Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25322
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

13.05.2019

Llista dels 804 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,5
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)7,1
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,8
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,7
BARRY ROBERT COOMBER (+)6,6
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,4
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
11º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,1
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º JORDI GIRO CODINA (+)6
13º SERGI ANDRES CANAL (+)6
16º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,9
17º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
17º JORDI SERRA BLANCH (+)5,7
17º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
20º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
20º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,6
20º MANUEL AMOR ROYO (+)5,6
23º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
23º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,5
23º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,5
26º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,4
26º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,4
26º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,4
26º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
30º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,3
30º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
30º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,3
30º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,3
30º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,3
30º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,3
36º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
36º JORDI CANTO GARCIA (+)5,2
36º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,2
36º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,2
40º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
40º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,1
40º LLUIS CUCURULL SOLE (+)5,1
40º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
40º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,1
45º BERENGUER ORTI MARES (+)5
45º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5
45º CARLES PEREZ GELMA (+)5
45º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
45º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5
45º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5
51º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
51º MARC PEREZ GELMA (+)4,9
51º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,9
51º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
55º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,8
55º FERNANDO CANO MARTOS (+)4,8
55º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
55º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,8
55º FIDEL SOLER BENET (+)4,8
60º RAMON JARDI MARTI (+)4,7
60º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,7
60º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,7
60º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
60º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,7
60º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
60º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,7
67º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)4,6
67º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,6
67º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)4,6
70º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,5
70º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,5
70º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
70º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,5
70º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,5
70º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,5
76º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,4
76º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
76º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,4
76º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,4
76º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,4
76º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4,4
76º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,4
83º DAVID SOLE MARZO (+)4,3
83º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
83º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,3
83º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
83º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
83º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
83º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
83º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,3
83º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,3
92º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
92º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,2
92º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
92º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
92º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,2
92º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
92º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,2
99º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,1
99º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4,1
99º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
99º DAVID VILASECA CASALS (+)4,1
99º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,1
99º DANI TOMAS SOAZ (+)4,1
105º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
105º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4
105º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4
105º JUAN MARTI ILLAS (+)4
105º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
105º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4
105º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
105º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4
105º JOAN CODINA FEIXAS (+)4
105º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4
115º LUIS GRIFE GUIU (+)3,9
115º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,9
115º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
115º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
115º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
120º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
120º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
120º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,8
120º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,8
120º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
120º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
120º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,8
120º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,8
120º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,8
120º PERE CURTO ESCARDO (+)3,8
120º ERIC PUIG JOU (+)3,8
120º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,8
132º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,7
132º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,7
132º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,7
132º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,7
132º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,7
132º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,7
132º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
132º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,7
132º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,7
141º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,6
141º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
141º PEP ANGLES ROS (+)3,6
141º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
141º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,6
141º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
147º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,5
147º MARC GARCIA PINTO (+)3,5
147º JORDI SALVA JULIA (+)3,5
147º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,5
147º ENRIC SERRANO GIL (+)3,5
147º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,5
147º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
147º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,5
155º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
155º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
155º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,4
155º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
155º JOSE ATERO LORCA (+)3,4
155º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
155º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,4
155º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,4
155º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,4
155º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,4
155º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
155º PERE PORTELL COLOMER (+)3,4
155º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
155º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,4
169º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,3
169º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,3
169º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,3
169º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,3
169º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,3
169º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,3
169º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,3
169º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,3
169º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
178º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
178º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,2
178º DAVID DIAZ CORTES (+)3,2
178º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,2
178º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
178º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,2
178º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,2
178º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,2
178º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
178º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
188º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,1
188º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,1
188º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,1
188º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,1
188º RAMON BONVILA BONET (+)3,1
188º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
188º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,1
188º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,1
188º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
188º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,1
188º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
188º POL SAURA TURON (+)3,1
188º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
188º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
188º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
188º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,1
188º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
205º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)3
205º SERGI ARISA SAEZ (+)3
205º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3
208º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,9
208º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)2,9
208º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,9
208º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)2,9
208º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)2,9
208º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
208º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
208º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
216º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)2,8
216º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,8
216º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
216º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
216º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
216º HUSEIN ALKASAB (+)2,8
216º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,8
216º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,8
216º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
225º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
225º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
225º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
225º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,7
225º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,7
225º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
225º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
225º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,7
225º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,7
225º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,7
225º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,7
225º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
237º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
237º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
237º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,6
237º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,6
237º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,6
237º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,6
237º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
237º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,6
237º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
237º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,6
237º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
237º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,6
237º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,6
237º JAVIER CACERES SORIANO (+)2,6
251º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,5
251º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
251º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,5
251º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,5
251º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
251º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,5
251º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
251º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,5
251º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,5
251º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
251º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
251º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
251º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,5
251º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
251º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,5
251º JORDI RUIZ REALES (+)2,5
251º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
268º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
268º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,4
268º CARLES VIEJO MORO (+)2,4
268º RICARD RIPOLL PI (+)2,4
268º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,4
268º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
268º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
268º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,4
268º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,4
268º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,4
268º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,4
268º LLUIS MOLINS SALA (+)2,4
268º ROGER GARCIA RIBO (+)2,4
268º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
268º GREGO LOPEZ LEON (+)2,4
268º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,4
268º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,4
285º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,3
285º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
285º MARC FORT LOPEZ (+)2,3
285º RAMON RUIZ GALISTEO (+)2,3
285º DIEGO CANO MARTOS (+)2,3
285º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
285º JORDI PONS SEGALA (+)2,3
285º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
285º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
285º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
285º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
285º MARC ISLA MATEU (+)2,3
285º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,3
285º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
285º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,3
285º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,3
285º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,3
302º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
302º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
302º MARTI MORENO COLL (+)2,2
302º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,2
302º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
302º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,2
302º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,2
302º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
302º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,2
302º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,2
302º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)2,2
302º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,2
302º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,2
302º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,2
302º PABLO FOSALBA VELA (+)2,2
302º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
302º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
302º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,2
302º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
302º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
322º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
322º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,1
322º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,1
322º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
322º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
322º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
322º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
322º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,1
322º CARLES MARQUES PLA (+)2,1
322º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
322º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
322º RICARD REY INFANTE (+)2,1
322º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
322º IVAN CERRATO CLAR (+)2,1
322º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
322º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
322º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
339º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
339º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2
339º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
339º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
339º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2
339º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
339º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
339º OLEGARIO ARNAU REDON (+)2
339º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2
339º JOAN PERICH ROMERO (+)2
339º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2
339º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
339º JOSEP DOLCET BOTA (+)2
339º SANTI CANADELL BOIX (+)2
339º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
339º RAMON VILA CORRAL (+)2
339º CARLA PUIG JOU (+)2
339º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
339º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2
339º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
339º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2
360º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
360º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
360º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,9
360º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,9
360º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
360º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,9
360º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,9
360º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,9
360º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
360º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
360º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
360º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
360º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1,9
360º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
360º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
360º CARLOS TOMAS RUBIO (+)1,9
376º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,8
376º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
376º CARLES TORRUS ROIG (+)1,8
376º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,8
376º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
376º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,8
376º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,8
376º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,8
376º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
376º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,8
376º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,8
376º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
376º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,8
376º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
376º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
376º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
376º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
376º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
376º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
376º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
376º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
397º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,7
397º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,7
397º PAU PEREZ SIERRA (+)1,7
397º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,7
397º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1,7
397º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,7
397º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
397º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,7
397º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,7
397º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,7
397º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
397º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,7
397º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,7
397º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,7
397º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
397º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,7
397º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
397º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,7
397º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
397º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)1,7
397º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,7
397º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
419º ROBERT RAMON LARENA (+)1,6
419º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
419º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
419º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,6
419º SERGI ANDRES MISSE (+)1,6
419º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
419º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
419º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
419º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
419º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,6
419º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
419º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,6
419º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,6
419º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)1,6
419º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,6
419º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
419º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)1,6
419º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
419º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
419º CARLOS OLIVER VERA (+)1,6
419º NICULAE BALTES (+)1,6
419º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,6
419º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
419º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
419º GERARD SOLANO REYES (+)1,6
419º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,6
419º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
419º JOSEP BOADA AURICH (+)1,6
419º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
419º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
419º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,6
419º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)1,6
419º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,6
452º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
452º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
452º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
452º ALAN WEIR (+)1,5
452º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
452º ANTONI RECASENS COMES (+)1,5
452º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
452º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,5
452º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,5
452º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,5
452º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,5
452º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
452º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,5
452º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,5
452º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
452º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
452º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,5
452º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
452º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
471º JUAN CORNET SUSANA (+)1,4
471º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
471º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,4
471º DIEGO MIER CAMPO (+)1,4
471º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,4
471º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
471º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
471º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,4
471º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
471º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
471º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,4
471º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
471º MARIO SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,4
471º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
471º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
471º CARLES BARRERA BASSO (+)1,4
471º RICHARD CORDEN (+)1,4
471º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,4
471º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
471º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,4
471º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
492º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,3
492º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)1,3
492º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,3
492º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
492º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
492º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,3
492º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
492º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
492º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,3
492º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,3
492º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,3
492º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
492º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
492º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
492º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
492º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,3
492º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,3
492º RICARDO MATEO PEREZ (+)1,3
492º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,3
492º JAUME GIL ARGEMI (+)1,3
512º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1,2
512º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,2
512º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
512º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,2
512º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,2
512º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,2
512º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,2
512º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,2
512º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,2
512º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
512º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
512º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)1,2
512º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,2
512º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
512º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
512º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
512º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,2
512º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,2
512º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,2
512º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
512º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)1,2
512º PEDRO PARRA MORALES (+)1,2
534º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,1
534º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,1
534º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
534º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
534º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)1,1
534º JORDI TORRENT MARES (+)1,1
534º JORDI GIRO CLARASO (+)1,1
534º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
534º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
534º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,1
534º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,1
534º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,1
534º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)1,1
534º MOISES PERNIA MORENO (+)1,1
534º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
534º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
534º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,1
534º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
534º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,1
534º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,1
554º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
554º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
554º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1
554º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)1
554º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
554º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)1
554º JORDI MIR ALBERTI (+)1
554º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1
554º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1
554º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1
554º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1
554º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
554º RAFAEL RUIZ OCHOA (+)1
554º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1
554º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1
554º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1
554º TONI BESORA PALOU (+)1
554º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1
554º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
554º JOAQUIN ARENAS TORNERO (+)1
554º DAVID VALERA TROYA (+)1
554º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
554º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1
554º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1
554º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1
554º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
554º BORJA PONT PURTI (+)1
554º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
582º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
582º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
582º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
582º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
582º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
582º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
582º JORDI SOLA ALSINA (+)0,9
582º IGNASI FARRES FALCO (+)0,9
582º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)0,9
582º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
582º ALBERT BOIX LLOPI
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC