Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 38791
14.11.2019

JuvenilsHoraris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019

Horaris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2019 que es juga al P&P Gualta el 16 i 17 de novembre
Camp: Gualta Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 96 73 95 99 95 74 81 74 84 74 117 81 101 82 80 105 96 92 1599
Final green 104 80 107 109 105 84 90 80 90 85 127 89 113 94 89 116 107 99  
Entrada green 89 66 83 90 85 64 73 69 78 64 107 74 90 71 71 94 85 85  

Camp: Gualta EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 81 61 71 57 68 74 81 56 62 - - - - - - -
-
Final green 89 69 79 67 78 84 90 64 69 - - - - - - - - -  
Entrada green 74 54 63 48 58 64 73 48 55 - - - - - - - - -  



PITCH & PUTT GUALTA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/11/19 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 8,6 Competició CANTERA BADALONA Tee 1
2 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 10,6 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
3 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 19,4 Competició CANTERA BADALONA
4 ACPP029712 FUREST MARTINEZ, ALVARO 0 Competició CAN CUYAS JUVENIL
5 ACPP029253 BILBAO ALOS, CLAUDIO 15,6 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL Tee 1 9:08
6 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 5,8 Iniciació HCP1 JUVENIL
7 ACPP029261 DIEZ TEJEDOR, LAURA 21 Iniciació BADALONA PROMESES
8 ACPP029322 FALGUERAS FERNANDEZ, SIMON 21 Iniciació GUALTA JUVENIL Tee 1 9:16
9 ACPP029100 DIAZ HEREU, ELOI 20,8 Iniciació GUALTA JUVENIL
PITCH & PUTT GUALTA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/11/19 a les 9:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB TEE
1 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID (+)1,6 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 5
2 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 5,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
3 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 6,3 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
4 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 7,9 Competició CANTERA BADALONA
5 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 8,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 4
6 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 8,4 Competició CAN CUYAS JUVENIL
7 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 9,2 Competició CANTERA BADALONA
8 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 12,1 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
9 ACPP028218 MARCILLAS GOMEZ, ROGER 14,2 Competició CAN CUYAS JUVENIL Tee 3
10 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 15 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
11 ACPP028077 ALOS MARTINEZ, ALBA 15,7 Competició GUALTA JUVENIL
12 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 17,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
13 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 18,4 Competició FRANCIAC SWING FACTORY Tee 2
14 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 19,2 Competició CANTERA BADALONA
15 ACPP028209 COSTA PALAHI, JAN 20,1 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
16 ACPP028761 PORTULAS PLANA, MARIONA 21 Competició FRANCIAC SWING FACTORY
17 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 14,8 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 9:00
18 ACPP027738 GUBAU PEREZ, CLAUDIA 19,2 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
19 ACPP029215 TORRAS AKHMEDIYEV, DAMIAN 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
20 ACPP029205 MARTINEZ CORTES, CLARA 15,2 Iniciació GUALTA JUVENIL
21 ACPP028435 BERNET MARTINEZ DE MORENTIN, JAN 20,3 Iniciació HCP1 JUVENIL Tee 1 9:08
22 ACPP028054 SLYVA *, KATIA 19,2 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
23 ACPP028760 PORTULAS PLANA, ARIADNA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
24 ACPP029026 VILLALTA SERRANO, SERGI 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
25 ACPP028055 ROSA FONTDEVILA, BERNAT 21 Iniciació BADALONA PROMESES Tee 1 9:16
26 ACPP028219 MARCILLAS GOMEZ, FERRAN 17,2 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
27 ACPP028208 COSTA PALAHI, TANIT 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
28 ACPP029313 ALOS MARTINEZ, CARLA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
29 ACPP029320 JULIA BALLUS, ROGER 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 9:24
30 ACPP029119 ALOS MARTINEZ, TXELL 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
31 ACPP028637 PLANAS DE FARNES QUEVEDO, CLAUDIA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
32 ACPP029227 RODRIGUEZ GARCIA, EYAL 21 Iniciació CAN CUYAS JUVENIL
33 ACPP028358 REDONDO MORENO, JAN 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY Tee 1 9:32
34 ACPP029707 SIMON BUSQUETS, ELSA 21 Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY
35 ACPP029710 LIZARRITURRY PAREJA, MINEA 21 Iniciació GUALTA JUVENIL
Comitè de Competició:
Marc Casadellà (Gualta)
David Aballanet (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
David Aballanet

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC