Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 37144
11.04.2019

JuvenilsHoraris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Horaris de sortida a la 3ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019 que es juga al P&P Badalona
Camp: Badalona Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 100 65 58 68 120 66 87 57 73 55 67 72 63 89 53 71 1309
Final green 94 65 108 71 67 77 126 73 96 65 80 64 73 80 71 95 60 76  
Entrada green 76 54 92 60 49 59 114 59 78 50 67 47 62 64 55 83 47 66  

Camp: Badalona EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 85 60 70 65 58 68 52 66 69 - - - - - - - - - 593
Final green 94 65 78 71 67 77 58 73 78 - - - - - - - - -  
Entrada green 76 54 62 60 49 59 46 59 60 - - - - - - - - -  



PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/04/19 a les 9:00
Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO (+)1,6 Competició P&P LLEIDA JUVENIL Tee 1
2 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN (+)1,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
3 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER (+)0,1 Competició HCP1 JUVENIL
4 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 0,3 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 0,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
6 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 1 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 1,4 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
8 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 3,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP028066 PRAT LAMAS, ADRIA 3,7 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
10 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 4,1 Competició HCP1 JUVENIL
11 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 4,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP026617 PEREZ CASTAÑO, HUGO 4,5 Competició HCP1 JUVENIL
13 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 5 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 4
14 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP028206 IZQUIERDO RUIZ, YAGO 7,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL
16 ACPP029299 ZDANOVICH , MAKSIM 7,6 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
17 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 8,5 Competició SANT CEBRIA JUVENIL Tee 5
18 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 11,7 Competició CANTERA BADALONA
19 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 12,2 Competició INDIVIDUAL
20 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 13 Competició CANTERA BADALONA
21 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 13,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
22 ACPP028109 MARTINEZ PEDREÑO, ANNA 14 Competició CAN CUYAS JUVENIL
23 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 14,4 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
24 ACPP028705 FERRER MARGALL, ARNAU 14,4 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
25 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 14,8 Competició CANTERA BADALONA Tee 7
26 ACPP027507 SOLAVERA NAVARRO, CAROLINA 15 Competició CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP028894 ESCUTIA PERAL, EDGAR 16,6 Competició EL VENDRELL JUVENIL
28 ACPP028532 CUARTERO SANAHUJA, PABLO 16,8 Competició CAN CUYAS JUVENIL
29 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 17,4 Competició CANTERA BADALONA Tee 8
30 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 17,8 Competició GUALTA JUVENIL
31 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Competició GUALTA JUVENIL
32 ACPP028826 MARTINEZ FRANCH, PAU 21 Competició CANTERA BADALONA
PITCH & PUTT BADALONA (EPPA)
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 13/04/19 a les 12:30
Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP028250 LUJA PASCUAL, MARTI 4,5 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP028974 OLIVER SEVERIN, LEONARDO 16,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 10,1 Iniciació HCP1 JUVENIL
4 ACPP029253 BILBAO ALOS, CLAUDIO 16,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP028207 IZQUIERDO RUIZ, ROBERTO 12,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 2
6 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 13,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 16 Iniciació HCP1 JUVENIL
8 ACPP027789 CABOTI BERTRAN, JORDI 19,2 Iniciació HCP1 JUVENIL
9 ACPP029189 JIMENEZ CROS, ARNAU 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL Tee 3
10 ACPP028292 RIVAS OSET, AINA 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
11 ACPP028255 HERNANDEZ ALCOBERRO, MARC 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
12 ACPP029229 POCH BERNARDO, DANIEL 19,8 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 17,8 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 4
14 ACPP027955 SOLANAS GELABERT, ERIC 21 Iniciació INDIVIDUAL
15 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
16 ACPP028796 SANCHEZ FUSTER, CLARA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
17 ACPP028525 GELABERT VALMANYA, TANIA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 5
18 ACPP028308 TORREJON REUS, DANIEL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
19 ACPP028526 MAURI PUIG, IRENE 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
20 ACPP028527 ARTIGAS BALTASAR, EMMA 19,8 Iniciació GUALTA JUVENIL
21 ACPP028492 CABANES CISNEROS, LOLA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
22 ACPP029049 ESCUTIA PERAL, BIEL 21 Iniciació EL VENDRELL JUVENIL
23 ACPP029252 PICATOSTE PICATOSTE, IGNACIO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
24 ACPP029261 DIEZ TEJEDOR, LAURA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP029228 PLANAGUMA SOLIS, MAX 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 7
26 ACPP029315 QUILEZ LLORET, ISONA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
27 ACPP029314 QUILEZ LLORET, VINYET 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
28 ACPP029256 COMAMALA RIERA, PAU 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
29 ACPP029216 ALVAREZ CAMI, CLAUDIA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 8
30 ACPP029251 PICATOSTE PICATOSTE, SANTIAGO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
31 ACPP027632 MARTINEZ PEREZ, SERGI 20,6 Iniciació BADALONA PROMESES
32 ACPP028704 CANALS NADAL, ALBERT 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
33 ACPP029218 MAESTRO SANZ, LUCAS 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 9
34 ACPP029219 LOPEZ PEREIRA, NADINNE MADINA 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
35 ACPP029217 ALVAREZ CAMI, GUILLERMO 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
36 ACPP029381 MARTINEZ MARTI, POL 21 Iniciació INDIVIDUAL
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 14/04/19 a les 9:00
Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID (+)1,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 1
2 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU (+)0,3 Competició HCP1 JUVENIL
3 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 2,1 Competició INDIVIDUAL
4 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 2,3 Competició P&P LLEIDA JUVENIL
5 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 4 Competició HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 4,4 Competició HCP1 JUVENIL
8 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
9 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 5,9 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 3
10 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 5,9 Competició SANT CEBRIA JUVENIL
11 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 7,9 Competició CANTERA BADALONA
12 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 8,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 9,1 Competició CANTERA BADALONA Tee 4
14 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 9,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
15 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11,1 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 12,1 Competició CANTERA BADALONA
17 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 13,1 Competició CANTERA BADALONA Tee 5
18 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 15 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 15,6 Competició CANTERA BADALONA
20 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 16,6 Competició CANTERA BADALONA
21 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 17,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 6
22 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 17,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 19 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP028105 RUIZ BELLA, JOAN 20,8 Competició CANTERA BADALONA
25 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Competició CANTERA BADALONA Tee 7
26 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Competició CANTERA BADALONA
27 ACPP028398 AMOR GALLEGO, HECTOR 21 Competició INDIVIDUAL
28 ACPP028488 PISEMSKIY , ALEXEY 21 Competició INDIVIDUAL Tee 8
29 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
30 ACPP029363 ROCA GARCIA, DAVID 21 Competició CANTERA BADALONA
PITCH & PUTT BADALONA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 14/04/19 a les 12:30
Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 10,3 Iniciació P&P EL VALLES JUVENIL Tee 1
2 ACPP027704 RIU MILAN, POL 6,4 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 7,8 Iniciació INDIVIDUAL
4 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 19,5 Iniciació HCP1 JUVENIL
5 ACPP027547 LIEBANA PEREZ, DANIEL 19,8 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 2
6 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 20,2 Iniciació BADALONA PROMESES
7 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
8 ACPP028061 PIZARRO BLAZQUEZ, EMMA 20,4 Iniciació HCP1 JUVENIL
9 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 21 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 3
10 ACPP029048 TREPAT FARRE, IGNASI 20,4 Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL
11 ACPP027485 HURTADO GARZON, DIEGO 18,1 Iniciació BADALONA PROMESES
12 ACPP029215 TORRAS AKHMEDIYEV, DAMIAN 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
13 ACPP027800 SALVAT MARTINEZ, GUILLEM 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 4
14 ACPP029247 FERRET FRANCO, MAR 20 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
15 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES
16 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 5
18 ACPP028496 PASANAU TESSIER, PAU 21 Iniciació BADALONA PROMESES
19 ACPP028520 QUESADA BLANCO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
20 ACPP028547 RUANO RUIZ, DAVID 21 Iniciació BADALONA PROMESES
21 ACPP028260 MOLINS DURAN, MARTINA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 6
22 ACPP029320 JULIA BALLUS, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP028495 PASANAU TESSIER, JOAN 21 Iniciació BADALONA PROMESES
25 ACPP029225 MONTERO SERRANO, POL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 7
26 ACPP029227 RODRIGUEZ GARCIA, EYAL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
28 ACPP028261 MOLINS DURAN, IVET 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
29 ACPP027745 TOLL GENER, SAMUEL 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL Tee 8
30 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 13 Iniciació HCP1 JUVENIL
31 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 15,4 Iniciació HCP1 JUVENIL
32 ACPP028876 VIÑAS BERMEJO, ARNAU 21 Iniciació INDIVIDUAL Tee 9
33 ACPP029248 VILADOMIU DOBARRO, ROGER 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
34 ACPP029257 TOLL GENER, MAX 21 Iniciació ROC 3 JUVENIL
Comitè de Competició:
Tono Marés (Badalona)
Carles Sayol (àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Carles Sayol

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC