Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 38845
20.11.2019

SèniorsResultats dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est 3ª prova

Resultats dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Est a la 3ª prova el 20 de novembre a Badalona, Vallromanes i Tennis Mora

 

V Intercamps Sènior Matxplay Est 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

VALLROMANES A

3,5

7

8

18,5

2

HCP 1 SEMAR

5,5

8

3,5

17

3

SANT CEBRIA B

8

6,5

-

14,5

4

SEMAR X

4,5

4,5

4,5

13,5

5

TEIA D

3,5

0

6

9,5

6

SANT CEBRIA A

4,5

-

5

9,5

7

VALLROMANES C

2,5

3,5

2

8

8

BADALONA XL

0

1

3

4

9

TROBADORS HCP 1

-

1,5

0

1,5

 

 

 

 

 

 

 

V Intercamps Sènior Matxplay Est 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

SEMAR B

5

5

6

16

2

SANT CEBRIA D

6

6

4

16

3

GUALTA

6

3

4,5

13,5

4

SANT CEBRIA E

5,5

3,5

4

13

5

VALLROMANES B

2

4,5

3,5

10

6

TENNIS MORA B

2,5

2

4,5

9

7

SEMAR 1

-

5

2

7

8

SANT CEBRIA C

3

-

3,5

6,5

9

AMICS P&P LA GARRIGA

2

3

 

5

 

V Intercamps Sènior Matxplay Est 2019 - 2020

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

TOTAL

1

L AGARRIGA 22

5,5

-

5,5

11

2

BADALONA A

5,5

-

5

10,5

3

GICODA MORA

4,5

-

5

9,5

4

JUBICEC MONT

2,5

-

6

8,5

5

VALLROMANES G2

4

-

3

7

6

TEIA C

4,5

-

2

6,5

7

BADALONA B

3,5

-

2,5

6

8

ST CEBRIA GESPA VERDA

2,5

-

3

5,5

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimecres 20 de novembre de 2019 a les 10:00

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch

Divisió 1 - Camp: Badalona

 

SEMAR X

AV

RES

VS

RES

AV

HCP 1 SEMAR

4,5

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

(+)7,3

-

empat

Tee 1

empat

-

(+)4,2

PEREZ SALDAÑA, JOSE

ACPP023358

3,5

ACPP003601

GARCIA MARMOL, JOSE

(+)3,5

-

 

Tee 1

7i5

-

(+)3,6

CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER

ACPP000272

ACPP007177

DE ALFONSO DE JANER, ERASMO

(+)1,6

-

1adalt

Tee 2

 

-

(+)3,4

GARCIA BELMONTE, JOAN

ACPP001504

ACPP010783

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

(+)0,5

-

 

Tee 2

4i3

-

(+)2,3

BLAZQUEZ CAMBERO, FRANCISCO

ACPP009985

ACPP024405

JUBANY CLARET, ANTONIO

0,6

-

2i1

Tee 3

 

-

(+)1,6

RAMOS GUTIERREZ, JUAN

ACPP007422

ACPP022103

JURADO SALAS, JOSE

1,6

-

3i2

Tee 3

 

-

0,2

MURCIA GARRIGO, MONTSE

ACPP013573

ACPP026813

PEREZ CANDIA, PACO

2,5

-

 

Tee 4

2i1

-

1

MONTAÑA DE LACRUZ, PURIFICACIO

ACPP022004

ACPP027092

ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO

3,6

-

3i2

Tee 4

 

-

1,1

PLANS RIBERA, JUAN

ACPP013564

VALLROMANES A

AV

RES

VS

RES

AV

TROBADORS HCP 1

8

ACPP006612

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

(+)6,1

-

2i1

Tee 5

 

-

(+)0,8

ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL

ACPP015054

0

ACPP023761

GARRIDO JUAREZ, ISIDRE

(+)2,8

-

1i0

Tee 5

 

-

0,8

MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO

ACPP012782

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

(+)2,1

-

4i3

Tee 6

 

-

2,8

BASTIDA SALA, JAVIER

ACPP018961

ACPP003718

ARNAU REDON, OLEGARIO

(+)1,3

-

3i2

Tee 6

 

-

2,9

IGUAL MOLINA, ALBERT

ACPP013674

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

(+)0,1

-

3i2

Tee 7

 

-

4,1

MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO

ACPP016500

ACPP007768

POZO TERUEL; ANTONIO

0,6

-

3i2

Tee 7

 

-

5,3

MARSAL LORENZO, IGNASI

ACPP028050

ACPP024431

ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL

1,5

-

4i3

Tee 8

 

-

5,4

ROMERO VIDAL, JUAN RAMON

ACPP012781

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

6,7

-

4i3

Tee 8

 

-

6,2

CORTES MORRAL, JOAN

ACPP012784

Dimecres 20 de novembre de 2019 a les 13:00

TEIA D

AV

RES

VS

RES

AV

VALLROMANES C

6

ACPP010632

ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS

(+)2,3

-

6i5

Tee 1

 

-

(+)5,1

FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

2

ACPP009130

JAQUES MALET, MIQUEL

1,2

-

 

Tee 1

6i5

-

(+)1,5

CARNEROS ARDILA, JOSE ANTONIO

ACPP015674

ACPP012569

CALVO CALVO, JUAN MIGUEL

2,9

-

 

Tee 2

4i3

-

0,1

VILALTA PAGAN, FRANCESC

ACPP025987

ACPP015182

MARTI, JOSE LUIS

3,1

-

4i3

Tee 2

 

-

1,9

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

4,2

-

8i7

Tee 3

 

-

3,4

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

7,1

-

3i2

Tee 3

 

-

6,1

ANDRES EGEA, MARTA

ACPP025986

ACPP020442

DURAN, JUAN ANTONIO

8,3

-

6i5

Tee 4

 

-

6,2

GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA

ACPP026487

ACPP015103

MAGALLON LECINA, VICENTE

9,8

-

1i0

Tee 4

 

-

9,9

RAMON VILARDELL, JESUS

ACPP005739

SANT CEBRIA A

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA XL

5

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

(+)7,2

-

4i3

Tee 5

 

-

(+)4,7

SERRANO ESTAPE, OSCAR

ACPP001035

3

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

(+)6,2

-

4i3

Tee 5

 

-

(+)4,1

LLORET BOLDU, TOMAS

ACPP016215

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

(+)4,8

-

3i1

Tee 6

 

-

(+)3,5

MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP

ACPP009265

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

(+)4,8

-

 

Tee 6

1adalt

-

(+)2,2

CABANILLAS ESPINO, TOMAS

ACPP016533

ACPP011171

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

(+)4,4

-

empat

Tee 7

empat

-

(+)1,7

GIL ARGEMI, JAUME

ACPP024701

ACPP003442

SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO

(+)4,2

-

2i1

Tee 7

 

-

(+)1,1

TORNERO ARRIBA, VICENTE

ACPP014854

ACPP009611

POZO ALCANTARA, ANTONIO

(+)4,2

-

empat

Tee 8

empat

-

(+)0,8

CONESA MANZANARES, ANTONIO

ACPP019004

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

(+)3,5

-

 

Tee 8

1adalt

-

(+)0,4

VELA LEON, FRANCISCO

ACPP016994

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimecres 20 de novembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 2 - Camp: Vallromanes

 

SANT CEBRIA D

AV

RES

VS

RES

AV

SANT CEBRIA E

4

ACPP001683

FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP

(+)0,7

15

 

Tee 1

2 i 1

-

(+)1,7

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

4

ACPP000258

CARRETERO ROGER, JOSEP

1,3

15

2 i 1

Tee 1

 

-

0

PRAT FONT, JOSEP

ACPP023471

ACPP000891

GRAU OLIVA, JOSEP

5

15,14

 

Tee 2

2 i 1

-

1

ALSINA BERTRAN, ANDRES

ACPP027116

ACPP002103

PUIG PUIG, JOSEP

6,2

15,14

5 i 3

Tee 2

 

-

2,2

LEON SOCORREGUT, JOAN

ACPP023472

ACPP019151

FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC

7,6

15,14

1 up

Tee 3

 

-

4,2

GOMEZ ALAS, DAVID

ACPP022193

ACPP014100

PARRA JODAR, DIEGO

7,7

15,14

 

Tee 3

3 i 2

-

4,3

SARROCA CASTAÑER, ANTONIO

ACPP011160

ACPP004257

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

9,7

15,14

4 i 3

Tee 4

 

-

6,3

TERES TOMAS, JOAN

ACPP023445

ACPP003510

SOLE SANJUAN, FRANCESC

10,4

-

 

Tee 4

4 i 3

-

9,7

FARRIOLS MASIA, ELISEO

ACPP024447

SEMAR B

AV

RES

VS

RES

AV

SEMAR 1

6

ACPP020255

SURROCA CORET, JOSEP

(+)5,5

-

2 i 1

Tee 5

 

15,14

(+)1,6

LLAVINA SERRADELL, JAIME

ACPP001333

2

ACPP004789

ALSINA SIVILLA, JAIME

(+)1,9

-

3 i 1

Tee 5

 

15

(+)0,6

VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO

ACPP003365

ACPP015730

LOPEZ SORIANO, GREGORI

(+)1,8

-

as

Tee 6

as

15,14

1,3

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

ACPP025603

ACPP012351

MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI

(+)1,2

-

as

Tee 6

as

15,14

3,2

TORRALBA GARBI, FRANCISCO

ACPP021758

ACPP019060

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

(+)0,4

-

 

Tee 7

2 i 1

15,14,16

5,3

ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO

ACPP023332

ACPP011841

MARTINEZ FERNANDEZ, MIGUEL

1,1

-

2 i 1

Tee 7

 

15,14,16

7,3

VALLES COBO, PEDRO

ACPP021589

ACPP020688

TERRES SOLER, ANDRES

3,3

-

2 i 1

Tee 8

 

15,14

7,5

MADERUELO CABRERO, EDUARDO

ACPP003366

ACPP011842

PEREZ DE LEON RAFAEL

(+)2,4

-

2 i 1

Tee 8

 

15,14,16

15,2

VALLES GONZALEZ, JOSE ANTONIO

ACPP021590

SANT CEBRIA C

AV

RES

VS

RES

AV

GUALTA

3,5

ACPP009787

RUIZ OCHOA, RAFAEL

(+)0,6

-

2 i 1

Tee 10

 

15

0,7

MIQUEL LLADO, JOSEP

ACPP018222

4,5

ACPP021793

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

(+)0,4

-

as

Tee 10

as

15

1

COMAS PAYET, PERE

ACPP026473

ACPP019714

PEÑA MENDEZ, EMILIO

1,1

-

 

Tee 11

1 up

15

3,3

BAÑOS RESA, JORDI

ACPP025996

ACPP021953

IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO

1,2

-

4 i 3

Tee 11

 

15

3,5

BRACONS MASDEU, RAFAEL

ACPP011191

ACPP007870

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

3,5

-

4 i 3

Tee 12

 

15

4,5

DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER

ACPP025300

ACPP014556

PINEDA PINEDA, VICENTE

3,7

-

 

Tee 12

2 i 1

15

5,7

OLIU REIG, JAUME

ACPP026527

ACPP023631

FERNANDEZ GIMENO, FRANCESC JOSEP

5,8

-

 

Tee 13

2 i 1

-

6,5

COMAS PAYET, JORDI

ACPP024798

ACPP012757

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

8,5

-

 

Tee 13

2 i 1

-

8,9

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

ACPP025002

VALLROMANES B

AV

RES

VS

RES

AV

TENNIS MORA B

3,5

ACPP002903

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

1,1

-

 

Tee 14

1 up

-

0,9

MORCILLO MARTINEZ, RICARDO

ACPP017030

4,5

ACPP019323

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

1,6

-

as

Tee 14

as

15

2,9

ARENAS VILA, JAUME

ACPP007191

ACPP022875

BOIRA JORI, FRANCESC

3,8

-

 

Tee 15

2 up

-

3

GALLEGO CALIX, VICENTE

ACPP004326

ACPP011822

MENENDEZ BELIO, ALBERTO

4,2

-

 

Tee 15

2 i 1

-

3,8

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

ACPP008561

ACPP027339

PINTO PUIG, JOSEP Mª

4,2

-

6 i 5

Tee 16

 

15

8,9

GARCIA FITA, JOAN

ACPP005170

ACPP023421

GURREA ARNAO, ENRIC

4,6

-

 

Tee 16

2 i 1

15,14

8,5

LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN

ACPP020123

ACPP020754

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

5,1

-

4 i 3

Tee 17

 

15,14
16,18

12,8

BURGOS NEILA, ALICIA

ACPP008087

ACPP023609

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

9,4

-

3 i 1

Tee 17

 

15,14

13,6

VICENTE LAPUENTE, FRANCISCO

ACPP012001

 

 

V Intercamps Matxplay Sènior Est 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimecres 20 de novembre de 2019 a les 10:00

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Handicap 50%

Divisió 3 - Camp: Tennis Mora

 

LA GARRIGA 22

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA B

5,5

ACPP026775

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

9,3

5,3,14

 

Tee 1

2*1

-

3,3

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

ACPP027266

2,5

ACPP023080

AVILES SANCHEZ, BARTOLOME

9,5

5,3,14

1UP

Tee 1

 

-

3,7

SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO

ACPP019301

ACPP026456

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

10,1

5,3

 

Tee 2

1*0

-

5,7

MAYNE BELLERA, JOSEP

ACPP024063

ACPP029058

CANO ALVAREZ, JOSEP M

10,8

5,3,14

2UP

Tee 2

 

-

5,8

COMPTE CORNEY, JOAN

ACPP013818

ACPP025037

GAY OLIVA, MARTI

14,6

5,3,14

AS

Tee 3

AS

-

9,2

GELADA BLASI, PERE

ACPP016137

ACPP018852

SANGIL LOPEZ, JESUS

15,2

5,3,14

5*4

Tee 3

 

-

9,6

MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE

ACPP019084

ACPP012468

RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM

16,3

5

4*3

Tee 4

 

-

13,6

MUÑOZ POLONIO, JOSE

ACPP012832

ACPP029528

MARTINEZ LARA, MIGUEL

17,6

5,3

5*3

Tee 4

 

-

14,1

SUAÑA ROJAS, JOAQUIN

ACPP026340

VALLROMANES G2

AV

RES

VS

RES

AV

BADALONA A

3

ACPP020153

PEREZ CASARES, MARIA ROSA

4,1

5,3,14

 

Tee 5

3*2

-

(+)2,4

FUENTES SORIANO, EDMUNDO

ACPP026105

5

ACPP013973

GIL CARRASCO, FRANCISCO

6,5

5,3
14,12

 

Tee 5

1UP

-

(+)2,1

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

ACPP027438

SANMARTI CARTES, ALFRED

7,7

5,3,14
12,15

 

Tee 6

7*6

-

(+)1,4

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

ACPP028505

SALVAT PALA, JORDI

8,6

5,3,14
12,15

6*4

Tee 6

 

-

(+)1

LLOPART PALAU, JULIAN

ACPP026635

ACPP004215

CONSTANS LOPEZ, ANTONI

9,4

5,3,14
12,15

 

Tee 7

5*4

-

0,3

ORTIZ CALDERERO, ANDRES

ACPP010391

ACPP027420

RODRIGUEZ MOLINA, ANTONI

11,2

5,3,14
12,15

1UP

Tee 7

 

-

0,5

CASTARNADO RUBIO, JOSE

ACPP011555

 

JOSE ATERO

 

5,3,14,12
15,6,9,7

7*5

Tee 8

 

-

2,4

LENCINA SOLANAS, JOAQUIN

ACPP002485

 

 

20,5

5,3,14,12
15,6,9,7

 

Tee 8

NP

-

3,9

GOMEZ RUIZ, FERNANDO

ACPP021566

Dimecres 20 de novembre de 2019 a les 13:00

TEIA C

AV

RES

VS

RES

AV

JUBICEC MONTSENY

2

ACPP023277

PLANS NAVARRO, RAMON

3,1

5

 

Tee 1

2*1

-

1,8

ALCON LLORET, FERRAN

ACPP000839

6

ACPP006087

MARTINEZ GUZMAN, JORDI

3,3

-

 

Tee 1

8*7

-

3,9

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

ACPP004910

ACPP028106

VILA PERARNAU, PERE

4,1

-

3*2

Tee 2

 

5

5,1

CORTES GUERRA, NICOLAS

ACPP001975

ACPP016507

PIÑON REY, SANTIAGO LUIS

5,2

-

 

Tee 2

3*2

-

5,5

MORENO NIETO, MANEL

ACPP002772

ACPP000319

VALERA MONTALBAN, ANTONIO

8,1

-

 

Tee 3

7*6

-

7,2

MARTINEZ MARCO, GREGORIO

ACPP002161

ACPP022621

PEREZ DE PACO, JUAN JOSE

11,2

5,3

 

Tee 3

1UP

-

8

GASPA TARRAGO, JORDI

ACPP002479

ACPP026075

ALMUNI FONT, GREGORI

11,9

5

5*4

Tee 4

 

-

9,3

ASENSIO CRESPO, FRANCESC

ACPP027089

ACPP023439

TERES GRAU, LLUIS

16,8

-

 

Tee 4

2UP

-

17,1

BAYER HERNANDEZ, ALFONS

ACPP004252

ST CEBRIA GESPA VERDA

AV

RES

VS

RES

AV

GICODA MORA

3

ACPP001311

GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME

4,9

5,3,14

X

Tee 5

X

-

(+)1,6

GRAUPERA BOSCH, JOSEP M.

ACPP010330

5

ACPP022504

HURTADO LINARES, AURELIO

7,8

5,3
14,12

2*0

Tee 5

 

-

(+)0,7

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

ACPPO20278

JAUME VIVO

12

5,3,14

 

Tee 6

7*8

-

2,1

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

ACPP000599

ACPP021884

ALTAMIRANO OSORIO, FRANCISCO

9,5

5,3

X

Tee 6

X

-

4,7

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP016896

YAGÜE MONFIL, PABLO

12

5,3,14

 

Tee 7

1*2

-

7

MANEL DOMENECH

ACPP001126

ACPP024394

TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN

13,6

5,3,14

 

Tee 7

3*4

-

6,7

KIENZLER -, MICHAEL

ACPP013338

ACPP019494

PAJUELO VAZQUEZ, ANTONIO

14,5

5,3,14

 

Tee 8

2*3

-

17

MIQUEL LLOVERAS

ACPP012093

ACPP004572

FONTANET FEU, ANTONIO

15,6

5,3,14

2*4

Tee 8

 

-

9,2

SAMPEDRO COLL, JOSEP

ACPP016056

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC