Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 18785
01.07.2012

Juvenils

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 114 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38 42
2 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 107 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 37
3 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 105 CASTELLO JUVENIL 37 33 33 35
3 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 105 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29 34
5 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 104 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34 32
6 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 101 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32  
7 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 100 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37 34
7 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 100 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37 32
9 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 99 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37 28
10 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 98 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26 37
10 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 98 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30 34
10 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 98 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29 32
10 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 98 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33 27
14 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 97 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34 26
15 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 96 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31 33
15 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 96 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34 26
17 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 95 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32 34
17 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 95 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28 32
17 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 95 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35 25
20 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 94 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30 28
21 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 93 SENSE EQUIP 37 27 27 29
22 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 92 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30 33
22 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 92 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30 32
22 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 92 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31  
25 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 90 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36  
26 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 87 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29 31
26 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 87 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29 31
28 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 86 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28  
29 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 85 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29 25
29 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29  
31 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 84 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26 35
32 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 83 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29 29
32 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 83 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24 28
34 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 82 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28   29
34 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 82 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28 28
34 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 82 SENSE EQUIP 24 28 26 28
37 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 81 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21 27
37 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 81 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28  
39 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 80 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26 25
40 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 78 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25   26
40 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 78 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29 23
40 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26  
43 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 77 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23 23
44 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 76 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24 23
45 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 74 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37 37
46 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 72 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27 18
47 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 71 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22 26
48 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 70 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30 20
49 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 69 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20 25
50 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19 18
51 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28  
52 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25 18
52 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 64 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18 18
54 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 62 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14 22
54 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 62 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21 20
56 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 61 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27 13
57 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 59 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10 25
57 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23  
59 ACPP024031 RIO *, MATHEO 58 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24 20
59 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 58 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22   19
61 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 57 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19 18
61 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 57 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24 17
63 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 55 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22 23
63 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 55 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20   18
63 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22 12
66 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 53 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15 17
67 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 52 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19 19
68 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 51 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12 20
68 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20 12
68 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29  
68 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20    
72 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 50 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23   27
72 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14  
74 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 49 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14 15
75 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 48 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12 15
76 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 47 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16  
77 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 46 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10   21
77 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15 14
77 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 46 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14 13
80 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 44 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12   18
81 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 43 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10   15
82 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 41 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13 14
82 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 41 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18    
84 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 39 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15   12
84 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 39 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14  
86 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11  
87 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22  
88 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 35 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13 22
88 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12  
90 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 34 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9 13
90 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18    
92 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 33 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10 13
92 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 33 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8 12
92 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 33 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14 6
95 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 31 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10 12
96 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 30 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14 13
96 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 30 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)   10 10 10
96 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15  
99 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 29 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11 7
99 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17    
101 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 28 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10 7
101 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18  
101 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 28 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12  
101 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16    
105 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)       27
105 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13  
105 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13    
108 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26    
108 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12    
110 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14  
110 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6    
112 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22  
112 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16  
112 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9    
115 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15  
116 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 18 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9 9
116 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5  
118 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 17 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6  
118 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6  
120 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 15 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7     8
120 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3    
122 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14  
123 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13    
124 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5  
124 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5  
126 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 11 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4 1
127 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 10 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6 4
128 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9  
129 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8      
130 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7      
131 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 5 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)       5
132 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Júnior Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 114 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 33 34 38 42
2 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI 105 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 37 33 33 35
3 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 101 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 36 33 32  
4 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 100 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 29 37 34
5 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 95 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 31 35 25
6 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 92 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 30 23 30 32
7 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 85 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 28 29  
8 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 82 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 25 28   29
9 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 81 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 28 26 21 27
10 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 78 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 27 25   26
11 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 74 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)     37 37
12 ACPP022145 ANAYA DURA, ARNAU 66 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 18 20 28  
13 ACPP020365 PEREZ FERNANDEZ, MARTA 51 SENSE EQUIP 22   29  
13 ACPP014675 BASSETS TORRENTBO, MARC 51 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 31 20    
15 ACPP024576 MARCHANTE GRACIA, IVAN 22 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)     22  
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Cadet Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 104 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 33 37 34 32
2 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 100 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 31 27 37 32
3 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 99 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 30 32 37 28
4 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 98 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   35 26 37
4 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 98 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 34 29 32
4 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 98 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 30 35 33 27
7 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 96 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 32 28 31 33
7 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 96 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 34 34 26
9 ACPP024741 MILLAN MORALES, EDUARD 95 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 29   32 34
10 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 93 SENSE EQUIP 37 27 27 29
11 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 90 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 28 26 36  
12 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 86 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 28 30 28  
13 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 83 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO) 21 25 29 29
14 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 82 SENSE EQUIP 24 28 26 28
15 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 78 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 24 25 29 23
15 ACPP016380 CARRIO GARCIA, ARNAU 78 ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ) 22 30 26  
17 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 72 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)   27 27 18
18 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 64 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   21 25 18
19 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 58 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 17 22   19
20 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 53 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO) 19 17 15 17
21 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 50 FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)   23   27
22 ACPP021602 SURROCA VAN ZANTEN, ELSA 41 MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 23 18    
23 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 34 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 8 12 9 13
23 ACPP022592 PIÑA BAÑERES, MIRIAM 34 FORNELLS JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 16 18    
25 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 22 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 13 9    
26 ACPP024558 FLORENCES SERRA, ARNAU 17 SENSE EQUIP 11   6  
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Infantil Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 107 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 36 33 34 37
2 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 105 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 34 37 29 34
3 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 97 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 28 35 34 26
4 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 95 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 32 28 32
5 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 94 GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO) 32 32 30 28
6 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 92 CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 29 27 30 33
6 ACPP015782 ARIZA MONTERO, MARIO 92 BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO) 35 26 31  
8 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 87 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 24 27 29 31
9 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 85 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 29 27 29 25
10 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 80 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 22 29 26 25
11 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 77 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 31 21 23 23
12 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 70 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 20   30 20
13 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 62 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 17 21 21 20
14 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 59 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 21 13 10 25
14 ACPP020069 GUERRA BRUGUE, JUQUI 59 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 17 23  
16 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 55 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 15 22 12
17 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 51 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 18 13 20 12
18 ACPP025089 PASTOR FORNER, TONI 50 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 16 20 14  
19 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 48 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 17 16 12 15
20 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 47 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 19 16  
21 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 46 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 15 10   21
22 ACPP024036 NAVIO JIMENEZ, CLAUDIA 39 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 15   12
23 ACPP020070 GUERRA BRUGUE, CORA 38 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 12 15 11  
24 ACPP024882 GRACIA-LORES BARTOLOME, JOSE AUREO 35 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 14 9 12  
25 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 33 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 9 10 10 13
26 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 31 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   9 10 12
27 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 30 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 3 2 14 13
28 ACPP024094 VELEZ MUGA, ARIADNA 29 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)   11 11 7
28 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 29 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 12 17    
30 ACPP024869 CANDELO ALSINA, BERNAT 28 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 12 16    
31 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 27 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)       27
31 ACPP024774 CLARENA COLL, LIAN 27 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 13    
33 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 18 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 0 0 9 9
33 ACPP024299 ENAULT DE CAMBRA, SEBASTIAN-ISAAC 18 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 10 3 5  
35 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 8 MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO) 8      
36 ACPP025042 BARTOLOME ARENAS, JAVIER 7 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 7      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Aleví Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 98 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 31 33 30 34
2 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 87 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 27 27 29 31
3 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 82 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 26 26 28 28
4 ACPP013278 DARBOIS NAVARRO, RENE 81 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 25 28 28  
5 ACPP025078 MARTORELL SALAMAÑA, POL 67 SENSE EQUIP 23 25 19 18
6 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 64 FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO) 13 28 18 18
7 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 62 P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO) 11 26 14 22
8 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 61 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 12 21 27 13
9 ACPP024031 RIO *, MATHEO 58 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 11 14 24 20
10 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 57 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 20 17 19 18
10 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 57 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 16 15 24 17
12 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 55 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   10 22 23
12 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 55 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 17 20   18
14 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 52 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 10 14 19 19
15 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 49 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 15 19 14 15
16 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 46 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 17   15 14
17 ACPP024035 QUERO NAVIO, CARLA 44 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12   18
18 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 43 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 18 10   15
19 ACPP022736 CUENCA MARTINEZ, DAVID 41 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 10 14 13 14
20 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 39 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14 11 14  
21 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 33 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 13 6 8 12
21 ACPP025176 BARRES DE AZA, JOSE MARIA 33 SANT CEBRIA (COMPETICIO)   13 14 6
23 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 28 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 11 6 10 7
23 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 28 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO) 12 4 12  
25 ACPP020479 COSTA TEIXIDO, LAURA 27 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 14   13  
26 ACPP021716 ANDAMOLLO CARO, MARTA 26 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   26    
26 ACPP024034 BONFILL SALA, CARLA 26 C.E. SOLANA RIPOLL (COMPETICIO) 14 12    
28 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   11 14  
28 ACPP022964 RIQUELME VAÑO, CRISTINA 25 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 19 6    
30 ACPP021756 GUERRERO GARFIA, PAULA 22 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)   6 16  
31 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 17 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 3 8 6  
32 ACPP022966 FERNANDEZ LORENZO, ADRIA 15 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 7     8
32 ACPP024666 BEATON *, JACK 15 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 12 3    
34 ACPP023592 GIMENO MARES, INES 14 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO)     14  
35 ACPP025041 CARLES BALCAZAR, LUIS 13 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   13    
36 ACPP024883 GRACIA-LORES BARTOLOME, ANA 12 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 6 1 5  
37 ACPP024915 RODRIGUEZ VALLIN, ALEJANDRO 3 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO) 3      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2012 Juvenil i Júnior - Zona Est
Categoria Benjamí Competició Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4
  Hcp 1 Franciac Badalona Papalús
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2012 Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 84 FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO) 23 23 26 35
2 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 83 HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO) 31 24 24 28
3 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 76 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 29 21 24 23
4 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 71 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 9 23 22 26
5 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 69 BADALONA DEPIQUE - TALLER DE GOLF (COMPETICIO) 24 20 20 25
6 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 51 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO) 14 17 12 20
7 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 46 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 9 19 14 13
8 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 36 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   14 22  
9 ACPP024662 BOROVIKOV VITRYCHENKO, DAVID 35 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     13 22
10 ACPP024380 NAVARRO LASUNCION, CARLOS 30 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO) 15   15  
11 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 28 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   10 18  
12 ACPP025061 VAZQUEZ BOFARULL, JACOBO 20 GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)   5 15  
13 ACPP024536 MITJA PALLAS, JOAN 12 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 5 2 5  
14 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 11 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO) 1 6 4 1
15 ACPP024661 BOROVIKOV VITRYCHENKO, CESAR 10 PAPALUS JUVENIL (COMPETICIO)     6 4
16 ACPP024025 MARTIN ALAMINOS, ANGEL JUAN 9 ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)     9  
17 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 5 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)       5

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC