Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25332
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

27.05.2019

Llista dels 798 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,1
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)7,1
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,5
BARRY ROBERT COOMBER (+)6,4
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
10º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,2
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º JORDI GIRO CODINA (+)6
12º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
12º TONI ENCISO MONTOYA (+)6
16º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,9
17º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
17º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
19º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
19º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
21º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
21º JORDI SERRA BLANCH (+)5,5
21º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,5
24º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
24º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,4
24º MANUEL AMOR ROYO (+)5,4
24º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,4
24º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,4
24º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,4
24º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
31º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,3
31º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,3
31º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
31º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,3
31º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,3
36º JORDI CANTO GARCIA (+)5,2
36º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,2
36º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,2
36º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,2
40º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
40º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
40º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
40º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
44º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5
44º MARC PEREZ GELMA (+)5
44º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
44º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5
48º FERNANDO CANO MARTOS (+)4,9
48º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
48º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,9
48º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
52º BERENGUER ORTI MARES (+)4,8
52º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,8
52º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
52º FIDEL SOLER BENET (+)4,8
52º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,8
52º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,8
52º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4,8
59º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,7
59º RAMON JARDI MARTI (+)4,7
59º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,7
59º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,7
59º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
59º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,7
59º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,7
59º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,7
59º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
68º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,6
68º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
68º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
68º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)4,6
68º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,6
68º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
74º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,5
74º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,5
74º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,5
77º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
77º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,4
79º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
79º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,3
79º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,3
79º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
79º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
79º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
79º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,3
79º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
79º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,3
79º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,3
89º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,2
89º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
89º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
89º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,2
89º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4,2
89º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,2
89º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,2
96º DAVID SOLE MARZO (+)4,1
96º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,1
96º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4,1
96º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4,1
96º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
96º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,1
96º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,1
96º DANI TOMAS SOAZ (+)4,1
104º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
104º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4
104º JUAN MARTI ILLAS (+)4
104º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
104º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
104º DAVID VILASECA CASALS (+)4
110º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
110º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
110º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
110º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
110º OSCAR PIQUE PARROT (+)3,9
110º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
116º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
116º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,8
116º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
116º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
116º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,8
116º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)3,8
116º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,8
116º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,8
116º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,8
125º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,7
125º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
125º JOSE ATERO LORCA (+)3,7
125º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,7
125º PEP ANGLES ROS (+)3,7
125º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,7
125º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
125º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,7
133º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
133º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
133º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
133º PERE CURTO ESCARDO (+)3,6
133º ERIC PUIG JOU (+)3,6
133º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,6
133º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
133º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,6
133º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,6
133º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
143º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,5
143º MARC GARCIA PINTO (+)3,5
143º JORDI SALVA JULIA (+)3,5
143º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,5
143º LUIS GRIFE GUIU (+)3,5
143º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,5
143º ENRIC SERRANO GIL (+)3,5
143º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,5
143º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,5
143º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,5
143º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,5
143º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
143º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
156º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,4
156º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
156º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,4
156º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,4
156º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
156º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,4
156º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
156º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
156º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
156º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
166º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,3
166º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,3
166º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,3
166º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,3
166º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,3
166º SERGI ARISA SAEZ (+)3,3
166º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
166º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,3
166º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,3
175º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
175º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,2
175º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,2
175º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
175º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,2
175º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,2
175º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,2
175º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,2
175º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,2
175º RICARD MORAT CARDONA (+)3,2
175º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,2
175º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
175º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
175º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
189º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,1
189º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
189º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
189º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
189º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,1
189º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,1
189º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
189º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,1
189º POL SAURA TURON (+)3,1
189º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
189º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
189º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
189º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,1
189º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
203º DAVID DIAZ CORTES (+)3
203º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)3
203º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3
203º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3
207º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,9
207º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,9
207º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,9
207º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
207º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,9
207º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)2,9
207º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
207º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
207º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
216º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)2,8
216º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
216º JOAN PERICH ROMERO (+)2,8
216º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
216º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
216º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,8
216º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,8
216º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
224º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,7
224º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
224º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
224º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
224º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
224º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
224º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
224º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
232º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
232º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
232º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,6
232º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,6
232º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
232º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
232º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,6
232º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,6
232º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,6
232º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
232º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,6
232º HUSEIN ALKASAB (+)2,6
232º JAVIER CACERES SORIANO (+)2,6
232º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,6
232º GREGO LOPEZ LEON (+)2,6
232º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
248º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,5
248º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
248º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)2,5
248º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,5
248º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
248º JORDI PONS SEGALA (+)2,5
248º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
248º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,5
248º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
248º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
248º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
248º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
248º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,5
248º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
248º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,5
248º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
248º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,5
265º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
265º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,4
265º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
265º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,4
265º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,4
265º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
265º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
265º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,4
265º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,4
265º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,4
265º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
276º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,3
276º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
276º MARC FORT LOPEZ (+)2,3
276º DIEGO CANO MARTOS (+)2,3
276º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
276º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
276º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
276º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,3
276º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
276º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,3
276º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
276º MARC ISLA MATEU (+)2,3
276º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
276º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,3
276º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
276º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,3
276º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,3
276º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,3
276º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
276º JORDI RUIZ REALES (+)2,3
296º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
296º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
296º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,2
296º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,2
296º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
296º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
296º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
296º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,2
296º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
296º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,2
296º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,2
296º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,2
296º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,2
296º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,2
296º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,2
296º PABLO FOSALBA VELA (+)2,2
296º ROGER GARCIA RIBO (+)2,2
296º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
296º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
296º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
296º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,2
296º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
318º RAMON RUIZ GALISTEO (+)2,1
318º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
318º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,1
318º CARLES TORRUS ROIG (+)2,1
318º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,1
318º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
318º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,1
318º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
318º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
318º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
318º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2,1
318º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,1
318º CARLES MARQUES PLA (+)2,1
318º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
318º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
318º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
318º IVAN CERRATO CLAR (+)2,1
318º SANTI CANADELL BOIX (+)2,1
318º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,1
318º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
318º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
318º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,1
318º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
341º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
341º MARTI MORENO COLL (+)2
341º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
341º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
341º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2
341º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
341º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
341º OLEGARIO ARNAU REDON (+)2
341º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)2
341º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
341º JOSEP DOLCET BOTA (+)2
341º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
341º CARLA PUIG JOU (+)2
341º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
341º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
356º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
356º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,9
356º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
356º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,9
356º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
356º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,9
356º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
356º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
356º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
356º RICARD REY INFANTE (+)1,9
356º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
356º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
356º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
356º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
356º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,9
371º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
371º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
371º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
371º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,8
371º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,8
371º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
371º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,8
371º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
371º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,8
371º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
371º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,8
371º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
371º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
371º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
371º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
371º CARLOS OLIVER VERA (+)1,8
371º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
371º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,8
371º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
371º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
371º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
371º CARLOS TOMAS RUBIO (+)1,8
371º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)1,8
394º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
394º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
394º PAU PEREZ SIERRA (+)1,7
394º ANTONI RECASENS COMES (+)1,7
394º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1,7
394º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,7
394º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)1,7
394º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
394º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,7
394º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
394º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,7
394º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,7
394º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,7
394º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
394º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,7
394º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
394º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1,7
394º JOSEP BOADA AURICH (+)1,7
394º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
413º ROBERT RAMON LARENA (+)1,6
413º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
413º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
413º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
413º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
413º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,6
413º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
413º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
413º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
413º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,6
413º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,6
413º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
413º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,6
413º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,6
413º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
413º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,6
413º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
413º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
413º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,6
413º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
413º RAMON VILA CORRAL (+)1,6
413º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,6
413º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
413º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
413º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,6
413º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
413º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)1,6
413º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
413º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
413º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)1,6
443º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
443º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
443º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
443º ALAN WEIR (+)1,5
443º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
443º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,5
443º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
443º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,5
443º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,5
443º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
443º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,5
443º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
443º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,5
443º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,5
443º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,5
443º NICULAE BALTES (+)1,5
443º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
443º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,5
443º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
443º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
463º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
463º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,4
463º DIEGO MIER CAMPO (+)1,4
463º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
463º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
463º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
463º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
463º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
463º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
463º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,4
463º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
463º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,4
463º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
463º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)1,4
463º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
463º RICHARD CORDEN (+)1,4
463º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
463º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,4
463º JAUME GIL ARGEMI (+)1,4
463º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,4
463º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
463º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
485º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
485º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,3
485º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
485º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
485º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
485º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,3
485º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
485º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
485º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
485º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
485º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,3
485º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
485º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
485º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
485º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
485º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,3
485º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
485º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
485º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,3
485º MOISES PERNIA MORENO (+)1,3
485º RICARDO MATEO PEREZ (+)1,3
485º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
485º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,3
485º PEDRO PARRA MORALES (+)1,3
509º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1,2
509º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
509º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,2
509º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
509º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,2
509º IGNASI FARRES FALCO (+)1,2
509º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
509º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,2
509º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
509º MARIO SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,2
509º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
509º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
509º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,2
509º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
509º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,2
509º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
509º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,2
509º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,2
509º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)1,2
528º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,1
528º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,1
528º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)1,1
528º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,1
528º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,1
528º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
528º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)1,1
528º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
528º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
528º JORDI TORRENT MARES (+)1,1
528º JORDI GIRO CLARASO (+)1,1
528º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
528º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
528º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,1
528º CARLES BARRERA BASSO (+)1,1
528º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,1
528º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
528º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
528º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
528º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,1
528º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,1
549º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
549º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
549º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
549º JORDI MIR ALBERTI (+)1
549º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1
549º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1
549º CARLES MILLAN BOSCH (+)1
549º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1
549º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
549º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1
549º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1
549º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1
549º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
549º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1
549º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1
549º DAVID VALERA TROYA (+)1
549º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
549º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
549º BORJA PONT PURTI (+)1
549º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
569º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
569º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
569º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
569º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)0,9
569º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
569º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)0,9
569º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
569º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
569º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)0,9
569º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
569º ALBERT BOIX LLOPIS (+)0,9
569º PERE COLOMER LLACH (+)0,9
569º JAVIER ABAD MENDEZ (+)0,9
569º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
569º ENRIQUE CARO GARCIA (+)0,9
569º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)0,9
569º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)0,9
586º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,8
586º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)0,8
586º PERE MANEL VILASECA ARROYO (+)0,8
586º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)0,8
586º ENRIQUE GIMENO CALAVIA (+)0,8
586º MARC SOLA ALSINA (+)0,8
586
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC