Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25345
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

10.06.2019

Llista dels 799 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7,1
MANUEL AMOR ROYO (+)7
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,9
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,5
BARRY ROBERT COOMBER (+)6,4
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º JORDI GIRO CODINA (+)6
12º JAUME VIDAL SERRAT (+)6
12º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
12º TONI ENCISO MONTOYA (+)6
12º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6
18º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
18º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
20º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
20º JORDI SERRA BLANCH (+)5,6
20º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
23º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
23º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,5
23º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,5
23º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,5
27º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,4
27º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
29º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
29º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,3
29º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
29º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,3
29º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,3
34º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
34º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
34º JORDI CANTO GARCIA (+)5,2
34º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,2
34º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,2
34º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,2
34º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
41º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
41º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
41º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
41º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
41º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,1
46º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
46º MARC PEREZ GELMA (+)5
46º FIDEL SOLER BENET (+)5
46º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5
50º BERENGUER ORTI MARES (+)4,9
50º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
50º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
50º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
50º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
55º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,8
55º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
55º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,8
55º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,8
55º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,8
60º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,7
60º RAMON JARDI MARTI (+)4,7
60º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,7
60º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
60º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
60º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,7
60º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,7
60º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,7
60º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,7
60º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
70º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,6
70º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
70º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
70º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,6
70º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,6
70º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
76º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,5
76º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,5
76º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,5
79º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
79º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
81º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
81º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
81º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
81º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
81º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,3
81º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
81º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,3
81º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,3
89º LUIS GRIFE GUIU (+)4,2
89º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4,2
89º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,2
89º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
89º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
89º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,2
89º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
96º DAVID SOLE MARZO (+)4,1
96º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
96º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,1
96º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4,1
96º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4,1
101º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
101º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4
101º OSCAR GARCIA VALERA (+)4
101º JUAN MARTI ILLAS (+)4
101º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
101º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4
101º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
101º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
101º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4
110º DAVID RIERA VALLCORBA (+)3,9
110º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
110º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
110º PERE CURTO ESCARDO (+)3,9
110º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
110º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)3,9
110º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
110º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,9
110º OSCAR PIQUE PARROT (+)3,9
110º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
120º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
120º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
120º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
120º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,8
120º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)3,8
120º DAVID VILASECA CASALS (+)3,8
120º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,8
120º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,8
120º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,8
129º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,7
129º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
129º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,7
129º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,7
129º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
129º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
129º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,7
129º PEP ANGLES ROS (+)3,7
129º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
138º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
138º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
138º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
138º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
138º ERIC PUIG JOU (+)3,6
138º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,6
138º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
138º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,6
138º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,6
138º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
148º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,5
148º MARC GARCIA PINTO (+)3,5
148º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,5
148º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,5
148º JOSE ATERO LORCA (+)3,5
148º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,5
148º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
148º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
148º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
157º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,4
157º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
157º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,4
157º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
157º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
157º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,4
157º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
157º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
157º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,4
157º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
157º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,4
157º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,4
157º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
170º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,3
170º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,3
170º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,3
170º ENRIC SERRANO GIL (+)3,3
170º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,3
170º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
170º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,3
170º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,3
178º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,2
178º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,2
178º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
178º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,2
178º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,2
178º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
178º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,2
178º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,2
178º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
178º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
178º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
189º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
189º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
189º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
189º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
189º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,1
189º POL SAURA TURON (+)3,1
189º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
189º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
189º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
189º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
189º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,1
189º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
201º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)3
201º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3
201º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3
201º DAVID DIAZ CORTES (+)3
201º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3
201º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3
201º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)3
201º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3
201º RICARD MORAT CARDONA (+)3
201º JAVIER CACERES SORIANO (+)3
211º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
211º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,9
211º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,9
211º JESUS FUENTES CRUZ (+)2,9
211º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)2,9
211º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
211º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
211º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
219º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,8
219º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
219º JOAN PERICH ROMERO (+)2,8
219º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
219º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
219º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,8
219º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
226º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,7
226º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)2,7
226º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
226º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,7
226º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,7
226º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
226º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
226º CARLES MARQUES PLA (+)2,7
226º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
226º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
226º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
226º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
238º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
238º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,6
238º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
238º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
238º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,6
238º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,6
238º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
238º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,6
238º HUSEIN ALKASAB (+)2,6
238º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,6
238º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,6
238º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,6
238º GREGO LOPEZ LEON (+)2,6
238º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,6
252º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
252º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
252º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
252º JORDI PONS SEGALA (+)2,5
252º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
252º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,5
252º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
252º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
252º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
252º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
252º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
252º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,5
252º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,5
252º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
252º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
267º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,4
267º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
267º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,4
267º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
267º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,4
267º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
267º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
267º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
267º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
267º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,4
267º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,4
267º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,4
267º PABLO FOSALBA VELA (+)2,4
267º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
267º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,4
267º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,4
283º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,3
283º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
283º MARC FORT LOPEZ (+)2,3
283º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,3
283º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
283º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
283º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
283º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
283º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
283º IVAN CERRATO CLAR (+)2,3
283º MARC ISLA MATEU (+)2,3
283º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
283º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
283º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
297º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
297º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
297º MARTI MORENO COLL (+)2,2
297º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,2
297º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
297º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
297º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
297º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,2
297º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
297º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,2
297º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2,2
297º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,2
297º ROGER GARCIA RIBO (+)2,2
297º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,2
297º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
297º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
297º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
297º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
315º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
315º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
315º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,1
315º CARLES TORRUS ROIG (+)2,1
315º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,1
315º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
315º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
315º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
315º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,1
315º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,1
315º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
315º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,1
315º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
315º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
315º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
315º SANTI CANADELL BOIX (+)2,1
315º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,1
315º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
315º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
315º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
315º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,1
315º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,1
315º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
315º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,1
339º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
339º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2
339º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
339º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
339º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2
339º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
339º PAU PEREZ SIERRA (+)2
339º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
339º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
339º JOSEP DOLCET BOTA (+)2
339º ANGEL MARIN RUIZ (+)2
339º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
339º CARLA PUIG JOU (+)2
339º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
339º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
354º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
354º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,9
354º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
354º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,9
354º JOSEP ESCABROS DURO (+)1,9
354º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
354º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,9
354º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
354º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,9
354º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
354º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
354º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,9
354º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)1,9
354º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,9
354º RICARD REY INFANTE (+)1,9
354º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
354º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,9
354º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
354º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,9
354º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)1,9
354º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
354º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
354º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,9
354º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)1,9
378º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
378º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,8
378º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
378º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
378º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,8
378º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,8
378º IGNASI FARRES FALCO (+)1,8
378º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
378º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
378º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)1,8
378º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
378º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,8
378º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
378º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
378º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
378º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
378º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
378º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
378º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
378º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
378º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)1,8
399º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
399º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,7
399º ANTONI RECASENS COMES (+)1,7
399º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,7
399º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
399º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,7
399º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,7
399º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
399º CARLOS OLIVER VERA (+)1,7
399º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,7
399º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
399º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,7
399º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
399º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
399º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,7
399º JOSEP BOADA AURICH (+)1,7
399º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)1,7
399º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
417º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
417º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
417º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
417º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
417º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
417º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
417º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
417º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,6
417º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
417º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,6
417º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,6
417º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,6
417º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,6
417º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
417º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,6
417º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
417º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
417º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
417º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
417º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,6
417º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
417º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
417º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
417º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)1,6
417º JAUME GIL ARGEMI (+)1,6
417º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
417º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
444º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
444º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
444º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
444º ALAN WEIR (+)1,5
444º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
444º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,5
444º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,5
444º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
444º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
444º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,5
444º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
444º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,5
444º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,5
444º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
444º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,5
444º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,5
444º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,5
444º RAMON VILA CORRAL (+)1,5
444º NICULAE BALTES (+)1,5
444º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1,5
444º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
444º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
444º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,5
444º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
444º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
469º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
469º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
469º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
469º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
469º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
469º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
469º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
469º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
469º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,4
469º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,4
469º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
469º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,4
469º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
469º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
469º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
469º RICHARD CORDEN (+)1,4
469º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,4
469º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
469º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,4
469º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
469º JUAN RAMON VICO CABRERIZO (+)1,4
469º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
491º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,3
491º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
491º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,3
491º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
491º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
491º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
491º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
491º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
491º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
491º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
491º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
491º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
491º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
491º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
491º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
491º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
491º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
491º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,3
491º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
491º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
491º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,3
491º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,3
491º PEDRO PARRA MORALES (+)1,3
491º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,3
515º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1,2
515º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,2
515º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
515º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
515º DIEGO MIER CAMPO (+)1,2
515º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,2
515º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
515º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,2
515º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,2
515º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
515º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1,2
515º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
515º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
515º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
515º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
515º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,2
515º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,2
515º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
515º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,2
534º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,1
534º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,1
534º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
534º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
534º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
534º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
534º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
534º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,1
534º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
534º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,1
534º MOISES PERNIA MORENO (+)1,1
534º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
534º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
534º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
548º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
548º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
548º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
548º JORDI MIR ALBERTI (+)1
548º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1
548º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1
548º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
548º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
548º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1
548º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1
548º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
548º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1
548º DAVID VALERA TROYA (+)1
548º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
548º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1
548º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
548º BORJA PONT PURTI (+)1
548º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
566º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
566º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
566º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
566º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)0,9
566º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)0,9
566º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
566º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)0,9
566º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
566º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)0,9
566º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
566º JORDI TORRENT MARES (+)0,9
566º JORDI GIRO CLARASO (+)0,9
566º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
566º ALBERT BOIX LLOPIS (+)0,9
566º CARLES BARRERA BASSO (+)0,9
566º PERE COLOMER LLACH (+)0,9
566º JAVIER ABAD MENDEZ (+)0,9
566º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
566º ENRIQUE CARO GARCIA (+)0,9
566º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)0,9
566º TONI BESORA PALOU (+)0,9
566º JUAN ALCAZAR PONS (+)0,9
566º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)0,9
566º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)0,9
590º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,8
590º PERE MANEL VILASECA ARROYO (+)0,8
590º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC