Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25355
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

24.06.2019

Llista dels 802 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,7
MANUEL AMOR ROYO (+)6,5
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,3
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
10º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,2
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º JORDI GIRO CODINA (+)6
12º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
12º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6
16º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,8
16º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,8
18º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
18º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,7
18º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
21º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
21º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,6
21º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
24º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
24º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,5
24º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,5
24º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,5
24º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,5
24º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,5
30º JORDI SERRA BLANCH (+)5,4
30º JORDI CANTO GARCIA (+)5,4
30º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,4
30º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
34º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
34º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,3
36º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
36º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
36º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
39º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
39º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
39º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
39º JOSEP RIBAS ALONSO (+)5,1
39º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
39º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,1
45º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
45º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5
45º MARC PEREZ GELMA (+)5
45º FIDEL SOLER BENET (+)5
45º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5
45º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5
45º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5
52º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
52º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
52º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
52º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,9
56º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,8
56º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
56º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,8
56º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,8
56º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
56º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,8
62º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,7
62º RAMON JARDI MARTI (+)4,7
62º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,7
62º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,7
62º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
62º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,7
62º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
69º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
69º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,6
69º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,6
69º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
73º LUIS GRIFE GUIU (+)4,5
73º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,5
75º BERENGUER ORTI MARES (+)4,4
75º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
75º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,4
75º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
75º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,4
75º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,4
81º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,3
81º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
81º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
81º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
81º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
81º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
81º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,3
81º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
89º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,2
89º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
89º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
89º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
93º DAVID SOLE MARZO (+)4,1
93º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,1
93º OSCAR GARCIA VALERA (+)4,1
93º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
93º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,1
93º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,1
93º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4,1
93º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
101º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4
101º MARÇAL MORE VIDAL (+)4
101º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
101º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
101º DAVID VILASECA CASALS (+)4
101º JOAN CODINA FEIXAS (+)4
101º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4
108º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
108º DAVID RIERA VALLCORBA (+)3,9
108º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
108º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
108º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,9
108º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
108º JOSE ATERO LORCA (+)3,9
108º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
108º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)3,9
108º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,9
108º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
108º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,9
108º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,9
108º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
122º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
122º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,8
122º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
122º JUAN MARTI ILLAS (+)3,8
122º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
122º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,8
122º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,8
122º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,8
130º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
130º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,7
130º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
130º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
130º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
130º PEP ANGLES ROS (+)3,7
130º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,7
130º PERE CURTO ESCARDO (+)3,7
130º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
130º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,7
140º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,6
140º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,6
140º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
140º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
140º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
140º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
140º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
140º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
148º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,5
148º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,5
148º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
148º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
148º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
148º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,5
154º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
154º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
154º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
154º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,4
154º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
154º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
154º ERIC PUIG JOU (+)3,4
154º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
154º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,4
154º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,4
154º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
165º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,3
165º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
165º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,3
165º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,3
165º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,3
165º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
165º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,3
165º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,3
165º OSCAR PIQUE PARROT (+)3,3
174º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,2
174º DAVID DIAZ CORTES (+)3,2
174º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
174º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,2
174º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,2
174º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
174º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,2
174º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,2
174º POL SAURA TURON (+)3,2
174º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,2
174º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,2
174º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
174º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
174º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
174º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
189º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,1
189º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,1
189º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
189º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
189º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,1
189º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,1
189º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,1
189º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
189º ENRIC SERRANO GIL (+)3,1
189º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
189º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
189º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
189º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
189º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,1
189º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,1
189º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,1
189º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
206º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)3
206º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3
206º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
206º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3
206º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3
206º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3
206º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3
206º RICARD MORAT CARDONA (+)3
214º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,9
214º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
214º JESUS FUENTES CRUZ (+)2,9
214º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
214º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
214º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
220º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
220º JOAN PERICH ROMERO (+)2,8
220º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,8
220º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
220º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
220º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,8
220º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
227º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,7
227º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)2,7
227º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
227º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
227º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
227º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
227º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,7
227º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
227º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
236º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
236º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,6
236º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,6
236º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
236º JORDI PONS SEGALA (+)2,6
236º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
236º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,6
236º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,6
236º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,6
236º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
236º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,6
236º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,6
236º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,6
236º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,6
236º GREGO LOPEZ LEON (+)2,6
236º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
252º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
252º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,5
252º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
252º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
252º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
252º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
252º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
252º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
252º CARLES MARQUES PLA (+)2,5
252º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
252º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
252º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
252º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
252º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,5
252º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
267º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
267º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,4
267º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
267º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
267º RICARD RIPOLL PI (+)2,4
267º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
267º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
267º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
267º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,4
267º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,4
267º HUSEIN ALKASAB (+)2,4
267º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,4
267º PABLO FOSALBA VELA (+)2,4
267º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
267º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,4
267º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,4
283º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,3
283º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
283º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
283º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,3
283º MARC FORT LOPEZ (+)2,3
283º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,3
283º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
283º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,3
283º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
283º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
283º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
283º VALENTI PUIG CERETO (+)2,3
283º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
283º SANTI CANADELL BOIX (+)2,3
283º MARC ISLA MATEU (+)2,3
283º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,3
283º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
283º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
283º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)2,3
283º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,3
303º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
303º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
303º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
303º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
303º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,2
303º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,2
303º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
303º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2,2
303º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,2
303º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,2
303º IVAN CERRATO CLAR (+)2,2
303º ROGER GARCIA RIBO (+)2,2
303º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
303º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
303º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
303º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,2
303º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
303º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,2
321º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2,1
321º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
321º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
321º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
321º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
321º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
321º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
321º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,1
321º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,1
321º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
321º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,1
321º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
321º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)2,1
321º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,1
321º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,1
321º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,1
321º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
321º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
321º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
321º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,1
321º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
321º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
321º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
321º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,1
321º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,1
321º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,1
321º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
348º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
348º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2
348º MARTI MORENO COLL (+)2
348º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
348º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
348º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2
348º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
348º PAU PEREZ SIERRA (+)2
348º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
348º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2
348º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
348º JOSEP DOLCET BOTA (+)2
348º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
348º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2
348º CARLA PUIG JOU (+)2
348º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
348º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
348º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
366º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
366º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
366º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,9
366º CARLES TORRUS ROIG (+)1,9
366º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
366º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,9
366º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,9
366º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,9
366º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
366º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
366º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
366º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,9
366º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,9
366º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
366º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,9
366º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
366º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,9
366º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1,9
366º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
366º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
366º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)1,9
366º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,9
388º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
388º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
388º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,8
388º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,8
388º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,8
388º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
388º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
388º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
388º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
388º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
388º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
388º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
388º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
388º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,8
388º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
388º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
388º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
388º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
406º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,7
406º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
406º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
406º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,7
406º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,7
406º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
406º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,7
406º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
406º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
406º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,7
406º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
406º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
406º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,7
406º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
420º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
420º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
420º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
420º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
420º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
420º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
420º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,6
420º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
420º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
420º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,6
420º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
420º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
420º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,6
420º RICARD REY INFANTE (+)1,6
420º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
420º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
420º CARLOS OLIVER VERA (+)1,6
420º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,6
420º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
420º RAMON VILA CORRAL (+)1,6
420º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
420º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
420º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
420º JOSEP BOADA AURICH (+)1,6
420º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
420º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
446º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
446º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
446º ALAN WEIR (+)1,5
446º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
446º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,5
446º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,5
446º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
446º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
446º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
446º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
446º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,5
446º NICULAE BALTES (+)1,5
446º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
446º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
446º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,5
446º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
446º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
463º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,4
463º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,4
463º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
463º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
463º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
463º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
463º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
463º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
463º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,4
463º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
463º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,4
463º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
463º IGNASI FARRES FALCO (+)1,4
463º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,4
463º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
463º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,4
463º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
463º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,4
463º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
463º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
463º RICHARD CORDEN (+)1,4
463º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,4
463º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,4
463º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
463º JAUME GIL ARGEMI (+)1,4
463º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,4
463º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
463º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
491º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
491º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
491º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
491º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
491º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
491º ANTONI RECASENS COMES (+)1,3
491º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
491º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
491º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
491º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
491º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
491º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
491º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
491º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
491º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
491º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,3
491º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
491º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,3
491º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
491º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,3
491º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,3
491º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,3
491º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
491º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,3
491º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,3
491º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,3
491º PEDRO PARRA MORALES (+)1,3
491º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,3
519º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1,2
519º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
519º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,2
519º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
519º DIEGO MIER CAMPO (+)1,2
519º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,2
519º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
519º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,2
519º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,2
519º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
519º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
519º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
519º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
519º MOISES PERNIA MORENO (+)1,2
519º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
519º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1,2
519º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
519º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,2
519º JUAN RAMON VICO CABRERIZO (+)1,2
538º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
538º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
538º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
538º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,1
538º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
538º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
538º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,1
538º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
538º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
538º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
538º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
549º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
549º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
549º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
549º JORDI MIR ALBERTI (+)1
549º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)1
549º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1
549º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1
549º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
549º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1
549º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
549º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1
549º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
549º RICARDO MATEO PEREZ (+)1
549º DAVID VALERA TROYA (+)1
549º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
549º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1
549º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
549º BORJA PONT PURTI (+)1
549º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
568º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)0,9
568º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,9
568º XAVIER ANDRES AZNAR (+)0,9
568º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
568º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
568º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
568º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)0,9
568º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)0,9
568º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
568º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
568º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
568º JORDI SOLA ALSINA (+)0,9
568º JORDI TORRENT MARES (+)0,9
568º JORDI GIRO CLARASO (+)0,9
568º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,9
568º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
568º ALBERT BOIX LLOPIS (+)0,9
568º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)0,9
568º PERE COLOMER LLACH (+)0,9
568º JAVIER ABAD MENDEZ (+)0,9
568º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
568º ENRIQUE CARO GARCIA (+)0,9
568º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)0,9
568º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)0,9
568º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC