Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25327
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

20.05.2019

Llista dels 805 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)7,1
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,7
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,7
BARRY ROBERT COOMBER (+)6,4
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
10º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,2
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º JORDI GIRO CODINA (+)6
12º TONI ENCISO MONTOYA (+)6
15º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,9
15º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,9
17º MANUEL AMOR ROYO (+)5,8
17º SERGI ANDRES CANAL (+)5,8
19º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
19º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
19º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,7
22º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
22º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,6
22º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,6
25º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
25º JORDI SERRA BLANCH (+)5,5
27º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,4
27º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,4
27º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,4
27º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
31º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,3
31º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
31º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,3
31º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,3
35º JORDI CANTO GARCIA (+)5,2
35º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,2
35º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,2
35º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,2
35º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,2
40º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
40º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
40º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
40º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
44º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5
44º MARC PEREZ GELMA (+)5
44º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
44º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5
48º FERNANDO CANO MARTOS (+)4,9
48º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
48º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,9
48º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,9
48º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
53º BERENGUER ORTI MARES (+)4,8
53º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,8
53º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
53º FIDEL SOLER BENET (+)4,8
53º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,8
53º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)4,8
53º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4,8
60º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,7
60º RAMON JARDI MARTI (+)4,7
60º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,7
60º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,7
60º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
60º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,7
60º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,7
60º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
60º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,7
69º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
69º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
71º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,5
71º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,5
71º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,5
71º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,5
75º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
75º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,4
75º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)4,4
78º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
78º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,3
78º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,3
78º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
78º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
78º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
78º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,3
78º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
78º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,3
78º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,3
88º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,2
88º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,2
88º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,2
88º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
88º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
88º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,2
88º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4,2
88º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,2
88º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,2
97º DAVID SOLE MARZO (+)4,1
97º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,1
97º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4,1
97º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4,1
97º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
97º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,1
97º DANI TOMAS SOAZ (+)4,1
97º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,1
105º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
105º JUAN MARTI ILLAS (+)4
105º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
105º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
105º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4
110º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
110º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
110º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,9
110º DAVID VILASECA CASALS (+)3,9
110º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
110º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
110º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
117º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
117º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
117º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,8
117º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
117º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
117º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,8
117º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)3,8
117º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,8
117º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,8
117º ERIC PUIG JOU (+)3,8
127º LUIS GRIFE GUIU (+)3,7
127º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
127º JOSE ATERO LORCA (+)3,7
127º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,7
127º PEP ANGLES ROS (+)3,7
127º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,7
127º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,7
127º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
127º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,7
136º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
136º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
136º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
136º PERE CURTO ESCARDO (+)3,6
136º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,6
136º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,6
136º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,6
136º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
144º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,5
144º MARC GARCIA PINTO (+)3,5
144º JORDI SALVA JULIA (+)3,5
144º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,5
144º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,5
144º ENRIC SERRANO GIL (+)3,5
144º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,5
144º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,5
144º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
144º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
144º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,5
155º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,4
155º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
155º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,4
155º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
155º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,4
155º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
155º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,4
155º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
155º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
155º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,4
155º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,4
155º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
167º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,3
167º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,3
167º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,3
167º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,3
167º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,3
167º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,3
167º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
174º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
174º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,2
174º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,2
174º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
174º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,2
174º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,2
174º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,2
174º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,2
174º RICARD MORAT CARDONA (+)3,2
174º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
174º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
174º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,2
174º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
187º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,1
187º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,1
187º RAMON BONVILA BONET (+)3,1
187º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
187º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
187º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
187º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,1
187º SERGI ARISA SAEZ (+)3,1
187º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
187º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,1
187º POL SAURA TURON (+)3,1
187º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
187º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
187º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
187º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,1
187º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
203º DAVID DIAZ CORTES (+)3
203º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)3
203º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3
203º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3
207º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,9
207º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,9
207º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,9
207º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,9
207º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)2,9
207º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)2,9
207º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
207º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
207º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
216º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)2,8
216º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
216º JOAN PERICH ROMERO (+)2,8
216º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
216º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
216º HUSEIN ALKASAB (+)2,8
216º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,8
216º JAVIER CACERES SORIANO (+)2,8
216º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
225º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)2,7
225º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
225º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
225º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
225º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
225º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
225º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
225º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,7
225º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
225º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,7
235º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
235º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
235º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,6
235º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,6
235º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,6
235º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
235º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
235º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,6
235º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,6
235º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,6
235º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
235º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,6
247º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,5
247º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
247º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,5
247º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
247º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
247º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,5
247º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,5
247º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
247º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
247º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
247º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,5
247º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
247º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,5
247º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,5
247º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,5
247º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
247º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
264º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
264º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
264º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,4
264º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,4
264º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
264º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
264º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,4
264º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,4
264º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,4
264º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
264º GREGO LOPEZ LEON (+)2,4
264º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,4
276º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,3
276º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
276º MARC FORT LOPEZ (+)2,3
276º DIEGO CANO MARTOS (+)2,3
276º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
276º JORDI PONS SEGALA (+)2,3
276º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
276º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
276º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,3
276º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
276º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
276º MARC ISLA MATEU (+)2,3
276º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
276º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,3
276º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,3
276º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,3
276º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,3
276º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
276º JORDI RUIZ REALES (+)2,3
295º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
295º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
295º MARTI MORENO COLL (+)2,2
295º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,2
295º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,2
295º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
295º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
295º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
295º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,2
295º OLEGARIO ARNAU REDON (+)2,2
295º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
295º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,2
295º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,2
295º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,2
295º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,2
295º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,2
295º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,2
295º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,2
295º PABLO FOSALBA VELA (+)2,2
295º ROGER GARCIA RIBO (+)2,2
295º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
295º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
295º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
295º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
319º RAMON RUIZ GALISTEO (+)2,1
319º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
319º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,1
319º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,1
319º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
319º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,1
319º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
319º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
319º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
319º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,1
319º CARLES MARQUES PLA (+)2,1
319º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
319º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
319º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
319º IVAN CERRATO CLAR (+)2,1
319º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,1
319º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
319º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
319º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
338º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
338º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
338º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
338º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2
338º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
338º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
338º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)2
338º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
338º RICARD REY INFANTE (+)2
338º JOSEP DOLCET BOTA (+)2
338º SANTI CANADELL BOIX (+)2
338º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
338º CARLA PUIG JOU (+)2
338º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
338º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2
338º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
338º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2
338º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2
356º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
356º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,9
356º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
356º CARLES TORRUS ROIG (+)1,9
356º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,9
356º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
356º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,9
356º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
356º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
356º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
356º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
356º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,9
356º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
356º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
356º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
371º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,8
371º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
371º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,8
371º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
371º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
371º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,8
371º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,8
371º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
371º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,8
371º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,8
371º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
371º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,8
371º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
371º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
371º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
371º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)1,8
371º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
371º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
371º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
371º RAMON VILA CORRAL (+)1,8
371º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
371º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
371º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)1,8
371º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
395º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
395º PAU PEREZ SIERRA (+)1,7
395º ANTONI RECASENS COMES (+)1,7
395º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,7
395º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1,7
395º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,7
395º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
395º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,7
395º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,7
395º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
395º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,7
395º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,7
395º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,7
395º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
395º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
395º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,7
395º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
395º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1,7
395º JOSEP BOADA AURICH (+)1,7
395º CARLOS TOMAS RUBIO (+)1,7
395º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,7
395º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
417º ROBERT RAMON LARENA (+)1,6
417º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
417º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
417º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,6
417º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
417º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
417º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
417º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
417º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,6
417º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,6
417º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
417º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,6
417º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,6
417º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,6
417º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
417º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)1,6
417º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
417º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)1,6
417º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
417º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
417º CARLOS OLIVER VERA (+)1,6
417º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,6
417º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
417º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
417º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,6
417º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,6
417º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
417º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
417º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
417º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)1,6
447º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
447º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
447º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
447º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,5
447º ALAN WEIR (+)1,5
447º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
447º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
447º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,5
447º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,5
447º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
447º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,5
447º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,5
447º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
447º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,5
447º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,5
447º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,5
447º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
447º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,5
447º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
447º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
467º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
467º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,4
467º DIEGO MIER CAMPO (+)1,4
467º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
467º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
467º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
467º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
467º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
467º IGNASI FARRES FALCO (+)1,4
467º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,4
467º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
467º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
467º RICHARD CORDEN (+)1,4
467º NICULAE BALTES (+)1,4
467º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
467º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,4
467º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,4
467º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
467º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
486º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
486º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
486º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
486º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
486º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,3
486º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
486º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
486º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
486º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
486º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,3
486º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,3
486º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
486º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
486º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
486º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
486º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
486º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,3
486º MOISES PERNIA MORENO (+)1,3
486º RICARDO MATEO PEREZ (+)1,3
486º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,3
486º JAUME GIL ARGEMI (+)1,3
507º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1,2
507º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
507º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,2
507º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
507º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,2
507º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,2
507º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,2
507º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
507º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,2
507º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,2
507º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
507º MARIO SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,2
507º CARLES BARRERA BASSO (+)1,2
507º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
507º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
507º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
507º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,2
507º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,2
507º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,2
507º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
507º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,2
507º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)1,2
507º PEDRO PARRA MORALES (+)1,2
530º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,1
530º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)1,1
530º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,1
530º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,1
530º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
530º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)1,1
530º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,1
530º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
530º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
530º JORDI TORRENT MARES (+)1,1
530º JORDI GIRO CLARASO (+)1,1
530º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
530º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
530º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,1
530º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,1
530º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
530º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
530º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
530º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,1
530º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,1
550º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1
550º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
550º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
550º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1
550º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
550º JORDI MIR ALBERTI (+)1
550º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1
550º CARLES MILLAN BOSCH (+)1
550º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1
550º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)1
550º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
550º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1
550º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1
550º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1
550º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1
550º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
550º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1
550º DAVID VALERA TROYA (+)1
550º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
550º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1
550º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
550º BORJA PONT PURTI (+)1
550º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
573º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
573º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
573º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
573º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
573º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)0,9
573º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
573º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
573º JORDI SOLA ALSINA (+)0,9
573º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)0,9
573º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
573º ALBERT BOIX LLOPIS (+)0,9
573º PERE COLOMER LLACH (+)0,9
573º JAVIER ABAD MENDEZ (+)0,9
573º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
573º OMAR BERRIO AHUMADA (+)0,9
573º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)0,9
573º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)0,9
573º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)0,9
591º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,8
591º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC