS SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
14 fourball ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE
15 fourball ACPP013584 SURIÑACH AGUILAR, JOSEP MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028568 PEREZ CASANOVAS, ANTONIO
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP SEMAR C
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO
16 fourball ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP001542 MASSAGUER DE PLANELL, MIQUEL
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
17 fourball ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC