Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 6ª prova

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 39324
03.02.2020

SèniorsHorari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 6ª prova

Horari de Sortides dels jugadors participants al XV Intercamps Sènior Zona Est 2019-20 a la 6ª prova el 5 i 6 de febrer a Vallromanes, Lloret, Sant Cebrià, La Garriga, Tennis Mora i Hcp 1
XV TORNEIG INTERCAMPS 2019-2020 (ZONA ÚNICA)
Dimecres 05/02/2020 a les 10:30
Divisió: HONOR - 6ª Prova - Camp: Vallromanes
1 fourball ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
ACPP003360 RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR SANT CEBRIA A
ACPP025985 EVANS *, JOHN FREDERICK
2 fourball ACPP007833 RODRIGUEZ SAEZ, JULIAN ROC 3
ACPP002125 OLLER NAVARRO, FRANCISCO
ACPP009611 POZO ALCANTARA, ANTONIO SANT CEBRIA A
ACPP000160 SANTOS SANCHEZ, MANUEL REYES
3 fourball ACPP002733 GOMEZ MARTIN, NAZARENO ROC 3
ACPP006439 VIÑAS TORRES, JOSE
ACPP027285 GONZALEZ FERNANDEZ, FRANCISCO EL VALLES A
ACPP014358 BIOSCA RIERA, DANIEL
4 fourball ACPP019822 CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO ROC 3
ACPP001116 PALACIOS BLAZQUEZ, PERE
ACPP010468 MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE PORTAL DEL ROC
ACPP019187 GIL MARTINEZ, JOSE
5 fourball ACPP002006 FLAMERICH GRAU, JOSEP SANT CEBRIA A
ACPP003442 SERRA GOLOBART, JOSE ISIDRO
ACPP002661 BONVILA BONET, RAMON EL VALLES A
ACPP026235 CAPEL HERNANDEZ, ANTONIO
6 fourball ACPP000164 SWEENEY -, KENNETH JOSEPH SANT CEBRIA A
ACPP011171 DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO
ACPP021641 GARCIA MORENO, FEDERICO PORTAL DEL ROC
ACPP027802 CERVERA GARCIA, NESTOR ANIBAL
7 fourball ACPP015577 OLIVER VERA, CARLOS EL VALLES A
ACPP021725 GONZALEZ DIAZ, EUGENI
ACPP008525 SILES RODRIGUEZ, FRANCISCO PORTAL DEL ROC
ACPP003774 FANDOS SILVESTRE, JAUME
8 fourball ACPP016058 SISO GELABERT, MIQUEL EL VALLES A
ACPP023098 PEREZ SILES, CRISTOBAL
ACPP003781 GONZALEZ ANDREU, FRANCISCO PORTAL DEL ROC
ACPP021912 GIL CHAMORRO, RAFAEL
10 fourball ACPP004714 GARCIA AVILA, ANTONIO CAN RAFEL
ACPP001109 GARCIA VALERA, OSCAR
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP000179 MONTERO SANCHEZ, PILAR
11 fourball ACPP003847 JAEN LOPEZ, ENRIQUE CAN RAFEL
ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO
ACPP019289 VILA SOLVES, CASTO VALLROMANES A
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO
12 fourball ACPP010226 BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN CAN RAFEL
ACPP006335 RODRIGUEZ LIÑAN, ANGEL-CUSTODI
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES HCP 1 SEMAR
ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO
13 fourball ACPP008203 BALAGUE MUÑOZ, JOSEP CAN RAFEL
ACPP027075 MARTIN ORTEGA, AMADOR
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE BADALONA XL
ACPP015206 MILLAN GARCIA, XAVIER
14 fourball ACPP023761 GARRIDO JUAREZ, ISIDRE VALLROMANES A
ACPP024431 ISIDRO MARTIN, JOSE MIGUEL
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN HCP 1 SEMAR
ACPP000272 CREUS VENTURA, FRANCESC XAVIER
15 fourball ACPP007768 POZO TERUEL, ANTONIO VALLROMANES A
ACPP000180 CORTADA RECOLONS, JOSEP
ACPP009265 MUÑOZ GIMENEZ, JOSEP BADALONA XL
ACPP016215 LLORET BOLDU, TOMAS
16 fourball ACPP012071 MARTINEZ ALONSO, ANTONIO HCP 1 SEMAR
ACPP002784 BENLLOCH CAMA, FCO.JAVIER
ACPP001035 SERRANO ESTAPE, OSCAR BADALONA XL
ACPP024701 GIL ARGEMI, JAUME
17 fourball ACPP013573 MURCIA GARRIGO, MONTSE HCP 1 SEMAR
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
ACPP007284 GINESTA VENTURA, JOAN MARIA BADALONA XL
ACPP016994 VELA LEON, FRANCISCO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 05/02/2020 a les 10:30
Divisió: 1ª - 6ª Prova - Camp: Lloret
1 fourball ACPP008793 LOPEZ FUENTES, JOSE PAPALUS A
ACPP003437 RUBIO DUQUE, FRANCISCO
ACPP003884 VILCHEZ VELASCO, ANGEL SANT CEBRIA B
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
2 fourball ACPP004837 BAUTISTA GALLARDO, GABRIEL PAPALUS A
ACPP005213 LLOVERAS BARBOSA, RAMON
ACPP005316 SORIA ALVAREZ, JOSE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014025 FURRIOLS SOLA, ANTONI
3 fourball ACPP011428 SALCEDO RECIO, ANTONIO PAPALUS A
ACPP002430 VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS
ACPP007845 HOLMES -, MARILYN TEIA A
ACPP015182 MARTIN MARTIN, JOSE LUIS
4 fourball ACPP006607 ROCHE PAMIES, JOAN PAPALUS A
ACPP001896 BERTRAN GELABERT, JOAN
ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS TEIA D
ACPP027213 SOTO ALTAMIRANO, FRANCISCO
5 fourball ACPP002193 CARVAJAL PEREZ, ANTONIO SANT CEBRIA B
ACPP000297 ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI
ACPP012569 CALVO CALVO, JUAN MIGUEL TEIA D
ACPP019123 DOMENE SANCHEZ, DIDAC
6 fourball ACPP008189 ALCAZAR GONZALEZ, JUAN SANT CEBRIA B
ACPP023713 CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL
ACPP002779 MEDINILLA GARCIA, JOSE TEIA A
ACPP022177 FABRA PIÑOL, JOSE MARIA
7 fourball ACPP001760 TORRUS ROIG, DAMIA SANT CEBRIA B
ACPP000381 NAVARRO TENA, VICENS
ACPP027212 LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO TEIA D
ACPP015103 MAGALLON LECINA, VICENTE
8 fourball ACPP016962 PUIG CASANOVAS, PERE M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP022661 GENERO MOLAS, JOSEP
ACPP020872 ESMEL SALA, VICENTE TEIA A
ACPP020442 DURAN MARTINEZ, JOSE ANTONIO
9 fourball ACPP011522 ANDRES COMES, VICTOR M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP028044 BURGAYA DEVESA, JOSEP MARIA
ACPP013955 GIMENEZ GUZMAN, DANIEL TEIA D
ACPP012506 RIMOLDI -, CLAUDIO
10 fourball ACPP024762 AGUILAR GONZALEZ, BERNAT TEIA A
ACPP025515 MEJIAS TEJADA, MARIANO
ACPP019304 CAPDEVILA PLANAS, ALBERT M.GURUMBAU QUIRALIA
ACPP014860 ALVAREZ SANCHIS, FRANCISCO
11 fourball ACPP001630 MANZANARES COLL, ANTONI FRANCIAC B
ACPP016580 MAS LLOVERAS, JORDI
ACPP010783 GONZALEZ PERALTA, EMILIANO SEMAR X
ACPP024405 JUBANY CLARET, ANTONIO
12 fourball ACPP023901 SUREDA ALSINA, PERE FRANCIAC B
ACPP001850 BONFILL PLANA, JOSEP
ACPP007177 DE ALFONSO DE JANER, ERASMO SEMAR X
ACPP022103 JURADO SALAS, JOSE
13 fourball ACPP027526 ROMAGUERA SAGRERA, JOSE FRANCIAC B
ACPP001638 BOSCH FERRERMONER, ESTEVE
ACPP001344 LLORET ESPINET, FREDERIC PLATJA D'ARO NOU
ACPP008157 COMAS LOPEZ, ANTONI
14 fourball ACPP005506 FITO NUÑEZ, FRANCESC FRANCIAC B
ACPP006609 MASA SURROCA, JORDI
ACPP002697 DALMAU SALAMAÑA, NURIA PLATJA D'ARO NOU
ACPP001388 GARCIA GALAN, VITO-VICENTE
15 fourball ACPP018804 MOLINS SALA, LLUIS FRANCIAC A
ACPP023173 BLANXER HERNANDO, JORGE
ACPP026813 PEREZ CANDIA, PACO SEMAR X
ACPP027092 ARISTOY LOPEZ, OMAR ALBERTO
16 fourball ACPP004826 GARANGOU SERAROLS, SALVADOR FRANCIAC A
ACPP009074 PUIG MASNOU, JORDI
ACPP010778 ESTEBAN GORBE, CEFERINO SEMAR X
ACPP024352 MORELL RIERA, JAUME
17 fourball ACPP001708 GONZALEZ DORADO, EMILIA FRANCIAC A
ACPP003973 MAUREY -, PATRICIA
ACPP012387 SANCHEZ INGLES, FRANCISCO PLATJA D'ARO NOU
ACPP011690 ARROYO PAPPALARDO, MIGUEL ANGEL
18 fourball ACPP006110 MIR ALBERTI, JORDI FRANCIAC A
ACPP008069 RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL
ACPP026635 LLOPART PALAU, JULIAN PLATJA D'ARO NOU
ACPP001770 VIANA MARTINEZ, CARMELO
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 05/02/2020 a les 10:30
Divisió: 2ª - 6ª Prova - Camp: Sant Cebrià
1 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PAR3
ACPP013582 NAVAS FERNANDEZ, ANGELS
ACPP008640 GOMEZ SACRISTAN, FELIX CARLOS GOLF D'ARO
ACPP009971 MARTIN LLAMAS, JUAN FRANCISCO
2 fourball ACPP002301 MILLAN BOSCH, CARLES GUALTA PAR3
ACPP025450 JACKSON *, CHARLES RICHARD
ACPP029593 VAN DEN BERG , JOSE MAURICE GOLF D'ARO
ACPP029736 ALTMAN , DIDIER
3 fourball ACPP010767 ESTEBAN CORTES, JOSE GUALTA PAR3
ACPP008725 CARRION FUERTES, FRANCISCO
ACPP002242 BAGUE IGLESIAS, ISIDRE FORNELLS
ACPP022277 ENCISO CASABO, JULI
4 fourball ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC GUALTA PAR3
ACPP002198 ABALLANET GIMENEZ, DAVID
ACPP023322 CASAMITJANA CASAS, JOSEP MARIA SANT CEBRIA E
ACPP010232 CARRIQUI OSUNA, FELIX
5 fourball ACPP028306 NAVARRO BARBA, ALONSO GOLF D'ARO
ACPP005867 PEREZ MORENO, ANTONIO
ACPP021567 DOMINGUEZ DELGADO, JAIME FORNELLS
ACPP024121 PINSACH JULIA, PEP
6 fourball ACPP000784 ALQUEZAR TORREGROSA, SEBASTIA GOLF D'ARO
ACPP024995 RUIZ FERNANDEZ, MARIA JESUS
ACPP023472 LEON SOCORREGUT, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP023471 PRAT FONT, JOSEP
7 fourball ACPP015047 GUELL MASMIQUEL, JOSEP FORNELLS
ACPP011101 QUELLOS RUHI, LLUIS
ACPP027116 ALSINA BERTRAN, ANDRES SANT CEBRIA E
ACPP013618 IÑIGUEZ GARCIA, CARLOS
8 fourball ACPP003050 SALGAS RICH, JOSEP FORNELLS
ACPP027543 TEIXIDOR CROS, MIQUEL
ACPP023445 TERES TOMAS, JOAN SANT CEBRIA E
ACPP022193 GOMEZ ALAS, DAVID
10 fourball ACPP004789 ALSINA SIVILLA, JAIME SEMAR B
ACPP005186 MANAU GRAUPERA, JAUME
ACPP002903 RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO VALLROMANES B
ACPP020754 LASIERRA PIÑOL, ANTONIO
11 fourball ACPP015060 GUALLAR GIMENO, MIGUEL SEMAR B
ACPP015730 LOPEZ SORIANO, GREGORI
ACPP022875 BOIRA JORI, FRANCESC VALLROMANES B
ACPP027339 PINTO PUIG, JOSEP Mª
12 fourball ACPP020688 TERRES SOLER, ANDRES SEMAR B
ACPP019060 IGLESIAS VEGA, JOAQUIN
ACPP001449 RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO BADALONA A
ACPP006682 BLAJE GRACIA, ENRIC
13 fourball ACPP024134 PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL SEMAR B
ACPP012351 MONTARDIT VILLARROYA, JOAN BLAI
ACPP009787 RUIZ OCHOA, RAFAEL SANT CEBRIA C
ACPP019714 PEÑA MENDEZ, EMILIO
14 fourball ACPP003460 CASTRO GARCIA, GREGORIO VALLROMANES B
ACPP023609 CATALAN MARTIN, CLEMENTE
ACPP002485 LENCINA SOLANAS, JOAQUIN BADALONA A
ACPP010391 ORTIZ CALDERERO, ANDRES
15 fourball ACPP019122 MARCH SANCHEZ, MIGUEL VALLROMANES B
ACPP023421 GURREA ARNAO, ENRIC
ACPP021793 ARMISEN MIGUEL, FREDERIC SANT CEBRIA C
ACPP014556 PINEDA PINEDA, VICENTE
16 fourball ACPP026105 FUENTES SORIANO, EDMUNDO BADALONA A
ACPP011555 CASTARNADO RUBIO, JOSE
ACPP021741 ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA SANT CEBRIA C
ACPP007870 POU FIGUERAS, JUAN PABLO
17 fourball ACPP023635 VIDAL SABATA, JOSEP BADALONA A
ACPP025949 TORRAS PELLEJERO, PERE
ACPP021953 IGLESIAS CORES, JOSE PAULINO SANT CEBRIA C
ACPP020278 VIVO GRAU, JAUME
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 05/02/2020 a les 10:30
Divisió: 3ª - 6ª Prova - Camp: La Garriga
1 fourball ACPP018222 MIQUEL LLADO, JOSEP GUALTA
ACPP026473 COMAS PAYET, PERE
ACPP002249 LLOVERAS SERRA, MIQUEL AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP003582 VIÑAS ALMATO, JUAN
2 fourball ACPP025996 BAÑOS RESA, JORDI GUALTA
ACPP011191 BRACONS MASDEU, RAFAEL
ACPP000660 SUAREZ ALSINA, JOSEP TENNIS MORA B
ACPP007191 ARENAS VILA, JAUME
3 fourball ACPP025300 DOMINGUEZ RESA, FRANCISCO JAVIER GUALTA
ACPP024798 COMAS PAYET, JORDI
ACPP000165 TOLEDO TORRES, MARUJA SANT CEBRIA D
ACPP019151 FONTDEGLORIA RIUS, ENRIC
4 fourball ACPP015566 TEBA CANELA, FRANCESC GUALTA
ACPP025002 MUÑOZ PUNTI, XAVIER
ACPP012399 SANCHEZ RODRIGUEZ, JORDI TEIA B
ACPP016926 ABRIL GAROFANO, JOSEP
5 fourball ACPP011959 BOIX BORRELL, JOSEP AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP013638 GONZALEZ GRACIA, ENRIC
ACPP008109 GISPERT MAROT, MANUEL TENNIS MORA B
ACPP017030 MORCILLO MARTINEZ, RICARDO
6 fourball ACPP020320 BARJUAN BADELL, JUAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP027811 RIERA FONTCUBERTA, LLUIS
ACPP004257 MORENO MIGUEL, MONTSERRAT SANT CEBRIA D
ACPP014100 PARRA JODAR, DIEGO
7 fourball ACPP012959 PUNTI AGUILAR, FERRAN AMICS P&P LA GARRIGA
ACPP028840 LAGAR GALAN, RAFAEL
ACPP013034 ASPA PUIG, JORDI TEIA B
ACPP020033 FABREGAS REIXACH, JAVIER
8 fourball ACPP004326 GALLEGO CALIX, VICENTE TENNIS MORA B
ACPP020123 LOPEZ JIMENEZ, ESTEBAN
ACPP001683 FONTDEGLORIA RIUS, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP000258 CARRETERO ROGER, JOSEP
9 fourball ACPP001097 ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES TENNIS MORA B
ACPP005170 GARCIA FITA, JOAN
ACPP017560 ISUS BERNADI, JOAN TEIA B
ACPP013032 RIERA VIDAL, FRANCESC
10 fourball ACPP000891 GRAU OLIVA, JOSEP SANT CEBRIA D
ACPP003510 SOLE SANJUAN, FRANCESC
ACPP012519 JIMENEZ LOPEZ, ANTONIO TEIA B
ACPP013033 BERENGUER COLL, JOSEP
11 fourball ACPP025148 CASALPRIM DE TOMAS, ANTONI JUBICEC MONTSENY
ACPP001975 CORTES GUERRA, NICOLAS
ACPP000178 CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE VALLROMANES C
ACPP016835 BERNAL PAREJA, ANTONIO
12 fourball ACPP000839 ALCON LLORET, FERRAN JUBICEC MONTSENY
ACPP004910 VILASECA FERNANDEZ, RAMON
ACPP000831 SALINAS ISABAL, JUAN VALLROMANES C
ACPP005740 LARENA TAMATURGO, M.CARMEN
13 fourball ACPP004904 ABAD BARTOLOME, FCO.JAVIER JUBICEC MONTSENY
ACPP003282 BERROZPE COSTA, XAVIER
ACPP013550 FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA VALLROMANES G1
ACPP013154 SORIANO CASANOVAS, JOAQUIN
14 fourball ACPP002772 MORENO NIETO, MANEL JUBICEC MONTSENY
ACPP002479 GASPA TARRAGO, JORDI
ACPP000142 PADROS ADELL, ANTONI VALLROMANES G1
ACPP019058 MUNNE SURIÑA, JOSEP
15 fourball ACPP015055 FLETA NEBOT, PAU TROBADORS HCP1
ACPP012782 MARTINEZ LOPEZ, FRANCISCO
ACPP000177 FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL VALLROMANES C
ACPP009055 DELGADO GONZALEZ, JOSE ANTONIO
16 fourball ACPP013674 IGUAL MOLINA, ALBERT TROBADORS HCP1
ACPP018961 BASTIDA SALA, JAVIER
ACPP005739 RAMON VILARDELL, JESUS VALLROMANES C
ACPP024603 VILAMITJANA ROBERT, JOSEP
17 fourball ACPP015054 ECHEVERRIA CORONAS, DANIEL TROBADORS HCP1
ACPP016502 SEGURA MARTIN, FRANCISCO
ACPP016191 GUILLEN GARCIA, JOAN VALLROMANES G1
ACPP027596 CASTRO DEGARA, FRANCISCO
18 fourball ACPP012781 ROMERO VIDAL, JUAN RAMON TROBADORS HCP1
ACPP016500 MAESTRE ENTRENA, FAUSTINO
ACPP020392 CANUT GALLART, ENRIQUE VALLROMANES G1
ACPP023759 CONNOLLY *, STEPHEN
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 05/02/2020 a les 10:30
Divisió: 4ª - 6ª Prova - Camp: Tennis Mora
1 fourball ACPP004631 RUEDA VICO, JOSE RAMON MAS TORRELLAS
ACPP027597 PEREZ-BADUA POBLET, JORGE
ACPP010330 GRAUPERA BOSCH, JOSEP M. GICODA MORA
ACPP003500 PIJUAN CAMINAL, TINA
2 fourball ACPP006885 RUIZ HEREDIA, JUAN JOSE MAS TORRELLAS
ACPP006989 SOLER ALCARAZ, EUGENI
ACPP012763 BERTRAN CODOÑES, ANDREU GICODA MORA
ACPP000599 COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª
3 fourball ACPP028267 BOTS , PIETER JOHANNES MAS TORRELLAS
ACPP027557 PEREZ FERNANDEZ, DIDAC
ACPP000319 VALERA MONTALBAN, ANTONIO TEIA C
ACPP023439 TERES GRAU, LLUIS
4 fourball ACPP027987 ALTES SOLER, JOSEP MAS TORRELLAS
ACPP014409 RIBERA PONS, ANGEL
ACPP001124 TARRAGO ROQUETA, JOAQUIM SEMAR MIXTE
ACPP022542 COSTAS TERRONES, JOAN CARLES
5 fourball ACPP001933 MARTINEZ SOLER, MANEL GICODA MORA
ACPP013338 KIENZLER -, MICHAEL
ACPP006087 MARTINEZ GUZMAN, JORDI TEIA C
ACPP016507 PIÑON REY, SANTIAGO LUIS
6 fourball ACPP016056 SAMPEDRO COLL, JOSEP GICODA MORA
ACPP001126 DOMENECH FUENTES, MANUEL
ACPP009257 GALAN ROMAN, JUAN SEMAR MIXTE
ACPP027867 CUEVAS GOMEZ, EDUARDO JOSE
7 fourball ACPP020175 RUIZ FABREGAS, SALVADOR TEIA C
ACPP013193 ORTEGA DEL RIO, JESUS
ACPP021707 COLINA ALGORA, MARIANO SEMAR MIXTE
ACPP019357 BENITO NUÑEZ-LAGOS, JUAN LUIS
8 fourball ACPP020106 PERALVAREZ SELAS, JUAN MANUEL TEIA C
ACPP023277 PLANS NAVARRO, RAMON
ACPP023452 DIEZ CASTILLO, JOSE IGNACIO SEMAR MIXTE
ACPP007491 BLANCO JORDI, JOSE Mª
Dijous 06/02/2020 a les 10:30
1 fourball ACPP018852 SANGIL LOPEZ, JESUS LA GARRIGA 22
ACPP023080 AVILES SANCHEZ, BARTOLOME
ACPP014626 DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER G10 SEMAR
ACPP026487 GUARDIOLA BENITO, JOSEP MARIA
2 fourball ACPP012468 RODRIGUEZ GALVEZ, JOAQUIM LA GARRIGA 22
ACPP029058 CANO ALVAREZ, JOSEP M
ACPP023332 ZAMORA VILLAFAINA, FRANCISCO G10 SEMAR
ACPP028867 RODRIGUEZ VARILLAS, RAFAEL
3 fourball ACPP025037 GAY OLIVA, MARTI LA GARRIGA 22
ACPP029528 MARTINEZ LARA, MIGUEL
ACPP016137 GELADA BLASI, PERE BADALONA B
ACPP027985 SALSE PIERA, FRANCESC XAVIER
4 fourball ACPP026386 TORRENTS MARIN, JAIME LA GARRIGA 22
ACPP026456 OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER
ACPP027166 PONT NAVARRO, ENRIC CAN PASCUAL
ACPP008369 BEULAS JULIA, JOAQUIM
5 fourball ACPP027687 SANCHEZ ESCOLAR, ANGEL G10 SEMAR
ACPP026441 SALVADOR CASTRO, MANUEL
ACPP013448 COBOS SOLER, ALEJANDRO BADALONA B
ACPP026340 SUAÑA ROJAS, JOAQUIN
6 fourball ACPP017106 DE FEBRER PUJOL, ANTONI G10 SEMAR
ACPP029004 VALLEJO VALDIVIESO, ERNESTO
ACPP008279 MASNOU CANADA, JORDI CAN PASCUAL
ACPP027374 RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
7 fourball ACPP027266 JIMENEZ LLADOS, JACINTO BADALONA B
ACPP012832 MUÑOZ POLONIO, JOSE
ACPP024548 NOVELLAS BARCELO, ANTONI CAN PASCUAL
ACPP028745 VILLAR GUARDIOLA, MIQUEL ANGEL
8 fourball ACPP013818 COMPTE CORNEY, JOAN BADALONA B
ACPP012618 PIQUER PIÑA, ROBERTO
ACPP022666 JORDA PERA, VICENTE CAN PASCUAL
ACPP008180 VERDAGUER TARRATS, LLUIS
XV TORNEIG INTERCAMPS EST 2019-2020
Dimecres 05/02/2020 a les 10:30
Divisió: 5ª - 6ª Prova - Camp: Hcp 1
1 fourball ACPP003365 VILLANUEVA MARTINEZ, VICTORIANO SEMAR 1
ACPP003366 MADERUELO CABRERO, EDUARDO
ACPP028374 MAÑOSA VENTURA, JOAN ANTONI VALLROMANES G2
ACPP028505 SALVAT PALA, JORDI
2 fourball ACPP020256 OLIVA SALA, JOSEP SEMAR 1
ACPP000217 FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS
ACPP003201 BARTROLI MOLINS, ROSA Mª PAPALUS B
ACPP003999 SCHNIZLER -, WOLFGANG
3 fourball ACPP001333 LLAVINA SERRADELL, JAIME SEMAR 1
ACPP009620 ANDREU PALOMO, JORDI
ACPP010320 SERRA RAGOLTA, JOAQUIM FRANCIAC C
ACPP014073 SAURA VIDAL, JOAN
4 fourball ACPP003687 BOIX FARGAS, FRANCESC SEMAR 1
ACPP003445 MINGUET FRUCTUOSO, JOSEP MARIA
ACPP026322 BANGUESES COBELAS, ODILO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP011835 BARQUERO MARTINEZ, JOAN
5 fourball ACPP013973 GIL CARRASCO, FRANCISCO VALLROMANES G2
ACPP017941 BAYER CAMPILLO, JOAN
ACPP014691 BONET GINESTA, JORDI PAPALUS B
ACPP004882 BACARDIT GIRIBETS, PEPITA
6 fourball ACPP004214 GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT VALLROMANES G2
ACPP004215 CONSTANS LOPEZ, ANTONI
ACPP008594 OLIVERAS MACH, DOLORS FRANCIAC C
ACPP001821 COLL ROMANS, DOLORS
7 fourball ACPP015674 CARNEROS ARDILA, JOSE ANTONIO VALLROMANES G2
ACPP000662 ZAMORA GONI, CARLOS
ACPP022843 GOÑI STROETGEN, JOSE ANTONIO PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP024843 FERRER FERRER, CARLOS UMBERTO
8 fourball ACPP013184 BERNAD PIERA, JORDI PAPALUS B
ACPP019091 DALE *, PETER
ACPP023129 DESOI GUITART, MARGARITA FRANCIAC C
ACPP001543 VALL-LLOVERA PASSADA, MªDOLORS
9 fourball ACPP015341 LARROSA GILBERT, VICTORIA PAPALUS B
ACPP004359 ROURA GUSTA, JOAQUIM
ACPP001520 CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP022352 REGAS CLUSA, FRANCESC
10 fourball ACPP018406 TURON ROIG, MONTSE FRANCIAC C
ACPP012574 CARRERA DOMINGUEZ, ALICIA
ACPP010291 VINYES GES, JOAN PALAMOS MAS TAPIOLAS
ACPP028906 VELASCO CAUSADIAS, MARIA
11 fourball ACPP001311 GIL BERNAD, JOSE MARIA JAIME ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP021684 CARRERA ABELLA, JOAQUIM
ACPP013954 RODRIGUEZ FERNANDEZ, EZEQUIEL SEMAR C
ACPP016205 PEREZ PONS, PEDRO
12 fourball ACPP013057 BORELLI PEREIRA, CARLOS ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP004572 FONTANET FEU, ANTONIO
ACPP012575 TARRES PICART, MIQUEL SEMAR C
ACPP016776 BERTRAN DELMAS, JORDI
13 fourball ACPP022504 HURTADO LINARES, AURELIO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP024394 TERRADELLAS CALVERAS, VALENTIN
ACPP005184 FIGUEREDA GENIS, LITA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP009621 VILA CAMPS, MERCE
14 fourball ACPP016896 YAGÜE MONFIL, PABLO ST.CEBRIA GESPA VERDA
ACPP010721 LEIVA DE LA TORRE, ANTONIO
ACPP005169 CIURANA SANCHEZ, DOLORS SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP022759 DE LUNA MORENO, GLORIA
15 fourball ACPP015689 TARRES SERRA, JACINT MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP023603 MARTI PLANA, JOSEP MARIA
ACPP012576 TARRES PICART, JOAN SEMAR C
ACPP011304 GARANGOU GONZALEZ, JOAN FRANCESC
16 fourball ACPP016803 MASSOS PLANA, JOSEP MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP029180 VILARDELL BAU, ROSSEND
ACPP025054 BISET BUSQUETS, JOSEP SEMAR C
ACPP022972 SERRAS MARTORI, RICARDO
17 fourball ACPP027566 PRAT BOIX, PERE MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028251 DOMENECH ANTUNEZ, ALBERT
ACPP011028 MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP007215 GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN
18 fourball ACPP028737 GASULL CALLS, JOSEP M MAS GURUMBAU FORAT 19
ACPP028736 LLOANSI ROCA, ANDRES
ACPP005401 CUBERO MARTINEZ, CONCEPCIO SEMAR FEMENI PLATJA
ACPP015613 SURRA JODAR, MAGDALENA

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC