Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25350
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

17.06.2019

Llista dels 796 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,7
MANUEL AMOR ROYO (+)6,4
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,3
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,3
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,3
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
10º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,2
11º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,1
12º CONRAD LLADO PLA (+)6
12º JORDI GIRO CODINA (+)6
12º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
12º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6
16º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,8
16º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,8
18º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
18º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,7
18º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
21º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
21º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
23º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,5
23º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,5
23º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,5
23º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,5
27º JORDI SERRA BLANCH (+)5,4
27º JORDI CANTO GARCIA (+)5,4
27º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,4
27º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,4
27º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,4
27º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,4
33º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,3
33º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
33º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,3
36º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
36º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
36º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,2
36º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
36º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,2
41º JORDI GARCIA PINTO (+)5,1
41º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
41º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)5,1
41º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
45º FERNANDO CANO MARTOS (+)5
45º MARC PEREZ GELMA (+)5
45º FIDEL SOLER BENET (+)5
45º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5
49º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,9
49º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
49º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
49º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
49º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,9
54º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,8
54º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
54º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,8
54º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
54º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,8
54º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,8
60º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,7
60º RAMON JARDI MARTI (+)4,7
60º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,7
60º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,7
60º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,7
60º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,7
60º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,7
60º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
68º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,6
68º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
68º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)4,6
68º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,6
68º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
73º JOSE SORIA ALVAREZ (+)4,5
73º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,5
75º BERENGUER ORTI MARES (+)4,4
75º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
75º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,4
75º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
79º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,3
79º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
79º LUIS GRIFE GUIU (+)4,3
79º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,3
79º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,3
79º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
79º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,3
79º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,3
79º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)4,3
79º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
89º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,2
89º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
89º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
89º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4,2
89º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
94º DAVID SOLE MARZO (+)4,1
94º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,1
94º OSCAR GARCIA VALERA (+)4,1
94º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
94º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,1
94º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
94º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,1
101º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4
101º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4
101º MARÇAL MORE VIDAL (+)4
101º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
101º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4
101º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4
101º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4
108º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
108º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,9
108º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,9
108º DAVID VILASECA CASALS (+)3,9
108º PERE CURTO ESCARDO (+)3,9
108º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
108º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)3,9
108º ROSENDO MENTA SALA (+)3,9
108º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,9
108º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
118º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
118º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
118º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,8
118º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
118º JUAN MARTI ILLAS (+)3,8
118º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
118º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)3,8
118º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,8
118º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,8
118º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,8
118º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,8
129º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
129º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,7
129º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,7
129º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,7
129º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
129º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,7
129º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
129º PEP ANGLES ROS (+)3,7
129º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,7
129º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,7
139º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
139º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,6
139º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
139º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
139º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
139º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,6
139º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,6
139º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
147º SERGI CHAVES GARRIDO (+)3,5
147º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,5
147º JOSE ATERO LORCA (+)3,5
147º SERGI ARISA SAEZ (+)3,5
147º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,5
147º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
147º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,5
154º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,4
154º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
154º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,4
154º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,4
154º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,4
154º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
154º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,4
154º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
154º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,4
154º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,4
154º ERIC PUIG JOU (+)3,4
154º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,4
154º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,4
154º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
168º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,3
168º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
168º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,3
168º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,3
168º ENRIC SERRANO GIL (+)3,3
168º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
168º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,3
168º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,3
176º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,2
176º DAVID DIAZ CORTES (+)3,2
176º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
176º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,2
176º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3,2
176º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,2
176º POL SAURA TURON (+)3,2
176º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,2
176º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,2
176º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
176º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
176º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
176º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,2
176º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,2
190º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,1
190º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
190º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
190º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,1
190º JOSEP TORRENT MARES (+)3,1
190º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,1
190º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
190º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
190º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
190º OSCAR PIQUE PARROT (+)3,1
190º ELOI HERNANDO ROMERO (+)3,1
190º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,1
202º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)3
202º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3
202º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3
202º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3
202º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3
202º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)3
202º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3
202º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3
202º RICARD MORAT CARDONA (+)3
202º JAVIER CACERES SORIANO (+)3
212º RAMON BONVILA BONET (+)2,9
212º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,9
212º JESUS FUENTES CRUZ (+)2,9
212º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
212º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
212º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
218º SALVADOR MOREU GARCIA (+)2,8
218º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,8
218º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)2,8
218º JOAN PERICH ROMERO (+)2,8
218º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
218º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
218º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,8
218º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,8
218º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,8
218º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
228º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)2,7
228º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
228º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
228º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
228º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
228º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
228º EDUARD PAGES VILA (+)2,7
235º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,6
235º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,6
235º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,6
235º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,6
235º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
235º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
235º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,6
235º JORDI VILADOMAT VERS (+)2,6
235º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
235º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,6
235º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)2,6
235º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,6
235º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
248º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,5
248º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
248º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,5
248º JORDI PONS SEGALA (+)2,5
248º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
248º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,5
248º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
248º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,5
248º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
248º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
248º CARLES MARQUES PLA (+)2,5
248º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,5
248º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,5
248º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,5
248º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,5
248º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
248º NIL MAÑER PARDINA (+)2,5
265º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
265º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,4
265º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
265º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)2,4
265º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,4
265º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
265º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
265º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,4
265º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,4
265º HUSEIN ALKASAB (+)2,4
265º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,4
265º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)2,4
265º PABLO FOSALBA VELA (+)2,4
265º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
279º CARLOS POLEY GARCIA (+)2,3
279º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
279º MARC FORT LOPEZ (+)2,3
279º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,3
279º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,3
279º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
279º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
279º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
279º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,3
279º MARC ISLA MATEU (+)2,3
279º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
279º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,3
279º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)2,3
292º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,2
292º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
292º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,2
292º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)2,2
292º CARLES VIEJO MORO (+)2,2
292º SERGI NOGUE LOPEZ (+)2,2
292º RICARD RIPOLL PI (+)2,2
292º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
292º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,2
292º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
292º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)2,2
292º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,2
292º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,2
292º SANTI CANADELL BOIX (+)2,2
292º ROGER GARCIA RIBO (+)2,2
292º GREGO LOPEZ LEON (+)2,2
292º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,2
292º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
292º JAN BOFILL COLOMES (+)2,2
292º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
292º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,2
292º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
314º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,1
314º ANTONI MANZANARES COLL (+)2,1
314º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,1
314º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
314º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
314º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
314º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,1
314º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,1
314º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,1
314º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)2,1
314º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,1
314º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,1
314º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,1
314º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,1
314º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
314º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,1
314º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
314º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
314º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
314º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,1
314º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,1
314º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,1
314º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,1
314º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,1
338º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
338º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2
338º MARTI MORENO COLL (+)2
338º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
338º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
338º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2
338º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
338º PAU PEREZ SIERRA (+)2
338º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
338º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2
338º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
338º JOSEP DOLCET BOTA (+)2
338º ANGEL MARIN RUIZ (+)2
338º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2
338º CARLA PUIG JOU (+)2
338º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
338º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
338º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
356º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
356º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
356º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,9
356º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,9
356º CARLES TORRUS ROIG (+)1,9
356º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,9
356º JOSEP ESCABROS DURO (+)1,9
356º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
356º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,9
356º LLUIS TOMAS REYNE (+)1,9
356º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
356º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
356º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,9
356º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,9
356º IVAN CERRATO CLAR (+)1,9
356º CARLES BERNET BERNADO (+)1,9
356º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,9
356º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
356º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
356º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
356º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,9
356º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)1,9
356º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)1,9
379º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,8
379º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
379º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,8
379º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,8
379º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,8
379º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,8
379º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,8
379º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
379º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
379º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
379º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
379º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
379º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
379º RICARD REY INFANTE (+)1,8
379º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,8
379º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,8
379º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)1,8
379º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
379º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
379º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
379º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,8
379º CARLOS TOMAS RUBIO (+)1,8
379º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)1,8
402º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,7
402º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
402º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,7
402º ANTONI RECASENS COMES (+)1,7
402º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,7
402º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,7
402º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,7
402º CARLOS OLIVER VERA (+)1,7
402º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
402º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,7
402º ALBERTO LOPEZ LEON (+)1,7
402º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
402º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
402º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)1,7
402º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
417º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
417º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,6
417º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1,6
417º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
417º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
417º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
417º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)1,6
417º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,6
417º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
417º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,6
417º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,6
417º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,6
417º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
417º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)1,6
417º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
417º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
417º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
417º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,6
417º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
417º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
417º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
417º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
417º JOSEP BOADA AURICH (+)1,6
417º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
417º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
442º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
442º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
442º ALAN WEIR (+)1,5
442º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
442º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,5
442º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,5
442º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,5
442º IGNASI FARRES FALCO (+)1,5
442º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,5
442º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,5
442º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
442º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,5
442º FRANCESC SALA COLLADO (+)1,5
442º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
442º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,5
442º RAMON VILA CORRAL (+)1,5
442º NICULAE BALTES (+)1,5
442º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
442º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
442º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,5
442º JAUME GIL ARGEMI (+)1,5
442º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
442º VICTOR GARCIA BROTO (+)1,5
465º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,4
465º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
465º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
465º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
465º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
465º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
465º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
465º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,4
465º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
465º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,4
465º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
465º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
465º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,4
465º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
465º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,4
465º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
465º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
465º RICHARD CORDEN (+)1,4
465º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1,4
465º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
465º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,4
465º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,4
465º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
488º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
488º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
488º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
488º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
488º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,3
488º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
488º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
488º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
488º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
488º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
488º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
488º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,3
488º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
488º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
488º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,3
488º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,3
488º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,3
488º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,3
488º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
488º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
488º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,3
488º PEDRO PARRA MORALES (+)1,3
488º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,3
511º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,2
511º ESTANISLAO BENET SISTERO (+)1,2
511º JUAN CORNET SUSANA (+)1,2
511º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,2
511º DIEGO MIER CAMPO (+)1,2
511º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,2
511º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
511º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,2
511º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,2
511º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
511º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1,2
511º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,2
511º OSCAR MARTIN BAO (+)1,2
511º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
511º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
511º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,2
511º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,2
511º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
511º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,2
511º JUAN RAMON VICO CABRERIZO (+)1,2
531º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,1
531º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
531º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
531º JAUME BAGES BADILLO (+)1,1
531º JOSE RAMON GALVEZ LEIVA (+)1,1
531º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
531º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,1
531º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
531º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,1
531º MOISES PERNIA MORENO (+)1,1
531º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,1
531º FEDERICO GARCIA MORENO (+)1,1
531º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
531º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,1
545º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1
545º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1
545º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1
545º JORDI MIR ALBERTI (+)1
545º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1
545º JOAN ANTON ALCALA IBORRA (+)1
545º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1
545º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1
545º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
545º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1
545º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1
545º LLUIS AMAT CASTANY (+)1
545º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)1
545º DAVID VALERA TROYA (+)1
545º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1
545º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
545º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1
545º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
545º BORJA PONT PURTI (+)1
545º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
565º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)0,9
565º JORDI MONJONELL TUSELL (+)0,9
565º XAVIER ANDRES AZNAR (+)0,9
565º JAUME COLL RIGAU (+)0,9
565º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
565º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)0,9
565º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)0,9
565º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)0,9
565º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
565º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)0,9
565º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
565º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)0,9
565º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)0,9
565º JORDI TORRENT MARES (+)0,9
565º JORDI GIRO CLARASO (+)0,9
565º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
565º ALBERT BOIX LLOPIS (+)0,9
565º CARLES BARRERA BASSO (+)0,9
565º PERE COLOMER LLACH (+)0,9
565º JAVIER ABAD MENDEZ (+)0,9
565º DAVID MARSA ORIOLS (+)0,9
565º ENRIQUE CARO GARCIA (+)0,9
565º OMAR BERRIO AHUMADA (+)0,9
565º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)0,9
565º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)0,9
565º TONI BESORA PALOU (+)0,9
565º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)0,9
565º
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC