Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 39544
27.02.2020

Camp. Catalunya per Equips

Horari de sortides Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2020
1ª Divisió - Camp: Vallromanes
Dissabte 29/02/20 a les 10:00
1 individual ACPP015799 VIDAL SERRAT, JAUME XERINOLA HCP 1
ACPP008122 SANZ RAMON, ENRIC
ACPP023662 PORTELL COLOMER, JOSEP RAMON GUALTA BAIX EMPORDA
ACPP018960 PARREÑO GOMEZ, RUBEN
2 individual ACPP003699 RAMOS MERINO, RAFAEL XERINOLA HCP 1
ACPP001826 GONZALEZ GARCIA, SERGIO
ACPP015899 PUIG JOU, ERIC FRANCIAC
ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL
3 individual ACPP028589 COOMBER , BARRY GUALTA BAIX EMPORDA
ACPP025540 PORTELL COLOMER, PERE
ACPP006057 POCH VIVOLAS, JOAN FRANCIAC
ACPP013799 SAURA TURON, POL
4 fourball ACPP001045 REDONDO HERNANDEZ, AGUSTIN XERINOLA HCP 1
ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL
ACPP023091 MAURI LEWIS, LLUIS GUALTA BAIX EMPORDA
ACPP026092 FUSTER CARBO, FRANCESC
5 fourball ACPP004929 GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL XERINOLA HCP 1
ACPP000777 SERRA BLANCH, JORDI
ACPP005507 SANMARTIN MULERO, EMILI FRANCIAC
ACPP003496 MORE VIDAL, MARÇAL
6 fourball ACPP026607 LASSAL DAIA, SORAYA GUALTA BAIX EMPORDA
ACPP026071 FUSTER CARBO, MARTA
ACPP018395 FONTANET FONTBONA, XAVIER FRANCIAC
ACPP016972 SUREDA SANDONIS, ALBERT
7 individual ACPP008984 FEBRERO LOPEZ, TEODORO ROC 3
ACPP020597 MATEO PEREZ, ANTONIO
ACPP005008 CANO MARTOS, FERNANDO GUALTA PLUS COSTA BRAVA
 -   - 
8 individual ACPP008771 SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL ROC 3
- -
ACPP010854 AMOR ROYO, MANUEL BADALONA P&P
ACPP019398 VILARDELL GRAS, CARLOS
9 individual ACPP005010 MARTINEZ MARTOS, JOSEP GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP018483 SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO
ACPP011960 GALLARDO MORENO, RAFAEL BADALONA P&P
ACPP006781 MOREU GARCIA, SALVADOR
10 fourball ACPP009108 PENALVA SANCHEZ, ANTONIO ROC 3
ACPP023317 PIQUE PARROT, OSCAR
ACPP002622 DIAZ CARRERAS, RICARD GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP005095 GURILLO HUETA, JOSEP
11 fourball ACPP023164 BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO ROC 3
ACPP007997 SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO
ACPP006064 PEÑA ANDALUZ, SERGI BADALONA P&P
ACPP008942 SANCHEZ GARCIA, ADRIAN
12 fourball ACPP009318 PAZ ESCOBAR, JUAN GUALTA PLUS COSTA BRAVA
ACPP000440 MARTINEZ MARTOS, JUAN
ACPP006312 POSILIO HORCAJUELO, JOSE BADALONA P&P
ACPP000201 GIRO CODINA, JORDI
13 individual ACPP021353 FOSALBA VELA, PABLO XERINOLA TEAM HCP1
ACPP023358 PEREZ SALDAÑA, JOSE
ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS LA TRATTORIA URGELL
ACPP014057 PORTA FARRAN, MIQUEL
14 individual ACPP003368 SEGOVIA RAMIREZ, ANTONIO XERINOLA TEAM HCP1
ACPP009209 ARISA SAEZ, SERGI
ACPP026437 IGLESIAS MIRALPEIX, JOSEP SANT CEBRIA BLAU
ACPP016196 MARTINEZ MESA, MANEL
15 individual ACPP013632 CODINA FEIXAS, JOAN LA TRATTORIA URGELL
ACPP028020 PORTA CABESTANY, RAMON
 -   -  SANT CEBRIA BLAU
ACPP019110 ALCANTARA GABARRON, JOSE MARIA
16 fourball ACPP007422 RAMOS GUTIERREZ, JUAN XERINOLA TEAM HCP1
ACPP001504 GARCIA BELMONTE, JOAN
ACPP006570 GONZALEZ MAYA, DANIEL LA TRATTORIA URGELL
ACPP016469 MOLINE TORRENTE, SALVADOR
17 fourball ACPP023969 LUQUE CANO, ISABEL XERINOLA TEAM HCP1
ACPP024487 GONZALEZ LOMBIDE, JOAN
ACPP010588 NAVARRO CAÑIZARES, ANGEL SANT CEBRIA BLAU
ACPP009945 NIETO ARAGONESES, CARLOS
18 fourball ACPP028180 BAGUR BAGUR, PEDRO LUIS LA TRATTORIA URGELL
ACPP014143 LLEBARIA MESTRE, JUAN LUIS
ACPP004632 SAAVEDRA RECIO, PEDRO SANT CEBRIA BLAU
ACPP021419 GAMERO MERINO, JAVIER
Dissabte 29/02/20 a les 13:30
1 individual ACPP000340 ATERO LORCA, JOSE VALLROMANES TABLAO CORDOBES
ACPP007150 MARTINEZ GIL, JOSEP MANEL
ACPP005720 SOLE MARZO, DAVID CAMBRILS P&P
ACPP017679 GARCIA MORATO, DANIEL
2 individual ACPP016950 SANCHEZ PEREZ, JUAN LUIS VALLROMANES TABLAO CORDOBES
ACPP011661 PANES CAPDEVILA, JORDI
ACPP012664 VILASECA CASALS, DAVID P&P LLEIDA CARGOLS
ACPP019419 CASTILLO BARRERA, JOAQUIN JOSE
3 individual ACPP006919 POLEY GARCIA, CARLOS CAMBRILS P&P
ACPP006818 RUBIO ROSELLON, MANUEL
ACPP007166 JARDI MARTI, RAMON P&P LLEIDA CARGOLS
ACPP007807 JOFRE RUIZ, BLAI
4 fourball ACPP025698 TENES GARCIA, DAVID VALLROMANES TABLAO CORDOBES
ACPP026916 ORTIZ FERMOSELLE, SERGIO
ACPP012263 VILELA FERREIRA, ANTONIO CAMBRILS P&P
ACPP007887 ALFONSO GALERA, FCO. JAVIER
5 fourball ACPP024845 MIGUEL DE ALMENARA, OSCAR VALLROMANES TABLAO CORDOBES
ACPP009627 RAMIREZ MARTIN, JOEL
ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL P&P LLEIDA CARGOLS
ACPP007568 MORENO NIETO, SEBASTIAN
6 fourball ACPP002238 MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU CAMBRILS P&P
ACPP014243 CORDEN -, RICHARD
ACPP007937 SOBREVIA ZARAGOZA, DAVID P&P LLEIDA CARGOLS
ACPP029745 KEMENY , KEVIN
7 individual ACPP000506 BETLINSKI COLMENA, RICARDO PITCH &PUTT GOLF EL VENDRELL
ACPP001752 TORRUS ROIG, CARLES
ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP006917 TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL
8 individual ACPP005264 GELABERT CARANDELL, FRANCK PITCH &PUTT GOLF EL VENDRELL
ACPP008167 HENAREJOS TABORDA, ADRIAN
ACPP000232 SABORIT FLORETA, JORDI VALLROMANES A
ACPP003854 GONZALEZ ALMAZAN, FERNANDO
9 individual ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU
ACPP006612 PEREZ ESPINOSA, MIGUEL VALLROMANES A
ACPP010888 NIÑEROLA GALINDO, JORDI
10 fourball ACPP004814 SANCHEZ CABELLO, JOSE PITCH &PUTT GOLF EL VENDRELL
ACPP015448 AVILES DE DIEGO, JUANJO
ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA CAN CUYAS CAPITOLIO
ACPP016784 BARRERA BASSO, SALVADOR
11 fourball ACPP015640 CASELLAS GARCIA, MARC PITCH &PUTT GOLF EL VENDRELL
ACPP001851 ROVIRA DE LAS CAGIGAS, OSCAR
ACPP023489 LOPEZ LEON, GREGO VALLROMANES A
ACPP021749 BAÑOBRE SANCHEZ, RAFAEL
12 fourball ACPP013326 BARRERA BASSO, JOAN CAN CUYAS CAPITOLIO
 -   - 
ACPP003718 ARNAU REDON, OLEGARIO VALLROMANES A
ACPP027378 URREA DAPENA, MIGUEL
13 individual ACPP021611 TOMAS SOAZ, DANI CANTERA BADALONA
ACPP026526 HERNANDO ROMERO, ELOI
ACPP023512 LARRAZABAL COROMINAS, ALEJANDRO CASPER
ACPP029293 HEDBERG BERTRAND, CAMILLA
14 individual ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA CANTERA BADALONA
ACPP023116 ENCISO MONTOYA, TONI
ACPP000234 PUNSODA BOU, JOAQUIM 9 TENNIS MORA
ACPP010632 ARJONA LOPEZ, ANTONIO JESUS
15 individual ACPP027569 SOLDEVILA TRALLERO, IGNACIO CASPER
 -   - 
ACPP003474 RODON BERNAL, LUIS 9 TENNIS MORA
ACPP015444 PETIT GARCIA, EDGAR
16 fourball ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC CANTERA BADALONA
ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL
ACPP002787 SERRA CEBALLOS, JUAN ISIDRO CASPER
ACPP004191 MASANA PRECIADO, PAU
17 fourball ACPP016299 PASQUINA TRILLO, LAIA CANTERA BADALONA
ACPP019080 FARRES BALLESTE, IGNASI
ACPP006648 GARCIA FERRAS, JOSEP 9 TENNIS MORA
ACPP008978 IRUSKIETA ARROJO, IÑAKI
18 fourball  -  - CASPER
ACPP028143 FUSTER ANGLADA, GEMMA
ACPP008666 SOLER BENET, FIDEL 9 TENNIS MORA
ACPP007190 MONJONELL TRULLOLS, RICARD
Comitè de Competició:
 Mª Rosa Pérez (Vallromanes)
Pep Puighermanal (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Pep Puighermanal

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC