Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25368
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

08.07.2019

Llista dels 815 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
MANUEL AMOR ROYO (+)6,8
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,7
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,5
JAUME VIDAL SERRAT (+)6,4
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
ORIOL MAS GUERRERO (+)6,3
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
12º RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,2
13º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
14º CONRAD LLADO PLA (+)6
14º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
14º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6
14º BARRY ROBERT COOMBER (+)6
18º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,9
19º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,8
19º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,8
21º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
21º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
21º JORDI SERRA BLANCH (+)5,7
21º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
25º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,6
25º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
25º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,6
28º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,5
28º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,5
30º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,4
30º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
30º JORDI CANTO GARCIA (+)5,4
30º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,4
30º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
35º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,3
35º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
37º MARC PEREZ GELMA (+)5,2
37º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,2
37º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
40º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
40º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
40º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
40º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
40º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,1
45º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
45º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5
45º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
45º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5
45º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5
45º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5
51º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
51º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
53º BERENGUER ORTI MARES (+)4,8
53º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,8
53º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
53º ENRIC SANZ RAMON (+)4,8
53º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,8
53º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
53º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,8
60º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
60º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,7
60º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,7
60º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
64º LUIS GRIFE GUIU (+)4,6
64º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
64º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
64º FIDEL SOLER BENET (+)4,6
64º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,6
64º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,6
64º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
64º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,6
64º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
73º DAVID SOLE MARZO (+)4,5
73º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,5
73º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
73º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,5
73º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
78º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,4
78º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
78º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
78º JOSE ATERO LORCA (+)4,4
78º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,4
78º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
84º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,3
84º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
84º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
84º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,3
84º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
84º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
84º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
84º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
84º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
84º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,3
94º OSCAR GARCIA VALERA (+)4,2
94º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
94º DAVID VILASECA CASALS (+)4,2
94º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,2
94º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
99º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,1
99º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
99º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
99º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,1
103º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4
103º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
103º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
103º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4
103º JOAN CODINA FEIXAS (+)4
108º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
108º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
108º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
108º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
108º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
108º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,9
108º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,9
108º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)3,9
108º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,9
108º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
108º ERIC PUIG JOU (+)3,9
108º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,9
108º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
108º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,9
108º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
123º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,8
123º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
123º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
123º JUAN MARTI ILLAS (+)3,8
123º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
123º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,8
123º PERE CURTO ESCARDO (+)3,8
123º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)3,8
131º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
131º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,7
131º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,7
131º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,7
131º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
131º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
131º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
131º PEP ANGLES ROS (+)3,7
131º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,7
131º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
131º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,7
131º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,7
143º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,6
143º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,6
143º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,6
143º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
143º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,6
143º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
143º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
143º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
143º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,6
143º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
143º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,6
143º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,6
143º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
156º DAVID DIAZ CORTES (+)3,5
156º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,5
156º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
156º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
156º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
161º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,4
161º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
161º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
161º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
161º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,4
161º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
161º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
161º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
161º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,4
161º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
171º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,3
171º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,3
171º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
171º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
171º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,3
171º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
171º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,3
171º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,3
171º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,3
180º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
180º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,2
180º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,2
180º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,2
180º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,2
180º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
180º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,2
180º POL SAURA TURON (+)3,2
180º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,2
180º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
180º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
180º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
180º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,2
180º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
194º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
194º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,1
194º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,1
194º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3,1
194º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
194º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
194º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
194º ENRIC SERRANO GIL (+)3,1
194º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
194º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
194º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,1
194º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
194º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
194º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
208º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
208º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)3
208º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
208º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3
208º DANIEL RIUS DUARTE (+)3
208º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3
208º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3
208º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)3
216º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
216º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
216º RICARD MORAT CARDONA (+)2,9
216º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
216º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
221º RICARD DIAZ CARRERAS (+)2,8
221º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
221º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
221º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,8
221º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
226º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,7
226º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
226º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,7
226º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,7
226º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
226º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
226º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,7
226º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
226º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
226º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
236º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
236º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,6
236º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,6
236º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,6
236º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,6
236º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
236º JORDI PONS SEGALA (+)2,6
236º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
236º JOAN PERICH ROMERO (+)2,6
236º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,6
236º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)2,6
236º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
236º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,6
236º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,6
236º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,6
236º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,6
236º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
253º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
253º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,5
253º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,5
253º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
253º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
253º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
253º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,5
253º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
253º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
253º CARLES MARQUES PLA (+)2,5
253º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
253º SANTI CANADELL BOIX (+)2,5
253º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
253º NICULAE BALTES (+)2,5
253º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
253º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,5
253º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
253º EDUARD PAGES VILA (+)2,5
253º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
272º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
272º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
272º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
272º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
272º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
272º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
272º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,4
272º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,4
272º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
272º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
272º GREGO LOPEZ LEON (+)2,4
272º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,4
272º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,4
272º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,4
286º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,3
286º MANEL ROMAN ALONSO (+)2,3
286º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
286º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
286º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,3
286º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,3
286º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,3
286º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
286º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
286º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,3
286º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
286º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
286º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
286º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
286º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,3
286º VALENTI PUIG CERETO (+)2,3
286º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
286º IVAN CERRATO CLAR (+)2,3
286º MARC ISLA MATEU (+)2,3
286º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,3
286º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
286º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,3
286º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
286º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)2,3
286º JOSEP BOADA AURICH (+)2,3
286º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,3
312º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
312º MARTI MORENO COLL (+)2,2
312º DIEGO MIER CAMPO (+)2,2
312º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
312º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
312º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
312º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
312º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
312º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,2
312º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,2
312º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,2
312º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,2
312º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,2
312º HUSEIN ALKASAB (+)2,2
312º PABLO FOSALBA VELA (+)2,2
312º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
312º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
312º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,2
312º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
312º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
332º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
332º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,1
332º MARC FORT LOPEZ (+)2,1
332º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
332º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
332º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
332º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
332º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
332º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)2,1
332º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,1
332º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,1
332º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
332º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
332º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
332º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,1
332º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
332º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
332º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
332º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,1
332º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,1
332º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
353º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
353º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2
353º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
353º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
353º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
353º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
353º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
353º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2
353º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
353º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
353º JORDI MAS LLOVERAS (+)2
353º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2
353º CARLA PUIG JOU (+)2
353º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
353º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
353º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
369º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
369º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
369º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,9
369º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,9
369º CARLES TORRUS ROIG (+)1,9
369º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
369º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,9
369º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
369º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)1,9
369º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
369º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
369º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,9
369º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
369º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
369º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
369º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
385º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)1,8
385º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
385º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)1,8
385º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
385º PAU PEREZ SIERRA (+)1,8
385º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,8
385º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
385º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
385º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
385º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
385º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
385º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
385º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,8
385º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
385º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
385º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,8
385º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,8
385º ROGER GARCIA RIBO (+)1,8
385º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,8
385º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
385º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
385º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
385º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
408º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
408º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
408º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,7
408º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,7
408º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,7
408º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
408º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,7
408º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
408º CARLOS OLIVER VERA (+)1,7
408º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
408º RAMON VILA CORRAL (+)1,7
408º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
408º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
408º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,7
408º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
423º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
423º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
423º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
423º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
423º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,6
423º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
423º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
423º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
423º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
423º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
423º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
423º PEDRO SIN CIRES (+)1,6
423º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
423º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
423º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
423º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1,6
423º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
423º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,6
423º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
423º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,6
423º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,6
423º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
423º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
423º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
423º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,6
423º JAUME GIL ARGEMI (+)1,6
423º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
423º PEDRO PARRA MORALES (+)1,6
451º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,5
451º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
451º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
451º ALAN WEIR (+)1,5
451º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
451º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,5
451º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
451º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,5
451º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
451º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
451º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,5
451º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
451º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
451º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
451º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,5
451º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
451º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,5
451º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
469º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
469º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,4
469º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
469º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
469º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
469º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
469º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
469º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,4
469º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,4
469º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
469º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,4
469º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,4
469º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)1,4
469º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,4
469º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
469º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
469º RICHARD CORDEN (+)1,4
469º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,4
469º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
469º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,4
469º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,4
469º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
469º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
492º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
492º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
492º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
492º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
492º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
492º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
492º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,3
492º ANTONI RECASENS COMES (+)1,3
492º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
492º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
492º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
492º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,3
492º IGNASI FARRES FALCO (+)1,3
492º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
492º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
492º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
492º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
492º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
492º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,3
492º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,3
492º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
492º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,3
492º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,3
492º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
492º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,3
492º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
492º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
492º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,3
492º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,3
492º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,3
522º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,2
522º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,2
522º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
522º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
522º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
522º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,2
522º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
522º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,2
522º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,2
522º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
522º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,2
522º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,2
522º RICARD REY INFANTE (+)1,2
522º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
522º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
522º ADOLFO MARTINEZ IZQUIERDO (+)1,2
522º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
522º TONI BESORA PALOU (+)1,2
522º RICARDO MATEO PEREZ (+)1,2
522º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
522º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,2
522º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,2
522º JUAN RAMON VICO CABRERIZO (+)1,2
545º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
545º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,1
545º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
545º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
545º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
545º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
545º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
545º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,1
545º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,1
545º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,1
545º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
545º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
545º BORJA PONT PURTI (+)1,1
558º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1
558º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
558º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
558º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1
558º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1
558º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
558º JORDI MIR ALBERTI (+)1
558º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1
558º JORDI SOLA ALSINA (+)1
558º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
558º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1
558º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1
558º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
558º PERE COLOMER LLACH (+)1
558º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
558º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1
558º DAVID VALERA TROYA (+)1
558º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)1
558º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
558º DAVID TENES GARCIA (+)1
558º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1
558º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
558º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
581º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,9
581º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
581º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
581º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
581º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)0,9
581º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
581º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
581º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
581º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)0,9
581º JORDI TORRENT MARES (+)0,9
581º ANTONI COMAS LOPEZ (+)0,9
581º PER
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC