Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Classificació juvenils 2ª prova interclubs competició zona est

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18176
22.04.2012

JuvenilsClassificació juvenils 2ª prova interclubs competició zona est

Puntuació acumulada Interclubs ACPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició
POSICIÓ CLUB ACUMULAT LLICÈNCIA NOM Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Total Punts Equip
1 FRANCIAC SWING FACTORY 290 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 37 121 150
ACPP020098 PUIG JOU, CARLA FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29
ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 28
ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 27
ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 27
ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25
ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23
ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 21
ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 14
ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10
2 BADALONA DEPIQUE TALLER DE GOLF 290 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 33 118 140
ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 32
ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27
ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 26
ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 21
ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20
ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17
ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 15
ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 15
ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 11
ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 11
ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 10
ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 6
ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 6
ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 6
3 ESCOLA VALLROMANES 251 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 35 96 130
ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28
ACPP022746 MELER GUITART, BARI ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 19
ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 14
ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 13
ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10
ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 4
4 PAPALUS JUVENIL 251 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 91 121
ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 23
ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 21
ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 21
ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 17
ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 8
5 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA 224 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 21 71 112
ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 19
ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 17
ACPP024031 RIO *, MATHEO GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 14
ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 10
ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 6
ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 2
ACPP024938 QUIDET *, ALBIN GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0
6 GUALTA TEAM JUNIOR 208 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 20 67 104
ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 20
ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14
ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 13
ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12
ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10
ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 9
ACPP025107 BOIX ARXE, PAU GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 9
ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 5
ACPP024666 BEATON *, JACK GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 3
ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 3
ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 1
7 FRANCIAC CALDES DE MALAVELLA 192 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 19 62 96
ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 17
ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15
ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11
ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 6
8 C.E. SOLANA RIPOLL 178 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 16 56 89
ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 15
ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 13
ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12
ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12
9 FORNELLS JUVENIL 164 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 28 46 82
ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 16
ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 2
10 P&P TEIA 144 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 75
11 MAS PAGES 138 ACPP024473 ROCA TANYA, OT MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 13 13 63
12 SANT CEBRIA 69 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA SANT CEBRIA (COMPETICIO) 13 23 69
ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX SANT CEBRIA (COMPETICIO) 10

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC