Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 3ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 39049
16.12.2019

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest 3ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al V Intercamps Matxplay Sènior Zona Oest a la 3ª prova el 17 i 18 de desembre a El Vallès, Can Rafel i Can Cuyàs

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimarts 17 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 1 - Camp: El Vallès

 

 

MANRESA SAVA

RES

VS

RES

BONAREA A

 

ACPP006236

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

(+)2

 

Tee 1

 

(+)2,5

CARABASA FONTANET, AGUSTIN

ACPP018790

 

ACPP003161

MARTINEZ BELTRAN, ANTONI

(+)1,1

 

Tee 1

 

(+)1,8

HERMENEGILD FARRENY COSTA

ACPP016693

ACPP001512

TUNEU GRANADOS, VALENTI

0,5

 

Tee 2

 

(+)1,4

SERRANO CHAMORRO, DIONISIO

ACPP022808

ACPP009819

ROMEU CABALLERO, JORDI

3

 

Tee 2

 

(+)0,2

MINGORANCE GALDEANO, MIGUEL

ACPP022611

ACPP020866

VAZQUEZ BOTELLA, JOSEP

1,4

 

Tee 3

 

0,7

SANCHEZ URDANGARIN, ENRIC

ACPP006731

ACPP002989

MARTINEZ CHICO, ANGEL

(+)0,4

1,8

DIAZ ESTEVE, MARIA REMEI

ACPP016796

ACPP003146

CARNE SELLARES, JUAN

(+)0,2

 

Tee 4

 

2,2

SANCHEZ VALERO, BIENVENIDO

ACPP026743

ACPP010272

PAUL TEJEDOR, IGNASI

5

0,8

RIBERA ROQUE, IGNASI

ACPP016508

EL VALLES A

RES

VS

RES

PORTAL DEL ROC

 

ACPP027285

GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO

(+)4,8

 

Tee 5

 

(+)3

MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE

ACPP010468

 

ACPP019188

GONZALEZ MARTI, MIGUEL

(+)3,6

 

Tee 5

 

(+)1,1

OJEDA ROMERO, RAFAEL

ACPP008000

ACPP008034

LUQUE JIMENEZ, ALEJANDRO

(+)3,5

 

Tee 6

 

0

GARCIA MORENO, FEDERICO

ACPP021641

ACPP002661

BONVILA BONET, RAMON

(+)2,9

 

Tee 6

 

2,1

GIL MARTINEZ, JOSE

ACPP019187

ACPP015577

OLIVER VERA, CARLOS

(+)2,6

 

Tee 7

 

(+)3,8

SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO

ACPP008525

ACPP021725

GONZALEZ DIAZ, EUGENI

(+)2,9

(+)5,6

TRIGUEROS BUTRON, JOSE MANUEL

ACPP002608

ACPP015066

SANROMA CANAL, RAMON

1,6

 

Tee 8

 

(+)1

MAS QUILEZ, JUAN JOSE

ACPP026434

ACPP023098

PEREZ SILES, CRISTOBAL

1,7

1,2

GIL CHAMORRO, RAFAEL

ACPP021912

Jornada 3 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

CAN RAFEL SENIORS

RES

VS

RES

CAN MASCARO A

 

ACPP009108

PENALVA SANCHEZ, ANTONIO

(+)5,5

 

Tee 1

 

4,2

MORATA MENCHON, JOSE ANGEL

ACPP005222

 

ACPP004714

GARCIA AVILA, ANTONIO

(+)4,9

 

Tee 1

 

7,1

CARRION IVERN, JUAN MARIA

ACPP002620

ACPP001109

GARCIA VALERA, OSCAR

(+)3,8

 

Tee 2

 

7,9

REPRESA ACEVEDO, ANTONI

ACPP006247

ACPP003847

JAEN LOPEZ, ENRIQUE

(+)3,6

 

Tee 2

 

9,7

LOMBARDIA PEREZ, PEPE

ACPP009791

ACPP006335

RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI

(+)0,6

 

Tee 3

 

(+)0,8

GIMENO CALAVIA, ENRIQUE

ACPP003128

ACPP010226

BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN

0

4

GUASCH TUTUSAUS, JOSEP

ACPP001985

ACPP008203

BALAGUE MUÑOZ, JOSEP

(+)1,7

 

Tee 4

 

2,5

SIERRA FERNANDEZ, ABELARDO

ACPP017439

ACPP006494

SAN CLEMENTE MARTIN, MIGUEL

4,6

4,1

VIDAL BALCELLS, JOSEP MARIA

ACPP010839

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimarts 17 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 2 - Camp: Can Rafel

 

 

CAN RAFEL PENEDES

RES

VS

RES

BELLPUIG

 

FALTA REBRE ALINEACIÓ

 

Tee 1

 

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

 

 

Tee 1

 

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

 

Tee 2

 

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

 

Tee 2

 

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

 

Tee 3

 

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

 

Tee 4

 

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

XXX

XXXXX XXXXX, XXXXX

ACPPXXXXXX

BONAREA C

RES

VS

RES

CAN CUYAS

 

ACPP016691

GUASCH ESCALE, ANTON

1,3

 

Tee 5

 

(+)1

SERRA CATALAN, ANTONIO

ACPP002118

 

ACPP016701

ROS ARGANDOÑA, MIQUEL

2,4

 

Tee 5

 

(+)0,3

SERRANO LEON, DANIEL

ACPP001384

ACPP028049

ORTIZ MORENO, JOSE ANTONIO

3,2

 

Tee 6

 

4,5

DIEGO CELIS, EULOGIO ENRIQUE

ACPP020160

ACPP027973

JUAREZ CASTILLO, ENRIQUE

3,7

 

Tee 6

 

4,6

PASCUAL SANZA, EDELMIRO

ACPP028413

ACPP025277

GRAU CLOSA, JOSEP

5

 

Tee 7

 

5,8

LLENAS CALVO, JESUS

ACPP010293

ACPP022895

MORROS VIVES, JOSEP

3,1

4,1

RIBES LLADO, COSME

ACPP008015

ACPP018462

DURAN BONJOCH, RAMON

7,1

 

Tee 8

 

4,2

ARANDA LACAMARA, PEDRO JOSE

ACPP000183

ACPP016529

ALLUE PLA, RAMON

1,3

6

DICENTE SUAREZ, BALTASAR

ACPP020698

Jornada 3 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

ROC 3 PROMESES

RES

VS

RES

CAN MASCARO B

 

ACPP014078

SIERRA GONZALEZ, JOSE MARIA

0,4

 

Tee 1

 

9,4

GARCIA MARCOS, ANTONIO

ACPP027535

 

ACPP008635

LACALLE BUENO, VICTOR

0,9

 

Tee 1

 

10,5

FERNANDEZ BERMUDO, JOAQUIN

ACPP029294

ACPP007229

LACALLE BUENO, CARMEN

1

 

Tee 2

 

11,8

MARCOS MARTIN, BERNABE

ACPP028886

ACPP008767

QUILEZ MONREAL, MANUEL

2,1

 

Tee 2

 

16

AYATS BUIL, FRANCISCO

ACPP027303

ACPP010225

MOLINO HERRERA, CARLOS JOSE

(+)0,1

 

Tee 3

 

16,7

MAÑE CARULLA, FRANCESC

ACPP027848

ACPP023769

RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTONIO

6,9

12,8

TAURON CAMPAMA, MANEL

ACPP029142

ACPP008766

MARTI PALAU, XAVIER

2,5

 

Tee 4

 

17,2

JURADO GIRON, EDUARDO

ACPP029286

ACPP028406

IGLESIAS PEREZ, ENRIQUE

4,5

15,2

AZUAGA MONDEJAR, MANUEL

ACPP029287

 

V Intercamps Matxplay Sènior Oest 2019 - 2020

Jornada 3 - Dimarts 17 de desembre de 2019 a les 10:30

Matxplay per Equips - Matxplay Individual Scratch i Fourball Scratch

Divisió 3 - Camp: Can Cuyàs

 

EL VALLES B

RES

VS

RES

VILAFORTUNY COSTA DAURADA

 

ACPP006477

PINTOR BARBERO, JUAN

1,8

 

Tee 1

 

(+)2,7

MASIP SERO, JOSEP JOAN

ACPP016553

 

ACPP015550

MARTINEZ FERNANDEZ, EMILIO

2,2

 

Tee 1

 

(+)1,1

FEIJOO REBOLLEDO, ANGEL MANUEL

ACPP022018

ACPP024616

VALLBE ANSESA, RAMON

4

 

Tee 2

 

(+)1,0

FERNANDEZ LOPEZ, JUAN

ACPP010507

ACPP024267

COROMINAS PONS, JOAN

6,3

 

Tee 2

 

0

ROCA ROSICH, JOSEP

ACPP016816

ACPP004568

MARTINEZ RIERA, MIQUEL

4,5

 

Tee 3

 

3,8

RECASENS JUANPERE, SALVADOR

ACPP027059

ACPP026628

ESCUDE MATEU, JORGE

5,3

 

9,4

MARTI MARTINEZ, PRIMITIVA

ACPP027058

ACPP021061

ROSIQUE NICOLAS, JUAN MANUEL

6

 

Tee 4

 

3,2

SANCHEZ IRANZO, JESUS

ACPP028136

ACPP021194

GARCIA WICH, RAFAEL

3,8

10,8

VICO CABRERIZO, JOSE MARIA

ACPP027358

LUMINE GOLF CAMBRILS

RES

VS

RES

MULLIGAN CAN MASCARO

 

ACPP028551

MORROS LLAURADO, JORDI

1,9

 

Tee 5

 

(+)0,9

CHAO PARADAS, LUIS

ACPP005292

 

ACPP013349

BARTOLOME PIÑOL, JORDI

4,4

 

Tee 5

 

2

LEON HUGUET, ANTONIO

ACPP009143

ACPP028557

EIZAGUIRRE LOPEZ DE MUNAIN, JOSE MARIA

10,1

 

Tee 6

 

8,8

ZARAGOZA SANCHEZ, EUGENIO

ACPP009604

ACPP016552

ALVAREZ CORDERO, ISABEL

18,2

 

Tee 6

 

13,9

SAUVALLE SOLER, MARIA TERESA

ACPP009142

ACPP028554

VALERO PEÑAS, FRANCISCO

13,6

 

Tee 7

 

5,3

PEREZ BOGUÑA, SEBASTIAN

ACPP007301

ACPP025661

VAZQUEZ VIDIELLA, JUAN MARIA

12,1

 

2,1

LOPEZ RUIZ, ANIBAL

ACPP010396

ACPP028556

CADENA GUTIERREZ, JULIO

12,8

 

Tee 8

 

2

LIAÑO ROMERO, ROBERTO

ACPP009401

ACPP025663

ARGANY BRU, ROMUALD

14

 

6

MARTINEZ MUÑOZ, JOSE

ACPP016730

Jornada 3 - Dimecres 18 de desembre de 2019 a les 10:30

MANRESA SAVA SENIORS

RES

VS

RES

VOLA BOLA CAN CUYAS

 

ACPP000950

CATALA SALA, JOSEP MARIA

4,1

 

10:30

 

7,5

RODRIGUEZ SANCHEZ, FRANCISCO

ACPP028470

 

ACPP000119

FREIXA BALLESTEROS, JOAN

4,8

 

10:30

 

11,2

MIRALLES FALCO, JOSEP

ACPP010331

ACPP029399

VELASCO OLMEDO, MANUEL

10,2

 

10:40

 

11,8

GUTIERREZ TARAFA, ALEJANDRO

ACPP027889

ACPP025098

TRAPE PUJOL, JOSEP

11,5

 

10:40

 

12,9

RODRIGO DIAZ, RICARDO

ACPP027928

ACPP028364

PRATS VALLDEPERAS, RAMON

9,5

 

10:50

 

12,4

POYATOS SIMON, MARCOS

ACPP025701

ACPP025528

CASAS LLADO, XAVIER

11,7

15,8

RAMONET OLIVER, FCO JAVIER

ACPP027006

ACPP024611

RAGUES MASANA, ANTONIO

15,6

 

11:00

 

14,3

MARTINEZ ALLER, NICOLAS

ACPP028487

ACPP029038

COMPANY ESCALADA, ANGEL

8,6

17,5

BLANCHART BLANCH, ALBERT

ACPP028021

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC