Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 1ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38227
02.09.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 1ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 1 la 1ª prova el 4 de setembre a Portal del Roc, Hcp 1, Sant Cebrià, Vallromanes, La Garriga i Lloret
XV TORNEIG INTERCAMPS 2019-2020 (ZONA ÚNICA)
Dimecres 04/09/2019 a les 10:30
Divisió: HONOR - 1ª Prova - Camp: Portal del Roc
1 fourball ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE HCP 1 SEMAR
ACPP022004 MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
2 fourball ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP000139 MARTI ILLAS, JUAN SANT CEBRIA A
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO
3 fourball ACPP012872 LOPEZ RODRIGUEZ, QUICO HCP 1 SEMAR
ACPP003295 SANCHEZ BOU, EDUARD
ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
4 fourball ACPP009985 BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO HCP 1 SEMAR
ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR VALLROMANES A
ACPP001117 JIMENEZ LORENZO, ANTONIO
5 fourball ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO SANT CEBRIA A
ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES
ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP005456 MARIN GORDILLO, ANTONIO
6 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP009175 CARBALLO VALLEJO, CONCHI
7 fourball ACPP006439 VIÑAS TORRES, JOSE ROC 3
ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO
8 fourball ACPP000774 ROMO RODRIGUEZ, ERNESTO ROC 3
ACPP001116 PALACIOS BLAZQUEZ, PERE
ACPP007768 POZO TERUEL, ANTONIO VALLROMANES A
ACPP027290 DE LUQUE TORRES, LUIS
10 fourball ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI BADALONA XL
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE
ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL EL VALLES A
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON
11 fourball ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP004767 IBAÑEZ BORRAS, MANUEL
ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
12 fourball ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA
ACPP002205 APARICIO HERNANDEZ, FELICISIMO PORTAL DEL ROC
ACPP002608 TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL
13 fourball ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO CAN RAFEL
ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE
14 fourball ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO EL VALLES A
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO
ACPP003781 GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO PORTAL DEL ROC
ACPP003774 FANDOS SILVESTRE, JAUME
15 fourball ACPP019188 GONZALEZ MARTI, MIGUEL EL VALLES A
ACPP008034 LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO
ACPP010647 BERNAT MUÑOZ, HERIBERT CAN RAFEL
ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE
16 fourball ACPP008000 OJEDA ROMERO, RAFAEL PORTAL DEL ROC
ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO
ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN CAN RAFEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI
17 fourball ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE PORTAL DEL ROC
ACPP019187 GIL MARTINEZ, JOSE
ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR CAN RAFEL
ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 04/09/2019 a les 10:30
Divisió: 1ª - 1ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS SANT CEBRIA B
ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON PAPALUS A
ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL
2 fourball ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO SANT CEBRIA B
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI
ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP008710 RAJA MASSO, VENANCI
3 fourball ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP008211 MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS
ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP000256 MOLINS JARDI, JORDI
4 fourball ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL SANT CEBRIA B
ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO
5 fourball ACPP018698 CASANOVA REIG, ENRIC PAPALUS A
ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI FRANCIAC A
ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA
6 fourball ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO TEIA A
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN
7 fourball ACPP006442 HERNANDEZ CLOSAS, LOURDES FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
8 fourball ACPP023173 BLANXER HERNANDO, JORGE FRANCIAC A
ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS TEIA A
ACPP009130 JAQUES MALET, MIQUEL
9 fourball ACPP004630 MUÑOZ ORTEGA, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006958 PUJOL CARRERAS, MARGARITA
ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
10 fourball ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
ACPP003601 GARCIA MARMOL, JOSE SEMAR X
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO
11 fourball ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP006757 FERNANDEZ SANTOS, JOAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN
12 fourball ACPP005694 PIÑA PRAT, JOAN FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT
13 fourball ACPP006857 MOSCATEL MENDELSON, VICTOR TEIA D
ACPP025414 ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM
ACPP003196 PULIDO GUERRERO, SANTIAGO SEMAR X
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE
14 fourball ACPP005573 GUILLEN CORTES, CARLOS TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJA D'ARO NOU
ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
15 fourball ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
16 fourball ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO SEMAR X
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO
ACPP023189 TORTAJADA PASTOR, JOSE LUIS PLATJA D'ARO NOU
ACPP014276 MONTALBAN PICO, PAU
17 fourball ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO SEMAR X
ACPP004134 ZAMBRANO TRAVERIA, JAUME
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR
18 fourball ACPP023524 O DONOVAN *, EDMUND PLATJA D'ARO NOU
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE
ACPP011976 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SANTIAGO M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP011978 FONTOBA BOTANCH, MARIA TERESA
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 04/09/2019 a les 10:30
Divisió: 2ª - 1ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO
ACPP024134 PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL SEMAR B
ACPP017912 FLORIACH RIVAS, JAUME
2 fourball ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI SEMAR B
ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES
3 fourball ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
ACPP019323 LOZANO GALLARDO, CANDIDO VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
4 fourball ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP008759 TORT DOMENECH, ALBERT
ACPP001450 BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO BADALONA A
ACPP021566 GOMEZ RUIZ, FERNANDO
5 fourball ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI SEMAR B
ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
6 fourball ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN SEMAR B
ACPP015060 GUALLAR GIMENO, MIGUEL
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN BADALONA A
ACPP021970 CORRERO PADILLA, JOSE
7 fourball ACPP011822 MENENDEZ BELIO, ALBERTO VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE BADALONA A
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES
8 fourball ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP019121 CASTILLO MARTIN, ANTONIA
ACPP022342 RODES VERDERA, DAVID BADALONA A
ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP
10 fourball ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR 3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
11 fourball ACPP023624 FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, PEP
ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP GUALTA PAR 3
ACPP000440 MARTINEZ MARTOS, JUAN
12 fourball ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP FORNELLS
ACPP011101 QUELLOS RUHI, LLUIS
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID SANT CEBRIA E
ACPP024447 FARRIOLS MASIA, ELISEO
13 fourball ACPP003004 VICH FIGA, XAVIER FORNELLS
ACPP002100 VICH FIGA, LLUÍS
ACPP029593 VAN DEN BERG , JOSE MAURICE GOLF D'ARO
ACPP029594 DERYST , NADINE MARCELLE
14 fourball ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP GUALTA PAR 3
ACPP018483 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX SANT CEBRIA E
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP
15 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR 3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP019850 GONZALEZ BARREIRA, JOSE LUIS GOLF D'ARO
ACPP000784 ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA
16 fourball ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP011160 SARROCA CASTAÑER, ANTONIO
ACPP024995 RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS GOLF D'ARO
ACPP028306 NAVARRO BARBA, ALONSO
17 fourball ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS SANT CEBRIA E
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN
ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO GOLF D'ARO
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 04/09/2019 a les 10:30
Divisió: 3ª - 1ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP009055 DELGADO GONZALEZ, JOSE ANTONIO VALLROMANES C
ACPP011373 DELGADO GONZALEZ, JUAN JOSE
ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP025550 BORRELL BERNAUS, JORDI
2 fourball ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN VALLROMANES C
ACPP000425 OLIVA LOPEZ, ROSALIA
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
3 fourball ACPP001049 PAU AVENTIN, SALVADOR VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
4 fourball ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP013854 SANTIN BELSO, JOSE MANUEL
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP019151 FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC
5 fourball ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP TEIA B
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN
ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
6 fourball ACPP026843 GONZALEZ MANZANO, JUAN ANDRES TEIA B
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI
ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT
7 fourball ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
8 fourball ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP005579 ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª
ACPP002103 PUIG PUIG, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC
9 fourball ACPP026473 COMAS PAYET, PERE GUALTA
ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI
ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME
10 fourball ACPP006330 PONT COLL, RAMON GUALTA
ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP
ACPP012031 ROBUSTE CARTAÑA, JOSEP MARIA VALLROMANES G1
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA
11 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP022264 GRAU RIVERO, JOSE VICENTE JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
12 fourball ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL TROBADORS HCP 1
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO
13 fourball ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE
14 fourball ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO TENNIS MORA B
ACPP020123 LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
ACPP025149 DIAZ CARRASCO, MANUEL JUBICEC MONTSENY
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON
15 fourball ACPP019684 MARTINEZ NAVARRO, JUAN TENNIS MORA B
ACPP012001 VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER TROBADORS HCP 1
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
16 fourball ACPP016853 ALCOJOR BERNARDO, SANTOS VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
ACPP002161 MARTINEZ MARCO, GREGORIO JUBICEC MONTSENY
ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER
17 fourball ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT TROBADORS HCP 1
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
18 fourball ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL
ACPP012784 CORTES MORRAL, JOAN TROBADORS HCP 1
ACPP016501 MASSA VICENTE, VICTOR
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 04/09/2019 a les 10:30
Divisió: 4ª - 1ª Prova - Camp: La Garriga
1 fourball ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
ACPP023229 BUENO BERNABE, GABRIEL G10 SEMAR
ACPP026634 ESTEVE PLA, LLUIS
2 fourball ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
ACPP008345 PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
3 fourball ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
ACPP026075 ALMUNI FONT, GREGORI TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
4 fourball ACPP003723 MORAL BOADAS, PEDRO GICODA MORA
ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI
5 fourball ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP028106 VILA PERARNAU, PERE
6 fourball ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
ACPP013341 GUELL PI, RAMON
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO CAN PASCUAL
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI
7 fourball ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
ACPP010379 MASNOU ESTRAGUES, ISIDRE CAN PASCUAL
ACPP023560 MONELL LLIRO, JOSEP
8 fourball ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON TEIA C
ACPP002172 PLATERO LOPEZ, MARCIAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
10 fourball ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP025538 VICENTE LISON, JOSEP
ACPP024063 MAYNE BELLERA, JOSEP BADALONA B
ACPP019301 SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO
11 fourball ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI LA GARRIGA 22
ACPP026775 SANDIN ANTUNEZ, JOSE
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE BADALONA B
ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN
12 fourball ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
13 fourball ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE SEMAR MIXTE
ACPP006368 CABALLE TEIXIDO, DAVID
14 fourball ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE
ACPP028099 MARQUEZ DURAN, FRANCISCO MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
15 fourball ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO BADALONA B
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO
ACPP027250 CUSCO VIDAL, VALENTIN SEMAR MIXTE
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN
16 fourball ACPP001716 BOQUE ROCA., ALBERT MAS TORRELLAS
ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES
ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC SEMAR MIXTE
ACPP022624 GARCIA AZORIN, PEDRO
17 fourball ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME SEMAR MIXTE
- -
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 04/09/2019 a les 10:30
Divisió: 5ª - 1ª Prova - Camp: Lloret
1 fourball ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO SEMAR 1
ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO
ACPP002621 SERRA CADIRA, JAUME PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP025527 CASAGRAN GUBERT, MIQUEL
2 fourball ACPP003445 MINGUET FRUCTUOSO, JOSEP MARIA SEMAR 1
ACPP003722 VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL
ACPP006357 SOLEY ARMELA, JOSEP PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP002940 ARTIGAS IMBERS, JOSEP MARIA
3 fourball ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS SEMAR 1
ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP
ACPP027438 SANMARTI CARTES, ALFRED VALLROMANES G2
ACPP027420 RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI
4 fourball ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME SEMAR 1
ACPP010409 SAUMELL AGUT, JACINTO
ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN
5 fourball ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP011835 BARQUERO MARTINEZ, JOAN
ACPP020153 PEREZ CASARES, MARIA ROSA VALLROMANES G2
ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE
6 fourball ACPP023776 FERRER ESCOBAR, FRANCESC PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022352 REGAS CLUSA, FRANCESC
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI VALLROMANES G2
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI
7 fourball ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP006640 PASCUAL FRADERA, JOSEP
8 fourball ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM PAPALUS B
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI
ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
9 fourball ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA PAPALUS B
ACPP026573 MUÑOZ RUS, FRANCISCO
ACPP015689 TARRES SERRA, JACINT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
10 fourball ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA
ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP025995 COSTA CUBERTA, PERE
11 fourball ACPP011305 GUTIERREZ MONTOYA, EMILIO SEMAR C
ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL
ACPP019888 ORDEIG BARNIOL, MONTSERRAT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028744 GARCIA GORDILLO, TONI
12 fourball ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO SEMAR C
ACPP025305 SURIA LLADO, JOSEP MARIA
ACPP027566 PRAT BOIX, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028203 VILALTA SOLDEVILA, MIQUEL
13 fourball ACPP027786 GARCIA ECHEVARRIA, JESUS RAFAEL FRANCIAC C
ACPP001712 PERICH ARGEMIR, ANTONI
ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE Mª JAIME ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM
14 fourball ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS
ACPP019494 PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP019493 PUIG GRAELLS, CARLES
15 fourball ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
ACPP023834 PLA GIMENO, PEPITA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP000216 MASERAS GONZALVO, PILAR
16 fourball ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA FRANCIAC C
ACPP004760 LOPEZ DEL HIERRO, PILAR
ACPP026495 ANDREU FARRE, MONTSERRAT SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
17 fourball ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO
ACPP004642 PUJOL MORELL, Mª ASUMPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP001937 ALVARO FORNS, CONCHITA
18 fourball ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC