Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25360
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

01.07.2019

Llista dels 807 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,7
MANUEL AMOR ROYO (+)6,6
PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,5
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,4
JAUME VIDAL SERRAT (+)6,4
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
12º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
13º CONRAD LLADO PLA (+)6
13º JORDI GIRO CODINA (+)6
13º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
13º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6
13º BARRY ROBERT COOMBER (+)6
18º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,9
19º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,8
19º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,8
21º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
21º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
21º JORDI SERRA BLANCH (+)5,7
21º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
25º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
26º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
26º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,5
26º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,5
26º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,5
30º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,4
30º JORDI CANTO GARCIA (+)5,4
30º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,4
30º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
34º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
34º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
36º MARC PEREZ GELMA (+)5,2
36º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,2
36º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,2
36º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
40º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
40º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
40º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
40º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
44º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
44º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5
44º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
44º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5
44º MANUEL ALFONSO AMO (+)5
44º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5
44º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5
44º JOHN FREDERICK EVANS (+)5
52º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
52º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,9
52º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
55º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,8
55º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
55º ENRIC SANZ RAMON (+)4,8
55º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,8
55º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
55º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,8
61º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,7
61º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,7
61º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
64º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,6
64º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
64º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
64º FIDEL SOLER BENET (+)4,6
64º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,6
64º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,6
64º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
71º DAVID SOLE MARZO (+)4,5
71º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,5
71º RAMON JARDI MARTI (+)4,5
71º LUIS GRIFE GUIU (+)4,5
71º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,5
71º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,5
71º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
78º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
78º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
78º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,4
78º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,4
82º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,3
82º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
82º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
82º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
82º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
82º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
82º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
89º BERENGUER ORTI MARES (+)4,2
89º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
89º DAVID VILASECA CASALS (+)4,2
89º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,2
89º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
94º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,1
94º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,1
94º OSCAR GARCIA VALERA (+)4,1
94º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
94º JOSE ATERO LORCA (+)4,1
94º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
94º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,1
101º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4
101º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
101º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
101º JOAN CODINA FEIXAS (+)4
105º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
105º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
105º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
105º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,9
105º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
105º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,9
105º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,9
105º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)3,9
105º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
105º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)3,9
105º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,9
105º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
105º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,9
105º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
105º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)3,9
120º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
120º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
120º JUAN MARTI ILLAS (+)3,8
120º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
120º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,8
120º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)3,8
126º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
126º DAVID RIERA VALLCORBA (+)3,7
126º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,7
126º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
126º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
126º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
126º PEP ANGLES ROS (+)3,7
126º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,7
126º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
126º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,7
136º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,6
136º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,6
136º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,6
136º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
136º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,6
136º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
136º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
136º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
136º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,6
136º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
136º OSCAR PIQUE PARROT (+)3,6
136º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
148º DAVID DIAZ CORTES (+)3,5
148º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,5
148º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
148º PERE CURTO ESCARDO (+)3,5
148º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
148º ERIC PUIG JOU (+)3,5
148º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
148º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,5
156º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,4
156º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
156º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,4
156º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
156º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
156º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,4
156º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
156º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
156º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
156º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,4
156º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
167º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,3
167º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,3
167º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
167º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,3
167º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
167º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,3
167º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
167º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,3
167º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,3
167º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,3
167º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,3
178º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
178º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,2
178º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
178º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,2
178º POL SAURA TURON (+)3,2
178º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,2
178º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,2
178º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
178º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
178º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
178º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
189º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,1
189º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,1
189º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,1
189º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
189º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
189º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,1
189º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,1
189º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
189º ENRIC SERRANO GIL (+)3,1
189º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
189º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
189º RICARD MORAT CARDONA (+)3,1
189º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
189º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
189º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,1
189º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
205º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
205º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)3
205º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
205º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3
205º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3
205º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3
205º JESUS FUENTES CRUZ (+)3
205º DANIEL RIUS DUARTE (+)3
205º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3
214º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
214º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
214º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,9
214º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
214º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
214º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)2,9
220º RICARD DIAZ CARRERAS (+)2,8
220º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
220º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
220º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)2,8
220º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
225º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,7
225º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
225º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,7
225º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
225º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
225º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
225º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,7
225º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
233º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
233º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,6
233º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,6
233º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
233º JORDI PONS SEGALA (+)2,6
233º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
233º JOAN PERICH ROMERO (+)2,6
233º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,6
233º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,6
233º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
233º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,6
233º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,6
233º GREGO LOPEZ LEON (+)2,6
233º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
247º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
247º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,5
247º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,5
247º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
247º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
247º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
247º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
247º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
247º CARLES MARQUES PLA (+)2,5
247º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
247º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
247º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
247º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
247º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,5
247º EDUARD PAGES VILA (+)2,5
247º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
263º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
263º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,4
263º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
263º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
263º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
263º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
263º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,4
263º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
263º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,4
263º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,4
263º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,4
263º HUSEIN ALKASAB (+)2,4
263º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,4
263º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
263º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,4
263º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
263º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,4
263º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,4
281º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,3
281º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
281º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
281º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,3
281º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,3
281º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
281º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
281º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,3
281º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
281º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
281º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
281º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
281º VALENTI PUIG CERETO (+)2,3
281º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
281º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,3
281º SANTI CANADELL BOIX (+)2,3
281º MARC ISLA MATEU (+)2,3
281º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,3
281º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
281º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,3
281º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
281º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)2,3
281º JOSEP BOADA AURICH (+)2,3
281º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,3
305º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2,2
305º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
305º MARTI MORENO COLL (+)2,2
305º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
305º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,2
305º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
305º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
305º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
305º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
305º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,2
305º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,2
305º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,2
305º IVAN CERRATO CLAR (+)2,2
305º PABLO FOSALBA VELA (+)2,2
305º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
305º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
305º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,2
305º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
305º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,2
305º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
305º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,2
326º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
326º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,1
326º MARC FORT LOPEZ (+)2,1
326º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
326º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
326º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
326º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
326º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,1
326º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
326º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,1
326º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)2,1
326º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,1
326º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,1
326º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
326º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
326º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
326º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
326º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
326º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
326º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,1
326º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,1
326º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
348º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
348º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2
348º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
348º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
348º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
348º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
348º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
348º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2
348º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
348º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
348º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2
348º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2
348º CARLA PUIG JOU (+)2
348º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
348º ROGER GARCIA RIBO (+)2
348º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
348º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
365º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
365º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
365º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,9
365º CARLES TORRUS ROIG (+)1,9
365º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
365º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,9
365º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,9
365º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
365º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)1,9
365º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
365º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
365º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,9
365º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
365º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,9
365º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,9
365º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
365º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
365º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
383º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
383º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)1,8
383º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
383º PAU PEREZ SIERRA (+)1,8
383º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,8
383º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,8
383º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
383º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
383º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
383º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
383º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
383º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
383º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,8
383º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
383º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,8
383º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,8
383º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
383º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
383º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,8
383º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
383º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,8
404º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
404º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
404º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,7
404º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
404º PEDRO SIN CIRES (+)1,7
404º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,7
404º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
404º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
404º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
404º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
404º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,7
404º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
416º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
416º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
416º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
416º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
416º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
416º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
416º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
416º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,6
416º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
416º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
416º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
416º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
416º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
416º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,6
416º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
416º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,6
416º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
416º RAMON VILA CORRAL (+)1,6
416º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,6
416º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
416º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
416º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
416º JAUME GIL ARGEMI (+)1,6
416º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
440º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,5
440º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
440º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
440º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
440º ALAN WEIR (+)1,5
440º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
440º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,5
440º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,5
440º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,5
440º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,5
440º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
440º IGNASI FARRES FALCO (+)1,5
440º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,5
440º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
440º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
440º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,5
440º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
440º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,5
440º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,5
440º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,5
440º NICULAE BALTES (+)1,5
440º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
440º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
440º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
440º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
465º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
465º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
465º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
465º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
465º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
465º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
465º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,4
465º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
465º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
465º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,4
465º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,4
465º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,4
465º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,4
465º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,4
465º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
465º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
465º RICHARD CORDEN (+)1,4
465º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,4
465º CARLOS OLIVER VERA (+)1,4
465º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
465º PEDRO PARRA MORALES (+)1,4
465º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,4
465º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
465º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
489º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
489º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
489º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
489º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
489º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
489º ANTONI RECASENS COMES (+)1,3
489º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
489º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
489º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,3
489º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
489º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
489º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
489º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
489º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
489º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
489º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
489º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
489º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,3
489º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
489º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,3
489º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
489º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,3
489º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
489º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
489º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,3
489º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,3
489º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,3
516º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,2
516º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
516º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,2
516º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
516º DIEGO MIER CAMPO (+)1,2
516º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
516º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,2
516º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
516º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
516º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,2
516º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,2
516º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
516º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,2
516º RICARD REY INFANTE (+)1,2
516º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
516º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
516º ADOLFO MARTINEZ IZQUIERDO (+)1,2
516º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
516º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,2
516º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
516º JUAN RAMON VICO CABRERIZO (+)1,2
537º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
537º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,1
537º JORDI SARTO SOLIVA (+)1,1
537º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
537º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
537º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,1
537º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
537º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
537º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
537º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,1
537º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,1
537º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
537º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
537º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
537º BORJA PONT PURTI (+)1,1
552º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1
552º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
552º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
552º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1
552º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
552º JORDI MIR ALBERTI (+)1
552º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)1
552º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1
552º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
552º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1
552º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
552º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1
552º PERE COLOMER LLACH (+)1
552º TONI BESORA PALOU (+)1
552º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
552º RICARDO MATEO PEREZ (+)1
552º DAVID VALERA TROYA (+)1
552º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
552º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1
552º DAVID TENES GARCIA (+)1
552º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1
552º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
552º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
575º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,9
575º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
575º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
575º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
575º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)0,9
575º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
575º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
575º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
575º JORDI SOLA ALSINA (+)0,9
575º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)0,9
575º JORDI TORRENT MARES (+)0,9
575º ANTONI COMAS LOPEZ (+)0,9
575º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
575º ALBERT BOIX LLOPIS (+)0,9
575º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
575º JUAN MANUEL OLMOS FERNANDEZ (+)0,9
575º ENRIQUE CARO GARCIA (+)0,9
575º JOAN URPI RIBAS
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC