Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 9ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 37137
10.04.2019

SèniorsResultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 9ª prova

Resultats al IV Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 9ª prova el 10 d'abril a Vallromanes, Hcp 1 i Sant Cebrià

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

J6

J7

J8

J9

TOTAL

1

SANT CEBRIA A

6,5

-

6

8

6,5

8

8

7,5

7,5

58

2

VALLROMANES A

1,5

4,5

7

-

6

7

7,5

6

6,5

46

3

SANT CEBRIA B

4

3,5

2

6,5

-

6,5

7

7

6

42,5

4

BADALONA XL

4

6,5

-

5

5,5

1,5

4

0,5

1,5

28,5

5

SEMAR X

5

4

6

0

2

1,5

4

-

3

25,5

6

FORNELLS

3

1,5

4

4

1,5

6,5

-

2

2

24,5

7

SEMAR B

3,5

4

4

3

5,5

-

0,5

1

0,5

22

8

TEIA D

-

1,5

1

4

2,5

0

1

5,5

5

20,5

9

SANT CEBRIA C

4,5

6,5

2

1,5

2,5

1

0

2,5

-

20,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

J6

J7

J8

J9

TOTAL

1

VALLROMANES C

4

3,5

4,5

4,5

-

5

7

5

4

37,5

2

FRANCIAC B

3

4

5

6

4,5

8

-

3

4

37,5

3

VALLROMANES B

5,5

4

5

3,5

3

3

6

7

-

37

4

VALLROMANES G1

6

-

3,5

6

3,5

6,5

2

3,5

3

34

5

TENNIS MORA B

2

4,5

6,5

-

3

5

3,5

5

3,5

33

6

SANT CEBRIA E

2,5

2,5

3

5

7

-

4,5

3

5

32,5

7

SANT CEBRIA D

5

5,5

3

2

5

3

5,5

-

3

32

8

TEIA C

4

5

-

3

5

0

2,5

4,5

4,5

28,5

9

G10 SEMAR

-

3

1,5

2

1

1,5

1

1

5

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

J5

J6

J7

J8

J9

TOTAL

1

AMICS P&P LA GARRIGA

7

5

6

6

4,5

6

-

4

7

45,5

2

GUALTA

7

-

7,5

4

3,5

5

5

6

6

44

3

BADALONA A

4,5

3

6

6

4

4,5

3

7,5

-

38,5

4

JUBICEC MONTSENY

1

8

2

4

5

5

3,5

-

4,5

33

5

LA GARRIGA 22

7,5

6,5

-

2,5

4

2

4,5

2

4

33

6

PLATJA D'ARO B

1

6,5

4

-

3

3,5

4

4

4

30

7

TENNIS MORA A

3,5

0

2

5,5

3,5

-

4

3

2

23,5

8

BADALONA B

0,5

1,5

0,5

2

-

3

7,5

5

1

21

9

ST.CEBRIA GESPA VERDA

-

1,5

4

2

4,5

3

0,5

0,5

3,5

19,5

 

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 9 - Dimecres 10 d'abril de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Vallromanes

 

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR B

7,5

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)7,1

-

5i4

Tee 1

 

-

(+)5,7

SURROCA CORET, JOSEP

ACPP020255

0,5

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)5,6

-

4i2

Tee 1

 

-

(+)1,9

PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL

ACPP024134

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)3,8

-

4i3

Tee 2

 

-

(+)1,7

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

ACPP001504

GARCIA BELMONTE, JOAN

(+)3,5

-

6i4

Tee 2

 

-

(+)1,3

MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI

ACPP012351

ACPP024577

ANTONIO REQUENA

(+)1

-

7i6

Tee 3

 

-

(+)0,6

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

ACPP019060

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)2,9

-

as

Tee 3

as

-

0

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)2,7

-

6i4

Tee 4

 

-

0,8

MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL

ACPP011841

ACPP009611

POZO ALCANTARA, ANTONIO

(+)2,6

-

8i4

Tee 4

 

-

3,2

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA XL

6,5

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)5,4

-

5i4

Tee 5

 

-

(+)5,9

GIRO CODINA, JORDI

ACPP000201

1,5

ACPP001117

JIMENEZ LORENZO, ANTONIO

(+)3,8

-

5i4

Tee 5

 

-

(+)3,1

LLORET BOLDU, TOMAS

ACPP016215

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)1,8

-

5i4

Tee 6

 

-

(+)2

CABANILLAS ESPINO, TOMAS

ACPP016533

ACPP001118

MARIN GARCIA, EUSEBIO

(+)1,7

-

 

Tee 6

2i1

-

(+)1,3

POSILIO HORCAJUELO, JOSE

ACPP006312

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)1,6

-

3i2

Tee 7

 

-

(+)0,4

CONESA MANZANARES, ANTONIO

ACPP019004

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)1,2

-

7i6

Tee 7

 

-

0

VELA LEON, FRANCISCO

ACPP016994

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

(+)0,3

-

5i3

Tee 8

 

-

0,1

GINESTA VENTURA, JOAN MARIA

ACPP007284

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

4,6

-

as

Tee 8

as

-

0,2

TORNERO ARRIBA, VICENTE

ACPP014854

SANT CEBRIA B

AV

RES

VS

RES

AV

FORNELLS

6

ACPP002193

CARVAJAL PEREZ, ANTONIO

(+)5

-

 

Tee 10

2i1

-

(+)1,5

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

ACPP002242

2

ACPP009945

NIETO ARAGONESES, CARLOS

(+)4,1

-

AS

Tee 10

as

-

(+)0,2

MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE

ACPP010379

ACPP008793

LOPEZ FUENTES, JOSE

(+)3,5

-

4i3

Tee 11

 

-

0,5

VERDAGUER TARRATS, LLUIS

ACPP008180

ACPP000297

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

(+)1,3

-

as

Tee 11

as

-

0,9

GUELL MASMIQUEL, JOSEP

ACPP015047

ACPP023713

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

(+)0,8

-

3i1

Tee 12

 

-

2,2

QUELLOS RUHI, LLUIS

ACPP011101

ACPP000381

NAVARRO TENA, VICENS

(+)0,4

-

2i1

Tee 12

 

-

2,8

ENCISO CASABO, JULI

ACPP022277

ACPP008189

ALCAZAR GONZALEZ, JUAN

0,5

-

5i2

Tee 13

 

-

3,1

VICH FIGA, XAVIER

ACPP003004

ACPP001760

TORRUS ROIG, DAMIA

0,7

-

2up

Tee 13

 

-

5,2

IGLESIAS CARALT, XAVIER

ACPP004973

SEMAR X

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA D

3

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

(+)7,4

-

 

Tee 14

5i4

-

(+)2,4

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

ACPP010632

5

ACPP007177

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

(+)1,4

-

as

Tee 14

as

-

(+)1,4

GUILLEN CORTES, CARLOS

ACPP005573

ACPP024405

JUBANY CLARET, ANTONIO

(+)0,2

-

 

Tee 15

2i1

-

2,7

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

ACPP012569

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

0,1

-

 

Tee 15

3i2

-

3,1

SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO

ACPP027213

ACPP010778

CEFERINO ESTEBAN

0,6

-

 

Tee 16

5i4

-

4,2

RIMOLDI -, CLAUDIO

ACPP012506

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

2,6

-

2i1

Tee 16

 

-

6,2

DOMENE SANCHEZ, DIDAC

ACPP019123

ACPP022103

JURADO SALAS, JOSE

3,1

-

4i3

Tee 17

 

-

7,1

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

ACPP027212

ACPP027092

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

3,6

-

as

Tee 17

as

-

8,4

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

ACPP025414

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 9 - Dimecres 10 d'abril de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Hcp 1

 

VALLROMANES C

AV

RES

VS

RES

AV

FRANCIAC B

4

ACPP001049

PAU AVENTIN, SALVADOR

3

1816,1

1UP

Tee 1

 

-

(+)3,8

GARANGOU SERAROLS, SALVADOR

ACPP004826

4

ACPP000178

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

3,7

 

 

Tee 1

5 I 3

18

5,4

HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES

ACPP006442

ACPP000177

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

4,7

1816,1

 

Tee 2

5 I 4

-

(+)1,7

MANZANARES COLL, ANTONI

ACPP001630

ACPP013854

SANTIN BELSO, JOSE MANUEL

5,2

1816,1

1 UP

Tee 2

 

-

(+)1,6

GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS

ACPP008640

ACPP024603

VILAMITJANA ROBERT, JOSEP

6,3

18-16

4 I 2

Tee 3

 

-

3,1

PIÑA PRAT, JOAN

ACPP005694

ACPP000425

OLIVA LOPEZ, ROSALIA

7,7

 

4 I 3

Tee 3

 

-

7,3

SAURA VIDAL, JOAN

ACPP014073

ACPP005740

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

8,9

1816,1

 

Tee 4

3 I 1

-

3

RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL

ACPP008069

ACPP005739

RAMON VILARDELL, JESUS

10,5

1816,1

 

Tee 4

4 I 3

-

3,6

BOSCH FERRERMONER, ESTEVE

ACPP001638

VALLROMANES G1

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

3

ACPP000142

PADROS ADELL, ANTONI

1,5

18,16

1UP

Tee 5

 

-

(+)2,6

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

5

ACPP016853

ALCOJOR BERNARDO, SANTOS

1,6

18

3 I 2

Tee 5

 

-

0

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP000662

ZAMORA GONI, CARLOS

1,9

-

 

Tee 6

2 I 0

-

1,1

IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS

ACPP013618

ACPP016191

GUILLEN GARCIA, JOAN

2,7

18

AS

Tee 6

AS

-

1,7

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP019058

MUNNE SURIÑA, JOSEP

4,4

-

 

Tee 7

3 I 1

-

4,5

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP023759

CONNOLLY *, STEPHEN

7,5

18

 

Tee 7

6 I5

-

5,8

TERES TOMAS, JOAN

ACPP023445

ACPP020392

CANUT GALLART, ENRIQUE

8,8

-

AS

Tee 8

AS

18

10,1

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

ACPP027596

CASTRO DEGARA, FRANCISCO

11,6

-

 

Tee 8

4 I 3

-

11,5

RANDUA REAL, ESTEVE

ACPP020179

TENNIS MORA B

AV

RES

VS

RES

AV

TEIA C

3,5

ACPP008109

GISPERT MAROT, MANUEL

1,1

18

 

Tee 10

3 I 2

-

0,1

DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO

ACPP020442

4,5

ACPP007191

ARENAS VILA, JAUME

2,5

-

 

Tee 10

2 I 1

-

2,4

PLANS NAVARRO, RAMON

ACPP023277

ACPP017030

MORCILLO MARTINEZ, RICARDO

3

-

AS

Tee 11

AS

-

2,9

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

ACPP006087

ACPP008561

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

3,4

-

2 I 1

Tee 11

 

18

5,3

RUIZ FABREGAS, SALVADOR

ACPP020175

ACPP004326

GALLEGO CALIX, VICENTE

3,9

-

5 I 4

Tee 12

 

18

5,3

VILA PERARNAU, PERE

ACPP028106

ACPP026283

VINYOLES CAMPS, ESTEVE

4,7

-

6 I 5

Tee 12

 

1816,1

10,7

PLATERO LOPEZ, MARCIAL

ACPP002172

ACPP008087

BURGOS NEILA, ALICIA

12,9

18

 

Tee 13

5 I 4

-

11

ALMUNI FONT, GREGORI

ACPP026075

ACPP023330

PITART TRILLA, ALBERT

13,4

-

 

Tee 13

4 I 3

18,16

16,8

TERES GRAU, LLUIS

ACPP023439

SANT CEBRIA D

AV

RES

VS

RES

AV

G10 SEMAR

3

ACPP001683

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

(+)0,3

-

 

Tee 14

3 I 2

18

1,8

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

ACPP025603

5

ACPP000165

TOLEDO TORRES, MARUJA

1,6

-

 

Tee 14

1 UP

18,16

5,3

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

ACPP023332

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

1,8

-

3 I 2

Tee 15

 

1816,1

7,6

PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO

ACPP008345

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

5,9

18-16

8 I 7

Tee 15

 

 

2

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

ACPP014100

PARRA JODAR, DIEGO

6,8

-

5 I 4

Tee 16

 

18,16

10,3

SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL

ACPP027687

ACPP019151

FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC

7,2

-

 

Tee 16

3 I 2

18,16

10,7

ESTEVE PLA, LLUIS

ACPP026634

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

9,4

-

 

Tee 17

1 UP

18

11,9

SALVADOR CASTRO, MANUEL

ACPP026441

ACPP003510

SOLE SANJUAN, FRANCESC

9,6

-

 

Tee 17

2 UP

18,16,14
6,3

19,6

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

ACPP017106

 

IV Intercamps Sènior Matxplay Est 2018 - 2019

Jornada 9 - Dimecres 10 d'abril de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Sant Cebrià

 

BADALONA B

AV

RES

VS

RES

AV

AMICS P&P LA GARRIGA

1

ACPP027266

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

3,3

2,8

 

Tee 1

3i2

-

(+)1,6

LLOVERAS SERRA, MIQUEL

ACPP002249

7

ACPP013448

COBOS SOLER, ALEJANDRO

4,9

2

 

Tee 1

3i1

-

2,4

BOIX BORRELL, JOSEP

ACPP011959

ACPP024063

MAYNE BELLERA, JOSEP

7,4

2,8

 

Tee 2

6i5

-

3,6

BARJUAN BADELL, JUAN

ACPP020320

ACPP012618

PIQUER PIÑA, ROBERTO

7,7

2,8

as

Tee 2

as

-

3,9

ARABIA ILLA, JOAN

ACPP019539

ACPP016137

GELADA BLASI, PERE

9,6

2,8,7

as

Tee 3

as

-

5,3

VIÑAS ALMATO, JUAN

ACPP003582

ACPP007612

CASTELL SEGRE, JOSEP

11,4

2,8

 

Tee 3

6i5

-

7,2

RIERA FONTCUBERTA, LLUIS

ACPP027811

ACPP012832

MUÑOZ POLONIO, JOSE

13,9

2,8,7

 

Tee 4

8i7

-

7,5

PUNTI AGUILAR, FERRAN

ACPP012959

ACPP026340

SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

14,2

-

 

Tee 4

2i1

2

14,6

LAGAR GALAN, RAFAEL

ACPP028840

GUALTA

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA A

6

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

0,9

2

2i1

Tee 5

 

-

(+)0,6

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

2

ACPP018222

MIQUEL LLADO, JOSEP

1,6

2

2i1

Tee 5

 

-

0

IBAÑEZ BORRAS, MANUEL

ACPP004767

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

3,1

2

2i1

Tee 6

 

-

2

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP025300

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

3,9

-

2i1

Tee 6

 

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP026527

OLIU REIG, JAUME

5,7

-

3i2

Tee 7

 

-

4,9

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

6,3

-

 

Tee 7

6i5

2

7,8

DOMENECH FUENTES, MANUEL

ACPP001126

ACPP015566

TEBA CANELA, FRANCESC

6,4

-

2i1

Tee 8

 

2

8,3

MORAL BOADAS, PEDRO

ACPP003723

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

9

-

 

Tee 8

4i3

-

9,9

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

PLATJA D'ARO B

AV

RES

VS

RES

AV

LA GARRIGA 22

4

ACPP014995

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

0,5

-

 

Tee 10

2up

2,8

3,7

ESCARDO BAS, JOAN

ACPP028882

4

ACPP001770

VIANA MARTINEZ, CARMELO

2

-

5i4

Tee 10

 

2,8,7

8,4

VICENTE LISON, JOSEP

ACPP025538

ACPP014276

MONTALBAN PICO, PAU

3,6

-

 

Tee 11

1up

2,8,7

9,4

GARCIA CORTES, MARTIN

ACPP026483

ACPP026635

LLOPART PALAU, JULIAN

3,7

-

 

Tee 11

2i1

2,8,7

9,6

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

ACPP023080

ACPP008455

BAENA TRIGUERO, VICENTE

4,1

-

 

Tee 12

4i3

2,8,7

9,9

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

ACPP026775

ACPP015362

PALOMER VILALLONGA, JOAN

4,6

-

8i6

Tee 12

 

2,8
7,11

12,3

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

ACPP026456

ACPP006757

FERNANDEZ SANTOS, JOAN

6,8

-

2up

Tee 13

 

2,8
7,11

14,8

GAY OLIVA, MARTI

ACPP025037

ACPP027155

PARAYRE XIRINACHS, DAVID

14,5

-

2i1

Tee 13

 

-

15,3

SANGIL LOPEZ, JESUS

ACPP018852

JUBICEC MONTSENY

AV

RES

VS

RES

AV

ST.CEBRIA GESPA VERDA

4,5

ACPP000839

ALCON LLORET, FERRAN

1,8

-

6i5

Tee 14

 

2,8

5,7

BORELLI PEREIRA, CARLOS

ACPP013057

3,5

ACPP004904

ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER

4,7

-

as

Tee 14

as

2,8

9,1

ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCO

ACPP021884

ACPP002161

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

6,9

-

5i3

Tee 15

 

2,8

9,9

HURTADO LINARES, AURELIO

ACPP022504

ACPP002772

MORENO NIETO, MANEL

6,9

-

 

Tee 15

3i2

2,8

10,1

PUIG GRAELLS, CARLES

ACPP019493

ACPP002180

SERRANO SOLER, EUSEBI

7,1

-

5i4

Tee 16

 

2,8

10,8

CARRERA ABELLA, JOAQUIM

ACPP021684

ACPP001975

CORTES GUERRA, NICOLAS

7,3

-

6i4

Tee 16

 

2,8
7,11

14,6

FONTANET FEU, ANTONIO

ACPP004572

ACPP002479

GASPA TARRAGO, JORDI

7,6

-

 

Tee 17

4i3

2,8
7,11

15,3

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

ACPP019494

ACPP003282

BERROZPE COSTA, XAVIER

10,2

-

 

Tee 17

1up

2,8
7,11

17,6

LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO

ACPP010721

 


MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC